KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA (35 549)

INTERIA.PL - Na żywo*****

Serwis NA ŻYWO w INTERIA.PL prezentuje na żywo wyniki ze wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych - piłka nożna, koszykówka, hokej, NFL, tenis.

http://nazywo.interia.pl/ - 29 Lip 2005

Sport w INTERIA.PL*****

Serwis SPORT portalu Interia.pl to gorące informacje z polskich i światowych aren. Piłka nożna, żużel, siatkówka oraz inne sporty, a także relacje na żywo, pliki wideo z meczów i znakomite galerie zdjęć. Tutaj zaspokoisz głód informacji.

http://sport.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Turystyka w INTERIA.PL*****

Rezerwacje hoteli, kwater, wycieczek, przelotów samolotem, autokarów, oferty last minute. Bogata baza urlopowa. Przewodnik po państwach, miastach i atrakcjach, relacje z wypraw, galeria zdjęć. Zimą stacje narciarskie w Europie i wyciągi w Polsce, a latem plaże i kurorty w Europie.

http://turystyka.interia.pl/ - 8 Maj 2006

Agencja eventowa*****

Nasza agencja zajmuje się organizacją eventów i imprez firmowych czy integracyjnych. W ofercie znajdują się również pikniki będące dobrą rozrywką dla rodzin i dzieci. Eventy są organizowane w Dolinie Będkowskiej na północ od Krakowa.

http://te.verygood.com.pl/ - 23 Gru 2014

Tenis Kraków - SportKlub Kryspinów*****

Klub sportowy w Kryspinowie organizuje zajęcia nauki tenisa prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, mających doświadczenia zarówno w pracy z osobami początkującymi, jak również z lepiej grającymi osobami. Dodatkową zaletą jest przyrodnicza okolica pozwalająca na relaks nad zalewem lub podczas przemierzania okolicznych szlaków rowerowych.

http://sportklubkryspinow.pl/ - 23 Gru 2014

Przewodnik turystyczny - navigeo.pl****

Spotkaj ludzi, którzy dzielą Twoje pasje. Planuj wyprawy i wytyczaj trasy. Publikuj zdjęcia i pisz bloga! Z GPS na pokładzie.

http://www.navigeo.pl/ - 24 Cze 2010

Ekstraklasa - WP.PL***

Zawsze aktualne informacje na temat ekstraklasy - terminarz klubów, tabele, klasyfikacja strzelców, katalog klubów i sędziów piłkarskich.

http://ekstraklasa.wp.pl/ - 24 Cze 2010

Ekstraliga żużlowa - WP.PL***

Aktualna i archiwalne informacja na temat Ekstraligi żużlowej. Informacje na temat klubów żużlowych, stadionów, tabele z wynikami, a także galerie zdjęć najważniejszych wydarzeń.

http://ekstraliga.wp.pl/ - 24 Cze 2010

Tenis Warszawa ***

Strona trenera tenisa w Warszawie. Nauka gry w tenisa dla początkujących i zaawansowanych, treningi

http://teniswarszawa.pl/ - 18 Mar 2011

Wakacje - WP.PL***

Serwis wakacyjny zawierający relacje z podróży, wiadomości, galerie z wypraw a także przewodnik po krajach. Możliwość rezerwacji wycieczek, biletów lotniczych, hoteli.

http://wakacje.wp.pl/ - 29 Cze 2010

Informacje dodatkowe