KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 923)

1-2-3 FITNESS i AEROBIC - ZDROWIE i URODA****

Serwis poświecony budowaniu ładnej sylwetki, diecie i urodzie. W sklepie znajduja sie odżywki sportowe, suplementy, preparaty wspomagajace odchudzanie i preparaty do pielęgnacji urody

http://www.fitness.twojecialo.com/ - 14 Lip 2004

Abhaya - szkoła jogi we Wrocławiu, hatha joga metodą Iyengara, ashtanga joga.****

W nowoczesnym świecie zachodnim joga bywa rozlegle używana zwłaszcza z powodu jej konkretnych korzyści dla zdrowia: kręgosłupa, układu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych. Ćwiczenie jogi przywraca równowagę mięśni, intensyfikuje oddech i czyni go subtelnym, likwiduje wyczerpanie oraz uspokajająco wpływa na emocje, co w efekcie wycisza umysł. Z powodu wykonywania określonych asan ciało się wzmacnia i uelastycznia. U podstaw jogi indyjskiej znajduje się pogląd, że droga ku równowagi rozpoczyna się od ciała i umysłu. Ucząc się usprawniać ciało i umysł, wysubtelnia się odczuwanie oraz kontakt ze własnym wnętrzem. Podczas zajęć jogi w naszej szkole możesz praktykować jogę wg dwóch metod: hatha joga wg Iyengara oraz astanga vinyasa joga zgodnie z naukami Pattabhi Joisa. Prowadzimy lekcje dla początkujących i zaawansowanych. Ashtanga Vinyasa Joga - jest dynamiczną formą jogi, koncentrującą się na vinyasach, innymi słowy na ruchu skoordynowanym z oddechem.

http://www.abhaya.pl/ - 19 Paź 2010

Adventure Explorers. Warszawa****

Oferta nurkowa, Podróże, nurkowanie, Afryka, Zanzibar, Sporty ekstremalne, adrenalina, egzotyka.

http://www.adventureexplorers.pl/ - 2 Lut 2006

Agencja Artystyczna Szkoła Tańca Variete Rafał Wróblewski****

Agencja Artystyczna-Szkoła Tańca Varieté powstała z myślą o realizowaniu marzeń, oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Varieté tworzą ludzie, dla których najważniejsza w życiu jest pasja. Proponujemy zatem Państwu taniec towarzyski na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. W świat figur i kroków tanecznych wprowadzą Państwa w przyjazny i łatwy sposób instruktorzy-mistrzowie tańca. Oferujemy także taneczne warsztaty ślubne dla nowożeńców, oprawę muzyczną ceremonii ślubnej oraz uczty weselnej. Organizujemy także niezwykle widowiskowe zawodowe pokazy taneczne, przedsięwzięcia rozrywkowe i artystyczne.

http://www.variete.com.pl/ - 9 Lis 2006

Agroturystyka w okolicy Radkowa****

Agroturystyka położona u podnóża Parku Narodowego Gór Stołowych.Ziemia Kłodzka należy do najbardziej urokliwych zakątków Sudetów. Niewątpliwie największymi atrakcjami są góry.

http://www.zielony-ogrod.info.pl/ - 13 Lut 2013

Akademia Obrony Saggita - szkolenia i kursy strzeleckie we Wrocławiu****

Strona internetowa Akademii Obrony Saggita, oferującej kursy i szkolenia strzeleckie we Wrocławiu.

http://www.akademiaobrony.pl/ - 1 Paź 2015

Akademia piłkarska Powiat Pszczyński****

Każdy młody człowiek chce zostać piłkarzem. Dotyczy to dziewczynek jak i chłopców. To, dlatego akademia piłkarska to dobre rozwianie dla takich dzieci. Im wcześniej dziecko zostanie zapisane do akademii tym szybciej będzie mogło rozpocząć treningi. Nie każde dziecko będzie wielkim piłkarzem, ale jeśli dziecka nie zapiszemy do szkoły to się o tym nie dowiemy. Na pewno warto żeby dziecko miało jakąś swoją pasje i żeby zajmowało się tym, co lubi. Czy to będzie piłka nożna? Bardzo szybko możemy się o tym przekonać i będziemy wiedzieć jak to wygląda. Najwyżej nic z tego nie wyjdzie, ale sprawdzić na pewno warto.

http://akademiamp.eu/ - 8 Maj 2018

Akademicki Związek Sportowy. Warszawa****

Na stronach Akademickiego Związku Sportowego znajdują się informacje o władzach i historii związku, jednostkach terenowych, wydarzeniach i imprezach związanych ze sportem akademickim, a także wydawnictwach związku.

http://www.azs.com.pl/ - 1 Lut 2006

Amatorska Liga****

Dzięki Playarena.pl będziesz mógł uczestniczyć w darmowych amatorskich rozgrywkach ligowych Twojego miasta! Załóż własny profil zawodnika, załóż ze znajomymi stronę drużyny (skład, blog, galeria, terminarz), wybierzcie ligę, w której chcecie grać - i ruszajcie na boisko!

http://playarena.pl/ - 12 Mar 2010

ANABOLIC CITY****

Wskazówki na temat treningu, diety, cyklu.

http://www.republika.pl/anabolic_city/ - 24 Mar 2006