KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > brydż (29)

Brydż To Jest To*****

Serwis poświęcony tej cenionej na całym świecie grze karcianej. Znajdują się tutaj materiały dla początkujących, tematy dotyczące licytacji i rozgrywek, zapowiedzi i relacje z turniejów, publicystyka, rozrywka z Brydżem, programy komputerowe oraz linki do innych stron.

http://brydz.to.jest.to/ - 4 Lut 2000

Polski Związek Brydża Sportowego - Polish Bridge Union*****

Oficjalny serwis PZBS. Na stronach umieszczono klasyfikację zawodników, kalendarz imprez, wyniki, wywiady, artykuły, listę polecanych książek, informacje o organizacji oraz podstawowe wiadomości dla początkujących graczy.

http://www.polbridge.pl/ - 4 Lut 2000

Angielski dla brydżystów****

Angielski dla brydżystów (English for bridge players) to Twój podręczny słownik angielskiego. Strona powstała z myślą o wszystkich brydżystach, którzy chcą poznać zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane pojęcia w języku angielskim. Oprócz terminologii typowo brydżowej znajdziecie tu zwroty i wyrażenia przydatne np. na Bridge Base On-line. Dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim- kilka podstawowych lekcji.

http://brydzowy-angielski.com.pl/ - 28 Wrz 2010

Brydż****

Strona najstarszego w Polsce pisma brydżowego. Możliwość zapoznania się ze wszystkimi tajnikami gry w brydża. Języki, licytacje, rozgrywki etc. Całkowicie profesjonalna strona dla brydżystow. Rankingi i nowości. Linki do stron z grami online.

http://www.bridge.com.pl/ - 25 Lip 2001

Brydż dla drewniaków****

Strona w całości poświęcona brydżowi. Znajdziesz tu porady dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych graczy. Na stronie opis konwencji, otwarcia, rozgrywki, sposoby obrony itd.

http://www.brydz.pssoftware.com.pl/ - 17 Paź 2003

Brydż sportowy w Olsztynie, Polsce i na świecie****

Serwis przeznaczony głównie dla zawodników zrzeszonych w okręgu Warmińsko-Mazurskim ale inni zawodnicy również znajdą tu coś dla siebie.

http://www.zeto.olsztyn.pl/ozbs/ - 18 Maj 2000

Brydżowa strona Władka****

Informacje o autorze oraz na temat brydża (rozdania, konwencje...).

http://www.wladek.w.pl/ - 11 Kwi 2000

Kujawsko-Pomorski Związek Brydża Sportowego****

Informacje na temat zawodników i drużyn, wyniki spotkań, kalendarz i regulaminy rozgrywek, zbiór anegdot brydżowych oraz odnośniki do stron innych związków.

http://www.bridge-pik.bzi.pl/ - 9 Lis 2001

Wszystko o brydżu****

Strona dla pasjonatów brydża. Znajdziesz tu m.in. opis systemu opartego na WJ oraz mini bez atu, sporo konwencji licytacyjnych, zagadnienia z dziedziny wistu i rozgrywki. Generator rozdań pozwoli wylosować rozkład kart wg podanego kryterium. Na stronie również opis ciekawej gry w kości z możliwością zagrania.

http://www.gplewniak.republika.pl/ - 19 Kwi 2004

Bartosz Pastuchewicz***

Witryna mieszkańca Gryfowa Śląskiego, poświęcona brydżowi. Opis rozdań.

http://www.polbox.com/b/bpast/ - 9 Lis 2001