KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > bilard (55)

Hotel Klimczok*****

Strona Hotelu Klimczok w Szczyrku, zawierająca nie tylko wiele informacji, ale również i zdjęcia.

http://www.klimczok.pl/ - 3 Gru 2003

Bilardnet - pool, snooker, karambol*****

Bilard: oficjalne przepisy, trening, teoria, ciekawostki, wydarzenia, ciekawe sytuacje, sylwetki najlepszych bilardzistów i wiele innych.

http://bilardnet.fm.interia.pl/ - 27 Paź 2001

Polski Snooker*****

Zapraszamy na stronę o polskim snookerze. Znajdziesz tu najświeższe wiadomości z krajowego podwórka, galerie, dane klubów i szkółek snookerowych, profile zawodników, tapety, dział download i e-gazetę "Polski Snooker".

http://www.polskisnooker.pl/ - 26 Lut 2007

Bilard - Atika - stoły bilardowe, bilard, wnętrza, dart****

Producent profesjonalnych stołów bilardowych. Sprzedaż akcesoriów bilardowych, dart. Bilard klub, piłkarzyki, cymbergaj, byk - symulator rodeo, bokser, bujaki i inne automaty. Wynajem na imprezy, dzierżawa, architektura wnętrz oraz wykonawstwo barów.

http://www.atika.com.pl/ - 13 Lip 2005

BILARD SHOP: stoły i kije bilardowe, akcesoria, dart, fliper, piłkarzyki****

Sprzedaż stołów bilardowych, kijów, bil, sukna, akcesoria bilardowe jak również automaty rozrywkowe: dart, piłkarzyki, fliper.

http://www.bilardshop.pl/ - 28 Wrz 2005

Bilard Show - bilardshow.pl****

Oferta naszej firmy dotyczy realizowania wydarzeń podczas, których realizowane są pokazy trików bilardowych. Wszystkie pokazy realizowane są przez profesjonalistów oraz w sposób mający na celu zapewnienie wyjątkowej rozrywki dla uczestników poszczególnych pokazów, co dotyczy między innymi możliwości aktywnego uczestnictwa użytkowników pokazów. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić również profesjonalne stoły bilardowe w ramach wynajmu.

http://www.bilardshow.pl/pl/witamy/ - 17 Maj 2017

Bilard,dart,pilkarzyki,bujaki,automaty do gier****

PHUP SMOK oferuje sprzęt bilardowy,do darta i innych gier.Na naszej strone znajdziesz stoły bilardowe,tarcze do darta,rzutki,profesjonalne kije bilardowe i inne akcesoria czołowych producentów.Zajmujemy się sprzedażą,dzierzawą i wynajmem automatów do gier.

http://www.sisi.com.pl/ - 25 Paź 2007

BilardKaz Sklep - sport i rekreacja****

W ofercie profesjonalne: stoliki piłkarskie Garlando, stoły Snookerowe i Bilardowe, Darty oraz akcesoria i część zamienne. Snooker, Bilard, Piłkarzyki, Darty oraz Air hockey to wszystko w jednym miejscu.

http://sklep.bilardkaz.pl/ - 2 Paź 2015

Bilardowy Serwis Internetowy****

Bilardowy Serwis Internetowy to ciągle rozbudowywany serwis poświęcony bilardowi w Polsce. Można tu znaleźć prawie wszystko o tym sporcie: aktualne wiadomości ze świata bilardowego, wyniki ligowe i pucharowe, terminarze imprez bilardowych, historię, jak i przepisy gry w bilard we wszystkich jego odmianach. Serwis zajmuje się również bilardem osób niepełnosprawnych.

http://bilard.net.pl/ - 1 Mar 2001

Bilardsklep.pl - stoły i akcesoria bilardowe****

Oferta cenionego na rynku sklepu, prowadzącego sprzedaż takich artykułów, jak stoły bilardowe i do piłkarzyków. Zachęcamy do zaopatrzenia się w profesjonalne kije oraz inne akcesoria.

http://www.bilardsklep.pl/ - 7 Sty 2016