KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 931)

Angielski dla brydżystów****

Angielski dla brydżystów (English for bridge players) to Twój podręczny słownik angielskiego. Strona powstała z myślą o wszystkich brydżystach, którzy chcą poznać zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane pojęcia w języku angielskim. Oprócz terminologii typowo brydżowej znajdziecie tu zwroty i wyrażenia przydatne np. na Bridge Base On-line. Dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim- kilka podstawowych lekcji.

http://brydzowy-angielski.com.pl/ - 28 Wrz 2010

Apartamenty w Kościelisku (Zakopane)****

Oferowane przez nas apartamenty znajdują się w nowoczesnym obiekcie, wyposożonym w basen kryty oraz saune - dostępną dla naszych gości. Malownicza okolica oraz bardzo dobra lokalizacja (bliskość do najważniejszych atrakcji turystycznych w regionie), zagwartantują udany wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do naszych apartamentów!

http://www.komfortowekoscielisko.pl/ - 17 Lut 2014

Arek Kozłowski Dietetyk kulturystyki, trener osobisty kulturystyki i instruktor siłowni****

Strona internetowa Arkadiusza Kozłowskiego - dietetyk kulturystyki i trener osobisty kulturystyki. Na stronie: oferta, referencje, zdjęcia, ceny, informacje kulturystyczne. Instruktor siłowni - Twój trener osobisty kulturystyki.

http://www.trenerosobisty.com/ - 7 Lut 2008

Arue Capoeira****

Klub Arue Capoeira działa na terenie całego Śląska. Zapraszamy na zajęcia wszystkich, którzy są zainteresowani nauczeniem się tej brazylijskiej sztuki walki. Zadbasz o formę, a ponadto poznasz kulturę południowoamerykańską i innych zafascynowanych nią ludzi.

http://aruecapoeira.eu/ - 19 Paź 2018

Babilon MMA - Strona federacji, organizator gal MMA****

Babilon MMA - Strona federacji, organizator gal MMA. Najnowsze informacje o galach z cyklu Babilon MMA, informacje o zawodnikach, karty walk, bilety, odzież sygnowana marką Babilon MMA. Relacje z gal, galerie zdjęć, materiały wideo.

http://babilonmma.com/ - 9 Sie 2018

BALTICON SPORT - hurtownia sportowa****

Serwis firmy Balticon Sport z Gdyni zajmującej się sprzedażą sprzętu sportowego, odzieży sportowej, akcesoriów i stołów do bilarda oraz trofeów sportowych jak np. medali, pucharów. Na stronie: opis asortymentu.

http://www.balticon-sport.com.pl/ - 7 Mar 2002

Bejsbolówki****

Newshop jest sklepem internetowym gdzie dostaniesz bejsbolówki i dresy w korzystnej cenie. Nasza oferta jest szeroka i zapewnia duży wybór. Asortyment dobrany jest w taki sposób by każda osoba znalazła coś odpowiedniego dla siebie. Dokładamy starań by towar przez nas sprowadzany spełniał najwyższe standardy. Odwiedź nasz sklep i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

http://www.newshop.pl/ - 21 Lis 2013

Best Kites.pl - Snowkiting, Kite surfing, Kiteboarding****

Odwiedź nasz surf shop i wybierz najlepszy osprzęt do kiteboardingu. Best Kites to sklep i szkoła kitesurfingu założona i prowadzona przez pasjonatów kajtowania. Jesteśmy oficjalnym partnerem Bestkiteboarding w Polsce

http://www.bestkites.pl/ - 9 Lut 2007

Bil Cup Poznań Nagrody, Puchary, Bilard, Dart****

Bil Cup Poznań sprzedaje puchary sportowe, medale, dyplomy, trofea, tabliczki, nagrody, akcesoria bilardowe, kije bilardowe, stoły bilardowe, bile, akcesoria do darta, rzutki, piórka, groty, końcówki darta.

http://www.bilcup.net.pl/ - 20 Paź 2006

Billkros - stoły bilardowe, hokejowe, piłkarzykowe oraz dart. Krosno****

Producent stołów do bilarda, piłkarzyków, hokeja (cymbergaj), darta i wszelakich akcesoriów z tym związanych. Firma posiada Certyfikat Polskiego Związku Bilardowego oraz tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. Na stronie katalog produktów i informacje o działalności.

http://www.billkros.com/ - 2 Lut 2006