KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 861)

1-2-3 FITNESS i AEROBIC - ZDROWIE i URODA****

Serwis poświecony budowaniu ładnej sylwetki, diecie i urodzie. W sklepie znajduja sie odżywki sportowe, suplementy, preparaty wspomagajace odchudzanie i preparaty do pielęgnacji urody

http://www.fitness.twojecialo.com/ - 14 Lip 2004

Abhaya - szkoła jogi we Wrocławiu, hatha joga metodą Iyengara, ashtanga joga.****

W nowoczesnym świecie zachodnim joga bywa rozlegle używana zwłaszcza z powodu jej konkretnych korzyści dla zdrowia: kręgosłupa, układu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych. Ćwiczenie jogi przywraca równowagę mięśni, intensyfikuje oddech i czyni go subtelnym, likwiduje wyczerpanie oraz uspokajająco wpływa na emocje, co w efekcie wycisza umysł. Z powodu wykonywania określonych asan ciało się wzmacnia i uelastycznia. U podstaw jogi indyjskiej znajduje się pogląd, że droga ku równowagi rozpoczyna się od ciała i umysłu. Ucząc się usprawniać ciało i umysł, wysubtelnia się odczuwanie oraz kontakt ze własnym wnętrzem. Podczas zajęć jogi w naszej szkole możesz praktykować jogę wg dwóch metod: hatha joga wg Iyengara oraz astanga vinyasa joga zgodnie z naukami Pattabhi Joisa. Prowadzimy lekcje dla początkujących i zaawansowanych. Ashtanga Vinyasa Joga - jest dynamiczną formą jogi, koncentrującą się na vinyasach, innymi słowy na ruchu skoordynowanym z oddechem.

http://www.abhaya.pl/ - 19 Paź 2010

Adventure Explorers. Warszawa****

Oferta nurkowa, Podróże, nurkowanie, Afryka, Zanzibar, Sporty ekstremalne, adrenalina, egzotyka.

http://www.adventureexplorers.pl/ - 2 Lut 2006

Agencja Artystyczna Szkoła Tańca Variete Rafał Wróblewski****

Agencja Artystyczna-Szkoła Tańca Varieté powstała z myślą o realizowaniu marzeń, oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Varieté tworzą ludzie, dla których najważniejsza w życiu jest pasja. Proponujemy zatem Państwu taniec towarzyski na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. W świat figur i kroków tanecznych wprowadzą Państwa w przyjazny i łatwy sposób instruktorzy-mistrzowie tańca. Oferujemy także taneczne warsztaty ślubne dla nowożeńców, oprawę muzyczną ceremonii ślubnej oraz uczty weselnej. Organizujemy także niezwykle widowiskowe zawodowe pokazy taneczne, przedsięwzięcia rozrywkowe i artystyczne.

http://www.variete.com.pl/ - 9 Lis 2006

Agroturystyka w okolicy Radkowa****

Agroturystyka położona u podnóża Parku Narodowego Gór Stołowych.Ziemia Kłodzka należy do najbardziej urokliwych zakątków Sudetów. Niewątpliwie największymi atrakcjami są góry.

http://www.zielony-ogrod.info.pl/ - 13 Lut 2013

Akademia Obrony Saggita - szkolenia i kursy strzeleckie we Wrocławiu****

Strona internetowa Akademii Obrony Saggita, oferującej kursy i szkolenia strzeleckie we Wrocławiu.

http://www.akademiaobrony.pl/ - 1 Paź 2015

Akademicki Związek Sportowy. Warszawa****

Na stronach Akademickiego Związku Sportowego znajdują się informacje o władzach i historii związku, jednostkach terenowych, wydarzeniach i imprezach związanych ze sportem akademickim, a także wydawnictwach związku.

http://www.azs.com.pl/ - 1 Lut 2006

Amatorska Liga****

Dzięki Playarena.pl będziesz mógł uczestniczyć w darmowych amatorskich rozgrywkach ligowych Twojego miasta! Załóż własny profil zawodnika, załóż ze znajomymi stronę drużyny (skład, blog, galeria, terminarz), wybierzcie ligę, w której chcecie grać - i ruszajcie na boisko!

http://playarena.pl/ - 12 Mar 2010

ANABOLIC CITY****

Wskazówki na temat treningu, diety, cyklu.

http://www.republika.pl/anabolic_city/ - 24 Mar 2006

Angielski dla brydżystów****

Angielski dla brydżystów (English for bridge players) to Twój podręczny słownik angielskiego. Strona powstała z myślą o wszystkich brydżystach, którzy chcą poznać zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane pojęcia w języku angielskim. Oprócz terminologii typowo brydżowej znajdziecie tu zwroty i wyrażenia przydatne np. na Bridge Base On-line. Dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim- kilka podstawowych lekcji.

http://brydzowy-angielski.com.pl/ - 28 Wrz 2010