KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > gimnastyka (46)

Flora*****

Witryna zawiera informacje na temat dietetyki, zdrowego odżywiania, można sprawdzić czy nie mamy nadwagi, a także jaka ewentualna dieta i zestawy ćwiczeń byłyby dla nas odpowiednie.

http://www.flora.pl/ - 3 Paź 2000

Odżywki sklep online*****

Sklep internetowy MusclePower to jedyne takie miejsce w sieci, w którym znajdziesz nie tylko suplementy diety przeznaczone dla prawdziwie profesjonalnych kulturystów, ale i preparaty, które wspomogą budowanie mięśni także tych trenujących amatorsko. Produkty dostępne na stronie to specjalnie wyselekcjonowane odżywki białkowe, preparaty specjalne i wysokoenergetyczne dodatki, które charakteryzuje największa skuteczność działania.

http://www.musclepower.pl - 18 Mar 2014

The Fitness Center - Hotel SHERATON*****

Na stronach "The Fitness Center" zaprezentowano ofertę (aerobik, sauna, siłownia, masaże), podano zasady członkostwa, nowinki fitness, poradnik oraz plan aerobiku.

http://www.fitness.com.pl/ - 28 Sie 2000

Beactive****

Karty sportowe z programu beactive dają wiele możliwości dla młodych ludzi, którzy posiadają status studenta. Dzięki nim mogą oni korzystać z takich miejsc jak fitness klub w największych miastach naszego kraju. Jest to program, w którym przygotowane również zostały karty sportowe dla pracowników. Jest to bardzo ciekawy program zachęcający do spędzania aktywnie wolnego czasu. W jego ramach można skorzystać z takich zajęć jak zumba, aerobik, joga oraz wybrać się na saunę lub siłownię. Posiadacze takiej karty są także objęci ubezpieczeniem NNW oraz prywatną opieka medyczną. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z pełnym regulaminem dostępnym na stronie internetowej.

http://www.ebeactive.pl/ - 4 Paź 2013

BIORELAX - gabinet odnowy biologicznej - Warszawa****

Gimnastyka korekcyjna, gimnastyka dla pań, joga oraz masaż, sauna, siłownia, solarium. Kameralne warunki, małe grupy.

http://www.biorelax.waw.pl/ - 4 Sie 2004

CB163 Fitness w Bydgoszczy – więcej, niż siłownia!****

Nasz trening przedstawia nowe spojrzenie na fitness. Chcemy od Ciebie zaangażowania, charakteru i siły woli, aby trenować w prawdziwy sposób z prawdziwymi efektami. Zapomnij o godzinnym marszu na bieżni i maszynach na siłowni. Postaw wyzwanie sobie i swojemu ciału, a szybko zrozumiesz czym naprawdę jest fitness.

http://www.cb163.pl/ - 30 Gru 2014

Centrum Rekreacji NEFRETETE. Wrocław****

Centrum Rekreacji NEFRETETE we Wrocławiu, fitness, masaże (odchudzający, leczniczy, relaksacyjny), solarium, sauna sucha i parowa, siłownia, zabiegi, tlenoterapia, pomiar wieku tlenowego, fryzjer, kosmetyczka.

http://www.nefretete-fitness.pl/ - 1 Lut 2006

Centrum Tańca i Ruchu STEPDANCE****

Celem naszej firmy jest propagowanie sportowego stylu życia oraz rozpowszechnianie wszelkich form fitnessu i tańca. tutaj znajdziesz prezentację i plan zajęć, zdjęcia, cennik i informacje o firmie i instruktorach.

http://www.stepdance-fitness.pl/ - 23 Gru 2003

Dziennik treningowy - kulturystyka i fitness****

Dziennik treningowy - kulturystyka i fitness.

http://www.dzienniktreningowy.pl/ - 12 Lis 2004

Fun-Jump - trampoliny i jumping****

Fun Jump to sieć parków trampolin o powierzchni od 2000 do 3000 m2. Na tej przestrzeni znajduje się wiele stref tematycznych, w których każdy miłośnik skakania znajdzie coś dla siebie. Skorzystać można m.in. z strefy gąbek (basen wypełniony gąbkami, dzięki którym najbardziej skomplikowane akrobacje stają się bezpieczne), strefę koszykówki (trampolinowe ścieżki akrobatyczne zakończone koszami, na których można trenować wsady i rzuty), strefę zbijaka (boisko pozwalające grać w zbijaka na trampolinach - walka na piłki z jednoczesnym skakaniem) czy strefę akrobacji. Fun Jump zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej oferty!

http://fun-jump.pl/ - 5 Wrz 2017