KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > kolarstwo (294)

58 Tour de Pologne*****

Oficjalna strona 58 edycji wyścigu Tour de Pologne. Zawiera informacje o wyścigu, trasie, mapy etapów, archiwalne wyniki oraz galerie ze zdjęciami.

http://www.langteam.com.pl/tdp/index.htm - 17 Wrz 2001

Bicykle*****

Serwis, który prezentuje przede wszystkim opinie internautów o sprzęcie rowerowym różnych firm a także opinie o sklepach rowerowych. W serwisie możemy także znaleźć opisy tras rowerowych, kórych autorami są internauci, ogłoszenia kupna i sprzedaży rowerów, a także listę skradzionych rowerów.

http://www.bicykle.waw.pl/ - 29 Sty 2002

Bike Board*****

Miejsce odwiedzin godne polecenia. Są krótkie streszczenia artykułów z najnowszego numeru, wybór tekstów archiwalnych, kalendarium imprez sportowych, archiwum. Masa informacji o sprzęcie w sekcji "Testy", chatroom, linki

http://www.bikeboard.com/ - 20 Kwi 2005

Bike Board - magazyn dla rowerzystów*****

Magazyn internetowy dla maniaków jazdy na rowerze. Na stronie znajdziesz liczne porady, opinie na temat sprzętu, ulubione szlaki rowerowe.

http://www.bikeboard.wp.pl/ - 13 Lip 2001

Bike fitting Kraków - Fitting roweru*****

W Mam Świetną Pozycję profesjonalnie zajmujemy się bike fittingiem. Do określenia optymalnej, zgodnej z biomechaniką właściciela roweru, pozycji wykorzystujemy technologie Retul 3D, pozwalająca na niezwykle precyzyjną analizę ruchu kolarza w trakcie jazdy we wszystkich trzech płaszczyznach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować rower do indywidualnych potrzeb kolarza, poprawiając wydatkowanie energii, aerodynamikę, stabilność i kontrole nad rowerem, a co najważniejsze zmniejszyć ryzyko kontuzji.

http://swietnapozycja.pl/ - 26 Sty 2016

BIKEpl.com - serwis rowerowy*****

BIKEpl.com - to profesjonalny serwis rowerowy. Znajdziesz tu wszystko co dotyczy kolarstwa (XC, DH, FR, BMX, Trial). Testy sprzętu, informacje o nowościach, relacje z zawodów, galerię zdjęć, masę porad technicznych i największą listę bikerów w polskim internecie. AKTUALIZACJA : CODZIENNIE.

http://www.bikepl.com/ - 12 Gru 2001

Bikermania*****

Bardzo dobry rowerowy serwis informacyjny. W nim newsy, dużo informacji o sprzęcie, słowniczek terminów, informacje o imprezach, konkursy

http://www.bikermania.cavern.com.pl/ - 29 Wrz 2000

CYKLOTUR - sklep rowerowy*****

Internetowy sklep rowerowy oferuje szeroki wybór rowerów, części i akcesoriów rowerowych, obuwia i odzieży kolarskiej. Ponadto sklep stacjonarny i serwis rowerowy w Poznaniu.

http://www.cyklotur.com/ - 19 Lip 2006

Igor Czajkowski*****

Niezwykłe wyprawy rowerowe (Alpy, Japonia, Madagaskar, Wielki Kanion, Kuba, Meksyk/Belize/Gwatemala) i rekord w objechaniu Polski rowerem dookoła (2450 km w 146 godzin). Do tego wspaniałe zdjęcia.

http://wyprawy.cyklotur.com/ - 4 Lut 2009

Internetowy sklep rowerowy*****

Sklep rowerowy Gemma powstał wiele lat temu. Przez długi czas działaliśmy równocześnie jako sklep dla klientów indywidualnych oraz jako hurtownia rowerowa. Dzięki ciężkiej pracy jaką włożyliśmy we współpracę z bardzo znanymi markami rowerowymi, jesteśmy w stanie zaoferować produkty zarówno światowych jak i krajowych producentów, w atrakcyjnej cenie. Z drugiej strony marka tych produktów mówi sama za siebie i jest gwarantem ich wysokiej jakości. Z bagażem doświadczenia i wiedzy o branży rowerowej, urochomiliśmy nasz internetowy sklep rowerowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą w każdy zakątek polski, a co za tym idzie, praktycznie z każdym podzielić się naszym doświadczeniem.

http://www.rowery-gemma.pl/ - 11 Cze 2012