KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 923)

FC Bayern****

Oficjalna strona niemieckiej Bundesligi prezentuje historię, tabele rozgrywek, a przede wszystkim aktualne wydarzenia oraz sylwetki zawodników i wszystkie szczegóły z życia niemieckich klubów. Na temat FC Bayern znajdziemy na stronach Bundesligi wszystkie niezbędne każdemu prawdziwemu kibicowi informacje, zestawienia i aktualności. Jeśli jesteś prawdziwym kibicem FC Bayern to już dziś odwiedź stronę i dodaj do ulubionych

http://www.bundesliga.com/pl/ - 12 Lis 2013

FENIKS - Studio Fitness. Poznań****

FENIKS - Studio Fitness w Poznaniu. U nas w prosty i naturalny sposób pomożesz zdrowiu, poprawisz kondycję swojego ciała, sprawisz że będzie młodsze, bardziej sprężyste, ujędrnione i szczuplejsze. Zapraszamy również do szkoły rodzenia, na zajęcia dla pań po porodzie i zajęcia dla dzieci (kreatywka).

http://www.feniksfitness.pl/ - 3 Lut 2006

FHPU Okapi Sportart****

Najlepszy internetowy sklep sportowy to właśnie FHPU Okapi Sportart. Znajdziesz tutaj szeroką gamę wygodnych i tanich dresów sportowych, kurtek narciarskich, czy rękawic bramkarskich, idealnych dla każdego! Z naszych usług mogą skorzystać zarówno profesjonalni sportowcy, jak i początkujący gracze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://www.sportart.pl/ - 22 Paź 2013

Firma Wileminka II producent łodzi wiosłowych oraz sprzętu wodno turystycznego.****

Firma Wileminka jest obecna na rynku polskim od 1998 wychodząc naprzeciw potrzebom miłośnikom wędkarstwa i sportów wodnych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogata ofertę łodzi, łódek wykonanych z laminatu poliestrowo-szklanego jedno i dwupłaszczowe. Oferujemy łodzie i łódki wędkarskie i wiosłowe w różnych rozmiarach i wyporności z możliwością doczepienia silnika i bakista rufową, knagi, dulki i relingi wykonane ze stali nierdzewnej. Nasze łodzie : Mikrus, Mini, Wodnik, Midi , Szuwarek, Maxi, Wile cieszą się od lat zasłużoną opinią, bezpieczeństwem i prestiżem wśród wodniaków. Dla amatorów turystyki wodnej polecamy rewelacyjny kajak z laminatu poliestrowo - szklanego i niedużej wadze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www gdzie można zapoznać się z parametrami łodzi. Stawiamy na profesjonalizm.

http://www.wileminka.com.pl/ - 5 Lut 2013

Fitness Gdynia****

Blog o tematyce fitness, ze szczególnym uwzględnieniem pilates. Dotyczy także tańca jak na przykład salsa. Fitness i taniec to wspaniała zabawa, która pomaga w osiągnięciu wymarzonej, szczupłej sylwetki w odpowiednio krótkim czasie.

http://taniecifitness.blogspot.com/ - 11 Sty 2017

Fitomento - plan treningowy dla początkujących, na masę i rzeźbę****

Oferta strony internetowej Fitomento, przeznaczonej dla początkujących, chcących stworzyć motywujący plan treningowy na masę i na rzeźbę.

http://www.fitomento.com/ - 22 Paź 2015

Forum MMA****

Forum MMA to nowe forum dyskusyjne w całości pośwęcone Mieszanym Sportom Walki. Specjalny dział poświęcony polskiemu MMA, czyli główni federacji KSW, oraz miejsce do dyskusji na temat światowych gigantów MMA (UFC, Strikeforce, Sengoku).

http://www.forum-mma.pl/ - 6 Kwi 2010

Fundacja Audemus Audire****

Audemus Audire znaczy miej odwagę aby słyszeć. Dbaj o swój słuch. Zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłychna badania słuchu Piaseczno. Słyszenie i rozumienie to uwaga słuchowa. W Fundacji czeka na Ciebie: terapia Tomatisa, trening EEG Biofeedback, aparaty słuchowe Piaseczno, cyber oko Warszawa a także klub Go Baduk.

http://www.audemusaudire.pl/ - 12 Maj 2018

Futbol Amerykański****

Serwis informacyny na temat sportu futbolu Amerykańskiego. Nowości i artykuły dotyczące przedewszystkim polskiej ligii PLFA oraz również NFL. W serwisie dostępne sondy oraz obszerne forum dyskusyjne.

http://futbol.magicsport.pl/ - 2 Paź 2007

Gksuple.pl - odżywki i suplementy****

Sklep kulturystyczny. Odżywki i suplementy dla kulturystów i osób aktywnych fizycznie. W ofercie kreatyna, hmb, gainery firm olimp , trec, vitalmax i wiele innych.

http://www.gksuple.pl/ - 18 Lut 2009