KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 861)

Internetowy Sklep Jeździecki Pro-horse – wszystko dla Konia Jeźdźca i Psa****

Sklep Jeździecki posiadający pełny asortyment dla konia, jeźdźca i psa, a także sprzęt do wyposażenia boksów oraz stajni. Sklep powstał w oparciu o pasję, wiedzę i czynne uprawianie jeździectwa. Produkty dostępne w sklepie testowane są na bieżąco, gdyż Pro-horse to specjaliści w branży jeździeckiej, którzy sami odpowiadają za dobór produktów oraz realizację zamówień bazując na swoim wykształceniu (mgr, inż. zootechnik, instruktor jazdy konnej, hipoterapeuta) i wieloletnim doświadczeniu zarówno jako hodowcy koni, jeźdźcy i uczestnicy konkursów jeździeckich. To właśnie sprawia, że Pro-horse jest w stanie zadowolić każdego odbiorcę produktów oferowanych w sklepie. Ponieważ pies to nieodłączny towarzysz rajdów konnych, sklep ma bogatą ofertę także dla psa. Główną cechą Sklepu Pro-horse i zarazem wyróżnieniem jest pełen profesjonalizm i dążenie do zadowolenia klientów.

http://www.pro-horse.pl/ - 24 Lut 2015

Internetowy sklep sportowy, buty trekingowe, okularki do pływania****

Internetowy sklep sportowy oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi buty trekingowe, ale też okularki do pływania czy łyżwy. Posiadamy bardzo bogaty asortyment produktów uznanych w branży marek.

http://www.aba-sport.pl/ - 16 Maj 2013

Janmor 28 - Carino Baco - Czarter jachtu na Mazurach****

Strona poświęcona tematyce żeglarskiej. Opis, dane techniczne i oferta czarteru na Mazurach prywatnego jachtu Janmor 28 - Carino Baco. Relacje z rejsów mazurskich i morskich ... Zawisza Czarny, Blue Meeting, Błękitny Piotruś, Majówka 2008

http://www.carinobaco.republika.pl/ - 28 Sie 2008

Just7Gym - akcesoria i sprzęt do ćwiczeń****

W sklepie Just7Gym znajduje się profesjonalny sprzęt do crossfitu, na siłownię, do fitnessu i ćwiczeń motorycznych. Wśród propozycji znajdują się: wałki do masażu (Foam Roller), gumy Power Band, skakanki, pasy treningowe, hantle, sztangi i gryfy olimpijskie, maty oraz wolne ciężary.

http://just7gym.pl/ - 11 Maj 2016

Kamion Fitness Club****

Kamion Fitness Club z Warszawy proponuje szeroki wybór zajęć sportowych dla mężczyzn, kobiet, młodzieży oraz dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów (zumba, fitness, crossfit, sztuki walki i trening personalny), siłownię ze strefą cardio, siłową i urządzeniami do treningu funkcjonalnego, porady dietetyka jak również saunę. Prowadzimy również sprzedaż odzieży sportowej, odżywek, suplementów diety i innych produktów dla sportowców. Zapewniamy indywidualne podejście, pomoc fachowców i atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę.

http://www.kamionfit.pl/ - 30 Mar 2017

Karate Center PL - Ogólnopolskie Forum Dyskusyjne Karate****

Ogólnopolskie Forum Dyskusyjne Karate. Najświeższe informacje o zawodach, egzaminach, stażach, obozach i wiele wiele innych...

http://www.iksk.pl/ - 26 Sty 2007

Karate Kyokushin w Chrzanowie****

Zapraszamy na treningi karate, zajęcia jogi, aerobiku i cross-fit w Chrzanowie.

http://kyokushinchrzanow.pl/ - 19 Gru 2012

Karguii - odzież motocrossowa****

Prezentowana strona www, poświęcona jest polskiej marce Karguii, która zajmuje się produkcją odzieży motocrossowej oraz outdoorowej. Za pośrednictwem serwisu prezentowana jest aktualna oferta produktów oraz usług oferowanych przez tą firmę. Na stronie znajdują się bogate portfolio zrealizowanych zleceń, które staje się inspiracją dla wiele teamów rajdowych.

http://www.karguii.pl/ - 17 Paź 2014

KLUB 5 - bilard i darts. Warszawa****

KLUB 5 zaprasza do gry w bilard - sześć profesjonalnych stołów, muzyka, bar, bezpłatne parkingi na terenie Fortu Piontek

http://www.klub5.pl/ - 30 Gru 2005

Klub Arco - Accata Sp. z o.o. Warszawa****

Arco - rodzinne centrum sportowo-rekreacyjne o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych. Bowling (kręgle), tory renomowanej firmy AMF, znakomita kuchnia w restauracji Eskapada, szeleństwa na dyskotece klubu Sfera, wspaniała zabawa dla dzieci w sali zabaw Hop-Siup.

http://www.accata.pl/ - 1 Lut 2006