KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 898)

Firma Wileminka II producent łodzi wiosłowych oraz sprzętu wodno turystycznego.****

Firma Wileminka jest obecna na rynku polskim od 1998 wychodząc naprzeciw potrzebom miłośnikom wędkarstwa i sportów wodnych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogata ofertę łodzi, łódek wykonanych z laminatu poliestrowo-szklanego jedno i dwupłaszczowe. Oferujemy łodzie i łódki wędkarskie i wiosłowe w różnych rozmiarach i wyporności z możliwością doczepienia silnika i bakista rufową, knagi, dulki i relingi wykonane ze stali nierdzewnej. Nasze łodzie : Mikrus, Mini, Wodnik, Midi , Szuwarek, Maxi, Wile cieszą się od lat zasłużoną opinią, bezpieczeństwem i prestiżem wśród wodniaków. Dla amatorów turystyki wodnej polecamy rewelacyjny kajak z laminatu poliestrowo - szklanego i niedużej wadze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www gdzie można zapoznać się z parametrami łodzi. Stawiamy na profesjonalizm.

http://www.wileminka.com.pl/ - 5 Lut 2013

Fitness Gdynia****

Blog o tematyce fitness, ze szczególnym uwzględnieniem pilates. Dotyczy także tańca jak na przykład salsa. Fitness i taniec to wspaniała zabawa, która pomaga w osiągnięciu wymarzonej, szczupłej sylwetki w odpowiednio krótkim czasie.

http://taniecifitness.blogspot.com/ - 11 Sty 2017

Fitomento - plan treningowy dla początkujących, na masę i rzeźbę****

Oferta strony internetowej Fitomento, przeznaczonej dla początkujących, chcących stworzyć motywujący plan treningowy na masę i na rzeźbę.

http://www.fitomento.com/ - 22 Paź 2015

Forum MMA****

Forum MMA to nowe forum dyskusyjne w całości pośwęcone Mieszanym Sportom Walki. Specjalny dział poświęcony polskiemu MMA, czyli główni federacji KSW, oraz miejsce do dyskusji na temat światowych gigantów MMA (UFC, Strikeforce, Sengoku).

http://www.forum-mma.pl/ - 6 Kwi 2010

Fundacja Audemus Audire****

Audemus Audire znaczy miej odwagę aby słyszeć. Dbaj o swój słuch. Zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłychna badania słuchu Piaseczno. Słyszenie i rozumienie to uwaga słuchowa. W Fundacji czeka na Ciebie: terapia Tomatisa, trening EEG Biofeedback, aparaty słuchowe Piaseczno, cyber oko Warszawa a także klub Go Baduk.

http://www.audemusaudire.pl/ - 12 Maj 2018

Futbol Amerykański****

Serwis informacyny na temat sportu futbolu Amerykańskiego. Nowości i artykuły dotyczące przedewszystkim polskiej ligii PLFA oraz również NFL. W serwisie dostępne sondy oraz obszerne forum dyskusyjne.

http://futbol.magicsport.pl/ - 2 Paź 2007

Gksuple.pl - odżywki i suplementy****

Sklep kulturystyczny. Odżywki i suplementy dla kulturystów i osób aktywnych fizycznie. W ofercie kreatyna, hmb, gainery firm olimp , trec, vitalmax i wiele innych.

http://www.gksuple.pl/ - 18 Lut 2009

Gra o bilet na mecz IRLandia - POLska za darmo****

Czy ktoś chce wydać duże pieniądzie i kupić bilet na mecz z Irlandią? Jeśli nie, to inne takie opcje jak ta - graobilet.pl ? Czy ktoś ma na sprzedać bilet na mecz z Irlandią? Jeśli nie, to inne takie opcje jak ta - http://www.GRAoBILET.pl ? Nie ma już opcji kupienia biletów. Na graobilet.pl można je wygrać, też się dodałem. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze kupowanie od koników, ale wiadomo... Możesz spróbować szczęścia tutaj - http://www.GRAoBILET.pl/ Bilety vipowskie, hotel, przelot. A normalny zakup... U koników bilet będzie kosztował kilka tysięcy. Szukasz sposobu na bilet IRL - POL ? W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl - GRAoBILET.pl Biletu już nie kupisz. Nawet jeśli pojawi się jakaś publiczna oferta to będzie z kosmiczną ceną. Szanse na bilet na ten mecz były niewielkie, ale są jeszcze inne okazje - http://www.graobilet.pl/

http://www.graobilet.pl/ - 12 Mar 2015

G-suplements - Czy kulturystyka diety się opłaca?****

Silna budowa ciała, oraz zgrabny wygląd, to marzenie nie jednego człowieka. Dlatego kulturystyka diety tak szybko się rozwija i mimo iż nie każdy jest do niej przekonany, to wcześniej, albo później i tak wybiera się na siłownie w celu poprawienia tego i tamtego. kulturystyka sklep ma największą popularność przed wakacjami, ponieważ kobiety nie chcą pokazywać swojego cellulitu, a mężczyźni mają ochotę poświecić swoją umięśnioną klatą podczas wczasów nad morzem. Jednak nawet jeżeli nie interesuje nas tym czasowe pakowanie na siłowni, to jednak może się zdecydujemy na zmianę diety, ponieważ od niej wszystko się zaczyna, a przy dobrym dobraniu ćwiczeń można naprawdę szybko osiągnąć dobry wygląd, którego można tylko pozazdrościć, albo dzięki któremu można się trochę zmobilizować.

http://www.g-supplements.pl/ - 26 Lip 2013

HalaTenisowa.com****

Budowa hal tenisowych i sportowych, są to całoroczne hale łukowe, hale stalowe lub z drewna klejonego warstwowo. Naszą specjalizacją jest budowa kortów tenisowych (sztuczna trawa i mączka ceglana). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://halatenisowa.com/ - 20 Lis 2012