KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 898)

Born - odżywki i maście dla żyjących aktywnie****

Strona dystrybutora odżywek, witamin, maści i kremów holenderskiej firmy Born.

http://www.bornsport.pl/ - 12 Paź 2004

BrafiShop****

Sklep internetowy z bielizną

http://brafishop.pl/ - 25 Cze 2015

Capoeira Camangula // Warszawa Capoeira PL****

Zapraszamy na stronę sekcji mazowieckich grupy Capoeira Camangula. Prowadzimy zajęcia sportowe dla osób w każdym wieku (zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych) w takich miastach jak Warszawa, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Lubartów oraz Firlej. Grupa Capoeira Camangula posiada ponad 30 osobową kadrę instruktorską prowadzącą treningi w większości dużych miast w Polsce i liczy sobie obecnie ponad 2 tys. członków. Trenować Capoeira może właściwie każdy – bez względu na wiek, płeć czy kondycję fizyczną. Zachęcamy zatem do zapoznania się m.in. z aktualnym rozkładem zajęć dostępnym na stronie i odwiedzenia nas w dogodnym terminie.

http://warszawacapoeira.pl/ - 1 Mar 2014

Centrum Nurkowe Safe Diving****

Kursy nurkowania w Warszawie i Krakowie. Specjalizacje nurkowe, warsztaty basenowe. Wyjazdy nurkowe połączone z kursami

http://www.safediving.pl/ - 19 Sty 2011

Centrum Rekreacji NEFRETETE. Wrocław****

Centrum Rekreacji NEFRETETE we Wrocławiu, fitness, masaże (odchudzający, leczniczy, relaksacyjny), solarium, sauna sucha i parowa, siłownia, zabiegi, tlenoterapia, pomiar wieku tlenowego, fryzjer, kosmetyczka.

http://www.nefretete-fitness.pl/ - 1 Lut 2006

Centrum Wspinaczkowe Reni Sport. Kraków****

Na stronie znajdziecie informacje o Centrum, a także o zawodach, kursach i ścianie.

http://www.renisport.com.pl/ - 1 Lut 2006

Chorzowski Klub Karate Bushi****

Chorzowski Klub Karate Bushi - nauka i treningi karate - styl Seido

http://www.karatebushi.kem.pl/ - 5 Wrz 2006

Cross -fitowy portal. Trening i ćwiczenia funkcjonalne. Dieta PALEO i suplementacja****

Crosstrec to portal dla fanów crossfit i treningu funkcjonalnego. Codziennie publikujemy filmy i materiały z zakresu: trening crossfitowy, ćwiczenia crossfitowe, dieta paleo, przepisy paleo i suplementacja dla crofitowców. Na stronie znajdziesz równieć mapę boxów w okolicy: crossfit warszawa, crossfit kraków, crossfit wrocław, crossfit trójmiasto, crossfit Poznań.

http://www.crosstrec.pl/ - 20 Maj 2016

CRS Centrum Rowerowo-Snowboardowe GDAŃSK TRÓJMIASTO****

CRS ...to specjalistyczny sklep rowerowy istniejący od 1996 roku, choć doświadczenie założyciela z branżą rowerową sięgają poprzedniej epoki i roku 1984. Reagując na Państwa potrzeby, od kilku sezonów oferujemy w naszym sklepie również sprzęt snowboardowy, na którym sami jeździmy od lat. Naszym głównym kryterium przy doborze sprzętu jest Państwa maksymalne zadowolenie w trakcie użytkowania. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować wysokiej jakości, markowe produkty, ale przede wszystkim dopasować je do potrzeb i zasobności kieszeni naszych klientów. U nas znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne: rowerzystom -rowery, części, akcesoria, profesjonalny serwis ; oraz snowboardzistom - deski, wiązania, buty snowboardowe, odzież techniczną, oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Poza tym w naszym sklepie można zawsze liczyć na przyjemną,luźną atmosferę i długotrwałą współpracę.

http://crs-sklep.pl/sklep/ - 13 Sty 2014

Czarter jachtu zalew koronowski****

Oferujemy Państwu wynajem jachtu VIVA 700 na Zalewie Koronowskim. Kontakt 698 652 135

http://www.vivarejs-koronowo.pl/ - 12 Mar 2014