KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 962)

Motosport*****

Serwis poświęcony sportom motorowym i innym. Relacje z imprez, terminarze, klasyfikacje i podsumowania poprzednich sezonów wyścigów Formuły 1, motocykli, Rajdowych Mistrzostw Świata i Polski.

http://motosport.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

esquash.pl****

Squash :: w serwisie znajdziesz historię dyscypliny, obowiązujące zasady wraz z regulaminem gry, informacje o sprzęcie oraz prezentację PFS Federacji i kalendarium turniejow.

http://www.esquash.pl/ - 7 Kwi 2005

ABJ Sport*****

Abjsport.pl to blog turystyczno-sportowy, gdzie można znaleźć bogatą bazę interesujących artykułów na temat sprzętu sportowego i turystycznego, różnych dyscyplin sportowych oraz innych aktywności w czasie wolnym. Do dyspozycji czytelników są nie tylko ciekawe teksty o charakterze poradnikowym, ale także aktualne informacje, nowinki i ciekawostki ze świata sportu oraz turystyki. Abjsport.pl to obowiązkowe miejsce dla każdego miłośnika sportu oraz aktywnego wypoczynku nie tylko na świeżym powietrzu.

http://abjsport.pl/ - 20 Wrz 2016

Akcesoria do sztuk walki, MMA sklep*****

Sklep MMA Octagon-Fight oferuje różnego rodzaju akcesoria do sztuk walki. Polecamy rękawice, ochraniacze itp. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

http://www.octagon-fight.pl/ - 2 Lis 2010

Best Sport - Najleprze obuwie, odzież oraz akcesoria sportowe*****

Internetowy sklep sportowy oferuje wysokiej jakości obuwie. Szczególnie polecamy buty marki Ecco. W asortymencie znajdują się modele męskie, damskie i dla dzieci. Produkty odznaczają się idealnym dopasowaniem do anatomicznych kształtów stopy, zostały wzbogacone także o liczne udogodnienia. Oferujemy także modele innych cenionych marek, do których niewątpliwie należą: NIKE, ADIDAS, REEBOK, ECCO, ASICS, NEW ERA. Stawiamy Na Sport Dzięki doświadczeniu zespołu nie są nam obce potrzeby klientów czynnie uprawiających takie dyscypliny sportowe, jak KOSZYKÓWKA, BIEGANIE, TENIS. Dyscypliny NA CODZIEŃ i CLASSIC są skierowane do klientów, którzy nawet po intensywnym wysiłku fizycznym nie rozstają się z wygodną, sportową odzieżą. W 2010 roku, ze względu na prężny rozwój rynku sportowego, podjęliśmy prace oraz starania mające na celu zwiększenie satysfakcji z robienia zakupów w naszym sklepie.

http://www.bestsport.com.pl/ - 7 Mar 2014

EUROFORTUNA - dart amerykański (lotki), automaty do gry (AWP), gry zręcznościowe*****

EUROFORTUNA - automaty do gry AWP i inne gry zręcznościowe: dart amerykański (lotki), piłkarzyki (piłka stołowa), automaty o niskiej wygranej. Pod patronatem firmy działa liga darta amerykańskiego.

http://www.eurofortuna.spg.pl/ - 12 Sty 2004

K I T E . P L - serwis kitesurfingowy*****

Kite.pl - wirtualny serwis kitesurfingowy. Informacje o przeprowadzanych szkoleniach, sklep ze sprzętem kitesurfingowym, opis sprzętu, forum użytkowników, galeria zdjęć i wiele innych.

http://kite.pl/ - 27 Cze 2001

Maszyny Skier's Edge do treningu narciarskiego!*****

Maszyny Skier's Edge pomogły tysiącom narciarzy podnieść swoje umiejętności do poziomu zaawansowanego i eksperta, przez co mogą oni dominować na stoku niezależnie od ponujących warunków.

http://www.skiersedge.pl/ - 26 Wrz 2007

NFL w INTERIA.PL*****

Na łamach serwisu znajdziesz najnowsze informacje z wydarzeń w lidze NFL: wyniki, tabele, komentarze, opinie, wywiady, puchary, spotkania oraz kontrowersje

http://sport.interia.pl/usa/nfl/ - 20 Kwi 2005

Nurkowanie, kurs nurkowania, szkolenia - Nurkowanie.ovh.org*****

Wiadomości o nurkowaniu w Polsce i za granicą, zdjęcia. Kursy nurkowania.

http://www.nurkowanie.ovh.org/ - 12 Cze 2006

Informacje dodatkowe