KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > kręgle, bowling (22)

Kręgle klasyczne - Internetowy serwis bowlingowy.*****

Serwis jest bogatym źródłem wiedzy na temat bowlingu w Polsce. Dostępne są informacje o zasadach gry, zawodach, obiektach, sprzęcie, rankingach...

http://www.bowling.com.pl/ - 29 Maj 2001

AMF Bowling Polska sp. z o.o.****

AMF Bowling Polska sp. z o.o. jest polskim reprezentantem koncernu AMF Bowling USA. Firma jest producentem i sprzedawcą akcesoriów kręglarskich. Zarządza również masą kręgielni za oceanem.

http://www.amf.com.pl/ - 25 Lut 2000

Bowling Center****

Bowling Center to centrum rozrywki w Warszawie. Na II piętrze Galerii Mokotów łączy kregielnię, klub bilardowy, dyskotekę, kawiarenkę internetową i salon automatów do gier.

http://www.kregielnia.pl/ - 16 Gru 2004

Centrum Gier Stara Szwalnia - miejsce niezwykłe na okrągło****

Nowoczesne centrum gier, 4 tory bowlingowe, stoły bilardowe i automaty do gry w darts. Profesjonalne imprezy, zabawy, przyjęcia, wesela i bakiety. Odpowiedni lokal dla szukających kulturalnej rozrywki w Dobrzeniu Wielkim koło Opola.

http://www.kregielnia.opole.pl/ - 28 Kwi 2004

Centrum Rekreacji - kręgielnia i klub fitness w Kielcach****

Zlokalizowane w Kielcach, nowoczesne Centrum Rekreacji zaprasza do skorzystania z licznych atrakcji. W obiekcie działa klub fitness, kręgielnia, a także basen, na którym prowadzone są zajęcia z nauki pływania dla dzieci.

http://www.rekreacja.hotellamar.pl/ - 16 Gru 2015

GeMax - Kręgielnie****

GeMaX - dostawca kręgielni, karuzel, stołów bilardowych, urządzeń do rekreacji zewnętrznej, aranżacja i wyposażenie barów i restauracji. Oficjalny dostawca urządzeń kręgielni na Mistrzostwa Świata POZNAŃ 2000.

http://www.gemax.com.pl/ - 12 Cze 2001

Klub Sportowy PILICA****

Strona Klubu sportowego Pilica. Na niej historia klubu, prowadzone sekcje, galerie zdjęć, aktualności, sponsorzy, kontakt

http://www.kspilica.pl/ - 27 Cze 2002

Kregielnia.com - kręgielnie i squash sprzedaż****

Marketing Partner jest dystrybutorem kręgielni automatycznych i sznurkowych oraz squasha dla hoteli i obiektów rekreacyjnych. Oferujemy doradztwo architektoniczne, atrakcyjne warunki finansowania, montaż i serwis. Kręgle, bowling, squash.

http://www.kregielnia.com/ - 22 Sie 2006

Kręgielnie****

Na stronie znajduje się oferta firmy budującej i serwisującej kręgielnie na terenie całego kraju.

http://frc.rubikon.pl/ - 26 Lis 2001

NIKU Bowling****

Kręgle to część oferty poznańskiego centrum rekreacji "NIKU". Strona jest poświęcona kręglom. Znalazły się tu informacje o imprezach, ranking zawodników, cennik. Początkujący mogą zapoznać się z zasadami gry

http://www.bowling.pl/ - 21 Sty 2000

Informacje dodatkowe