KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe (5 897)

Karate Kyokushin w Chrzanowie****

Zapraszamy na treningi karate, zajęcia jogi, aerobiku i cross-fit w Chrzanowie.

http://kyokushinchrzanow.pl/ - 19 Gru 2012

Karguii - odzież motocrossowa****

Prezentowana strona www, poświęcona jest polskiej marce Karguii, która zajmuje się produkcją odzieży motocrossowej oraz outdoorowej. Za pośrednictwem serwisu prezentowana jest aktualna oferta produktów oraz usług oferowanych przez tą firmę. Na stronie znajdują się bogate portfolio zrealizowanych zleceń, które staje się inspiracją dla wiele teamów rajdowych.

http://www.karguii.pl/ - 17 Paź 2014

KLUB 5 - bilard i darts. Warszawa****

KLUB 5 zaprasza do gry w bilard - sześć profesjonalnych stołów, muzyka, bar, bezpłatne parkingi na terenie Fortu Piontek

http://www.klub5.pl/ - 30 Gru 2005

Klub Arco - Accata Sp. z o.o. Warszawa****

Arco - rodzinne centrum sportowo-rekreacyjne o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych. Bowling (kręgle), tory renomowanej firmy AMF, znakomita kuchnia w restauracji Eskapada, szeleństwa na dyskotece klubu Sfera, wspaniała zabawa dla dzieci w sali zabaw Hop-Siup.

http://www.accata.pl/ - 1 Lut 2006

Klub Fitness Jerozolimskie. Warszawa****

Strona zawiera ofertę klubu (fitness, siłownia, boks, sauna, masaż, yoga) plan zajęć oraz wiele zdjęć prezentujących wyposażenie (tbc, abt, body bar, streching, step, hi-lo, aerobic, aerobik, boxingjoga, yoga, solarium, hatha yoga, ćwiczenia zdrowotne, lecznicze, energetyzujące, relaksujące, zdrowie, świece hopi, terapia świecami, medycyna naturalna, niekonwencjonalna, lecznictwo naturalne, terapie).

http://fitness-jerozolimskie.pl/ - 2 Lut 2006

KLUB FITNESS, SIŁOWNIA, INDOOR CYCLING KRAKÓW, ATRAKCYJNE CENY****

SIŁOWNIA, FITNESS, INDOOR CYCLING, SOLARIUM Multi Fitness to najstarszy klub fitness w Krakowie. Klub oferuje szeroką gamę zajęć fitness oraz indoor cycling. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów fitness. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta połączona z atrakcyjnymi cenami! Serdecznie zapraszamy! Ponadto dla klienta: - zniżki dla studentów - zniżki dla seniorów (60+) - kawa i herbata gratis - możliwość skorzystania z solarium - porady treningowe gratis Aktualny cennik oraz grafik zajęć na stronie www.multi-fitness.pl

http://www.multi-fitness.pl/ - 5 Paź 2010

Klub Silver Squash Kraków****

Klub Silver Squash powstał na początku 2014 roku w Skawinie. Klub posiada 3 wysokiej jakości korty oraz duże zaplecze fitness gdzie każdy może się rozgrzać przed meczem. Po graniu zapraszamy na chwile wytchnienia i relaksu do naszej sauny.

http://silversquash.eu/ - 29 Lis 2017

Klub Strzelecki Baskila Tarnów****

Oficjalna strona Klubu Strzeleckiego Baskila w Tarnowie. Na stronie znajdziesz: informacje o imprezach strzeleckich, regulaminy i przepisy strzelectwa sportowego oraz testy i prezentacje broni i amunicji.

http://www.baskila.org.pl/ - 21 Kwi 2004

Klub Strzelecki Cover - strzelnica w Warszawie****

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami strzelectwa i właśnie z tej pasji, z ogromnego zamiłowania powstał nasz klub w Warszawie. Dysponuje własną strzelnicą, która umożliwia organizowanie amatorskich oraz profesjonalnych zawodów. Zapewniamy wiele możliwości realizacji pasji - od broni krótkiej po długie karabiny.

http://kscover.pl/ - 3 Kwi 2015

Kluby piłkarskie Polski****

Prawdziwa gratka dla koneserów polskiego futbolu. Internetowe prezentacje klubów piłkarskich z Polski, to najważniejsze informacje o ośrodkach z 16 województw. Dane adresowe, informacje o stadionach, zdjecia

http://klubypilkarskie.com/ - 1 Kwi 2014