KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Znani ludzie (1 524)

Kuba Wojewódzki*****

Strona poświęcona Kubie Wojewódzkiemu. Oprócz wiadomości o nim samym, są także informacje o jego gościach, zespołach. Poza tym znaleźć tu można galerię multimedialną, gadżety oraz forum.

http://kuba.interia.pl/ - 19 Wrz 2006

Britney Spears*****

Obszerny serwis o znanej wokalistce pop jaką jest niewątpliwie Britney Spears. Codzienne aktualizacje, ponad 1000 zdjęć, oraz masa tapet, skinów itp.

http://www.oops.px.pl/ - 28 Gru 2000

Józef Skrzek*****

Strona Józefa Skrzeka. Na stronie zamieszczone są informacje o muzyku zilustrowane zdjęciami oraz wybranymi utworami muzycznymi, dyskografia, informacje o najbliższych koncertach. Można także zamówić jego utwory składając formularz zamówienia.

http://www.skrzek.com/ - 18 Lip 2001

Kalisz w Internecie*****

Na stronie praktycznie wszystko o Kaliszu: historia, biografie sławnych Kaliszan, kaliskie firmy itp.

http://www.info.kalisz.pl/ - 19 Lip 2000

Marek Kamiński*****

Witryna poświęcona jednemu z najbardziej znanych polskich podróżników ostatnich lat. Poza opisami wypraw i zdjęciami są informacje o założonej przez Kamińskiego fundacji i wydanej przez niego książce. Nie brakuje informacji o sprzęcie, gadżetów internetowych (tapety, wygaszacze), linki. Niektóre z działów opracowano także po angielsku

http://www.kaminski.pl/ - 21 Sty 2000

Masz Wiadomość - nowy pomysł na podryw, plotki, newsy*****

Masz Wiadomość - nowy pomysł na podryw. Serwis dla osób zainteresowanych oryginalnym sposobem na okazanie uczuć. Na stronie dostępne są również fakty, plotki, newsy i skandale z życia gwiazd, a także ciekawostki i odkrycia naukowe.

http://www.maszwiadomosc.pl/ - 10 Kwi 2007

Nieoficjalna strona o mafii*****

Strona poświęcona Mafii Sycylijskiej.Znajdziesz tu historię jej powstania oraz charakterystyki bossów.Ponadto możesz zaczerpnąć informacje na temat historii Włoch oraz wiadomości o rodach i dynastiach włoskich.

http://www.toya.net.pl/~lacosanostra/ - 24 Paź 2000

Rzeczpospolita pod zaborami - serwis historyczny*****

Na stronie znajdziecie informacje o Polsce XIX wieku - multimedialny przewodnik po epoce powstań narodowych, aż po odzyskanie niepodległości. Serwis obejmuje historię Polski w latach 1795-1918.

http://www.zabory.px.pl/ - 30 Sie 2000

Stara Łódź*****

Ilustrowany leksykon zabytków Łodzi: cmentarze, fabryki, pałace, wille, kamienice, parki i ogrody, postaci związane z istnieniem i zaistnieniem Łodzi, mapy...

http://staralodz.w.interia.pl/ - 4 Sty 2001

Tomasz Kamel*****

Strona internetowa znanego prezentera TVP Tomasza Kamela. Można tu znaleźc jego biografię, zdjęcia i wiele innych informacji na temat tej popularnej osoby.

http://www.tomaszkamel.pl/ - 14 Lis 2001