KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > boks (33)

Dariusz Michalczewski - Tiger Club*****

Oficjalna strona restauracji Tiger Club i Dariusza Tigera Michalczewskiego. Zdjęcia, informacje o karierze sportowca i wiele linków. Ponadto informacje o restauracji i kontakt.

http://www.tiger-club.it3.pl/ - 2 Paź 2001

Oficjalny Serwis Informacyjny Polish Boxing Promotion*****

Aktualności bokserskie z Polski i ze świata. Strona działa pod patronatem Polish Boxing Promotion.

http://boxing.pl/ - 23 Maj 2001

Polish Boxing Promotion*****

Serwis poświecony polskiemu boksowi. Znajdziesz tu komentarze wydarzeń w świecie polskiego boksu.Poznaj sylwetki pięściarzy i przeczytaj wywiady z nimi. Jest zamieszczone dokładne kalendarium wydarzeń i archiwum prasowe na temat boksu.

http://www.boxer.pl/ - 29 Lis 2001

Akcesoria Bokserskie - sklep internetowy****

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów dla bokserów: rękawice bokserskie, gruszki bokserskie, ochraniacze, piąstówki.

http://sportline.pl/ - 13 Gru 2004

Andrzej Gołota - strona oficjalna****

Andrzej Gołota - strona oficjalna, filmy, zdjęcia, wywiady, news, księga gości...

http://www.golota.friko.pl/ - 23 Cze 2003

Boks360 - MMA sklep****

Sklep Boks360 prowadzi sprzedaż sprzętu do treningów sztuk walki i sportów walki, takich jak: MMA, boks tajski, krav maga, itd. W ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty wykonane profesjonalnie przez uznanych w branży producentów. Prowadzimy współpracę z najlepszymi firmami z tej branży.

http://www.boks360.pl/ - 12 Wrz 2013

Boxing Links - Boks, Boks zawodowy, Wiadomości, Walki, Nokauty, Zestawienia****

Fabryka informacji o boksie. Boks zawodowy. Wiadomości. Walki i nokauty. Rankingi i mistrzowie WBC, WBA, IBF, WBO. Linki do stron.

http://boxinglinks.pl/ - 9 Mar 2009

DAN- rękawice bokserskie, kimona do karate białe****

Firma prowadzi kompleksową sprzedaż wysokiej jakości produktów i sprzętu do treningu dalekowschodnich sztuk oraz sportów walki. Konkurencyjne ceny i gwarancja na zakupione towary. Sprawna i szybka realizacja składanych zamówień. Wieloletnie doświadczenie w branży wsparte fachowym doradztwem.

http://www.dansport.eu/ - 20 Cze 2011

Dariusz Tiger Michalczewski****

Witryna poświęcona Dariuszowi Michalczewskiemu. Na stronach: Życiorys polskiego pięściarza, galeria zdjęć, lista walk i informacje o Tiger Club, opinie innych.

http://www.tiger-club.com.pl/ - 1 Paź 2001

Muay Thai 300 Warszawa - Tajski Boks - Warszawa - Zapraszamy****

Prowadzimy zajęcia dostosowując treningi do twojego poziomu. Jeżeli nigdy nie miałeś styczności ze sportami walki zaczniesz naukę od podstaw (postawa, wyprowadzanie ciosów, kombinacje, trening siłowy) jeżeli jesteś zaawansowany bądź szukasz miejsca do przygotowania przed zawodami będziesz miał okazję sparować, doskonalić technikę oraz kondycję.

http://www.muaythai300.com/ - 6 Lis 2012