KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > lekkoatletyka (55)

Lekkoatletyka w INTERIA.PL*****

Serwis zawiera najświeższe informacje z najważniejszych imprez w kraju i na świecie, wyniki, tabele, komentarze, opinie, wywiady, puchary, spotkania oraz kontrowersje.

http://sport.interia.pl/inne/lekkoatletyka/ - 18 Kwi 2005

Lekkoatletyka.com*****

Strona zawiera informacje na temat lekkoatletyki w Polsce i na świecie: aktualnosci, wyniki, wydarzenia, imprezy, rekordy, sylwetki gwiazd.

http://lekkoatletyka.com/ - 5 Kwi 2004

1-2-3 FITNESS i AEROBIC - ZDROWIE i URODA****

Serwis poświecony budowaniu ładnej sylwetki, diecie i urodzie. W sklepie znajduja sie odżywki sportowe, suplementy, preparaty wspomagajace odchudzanie i preparaty do pielęgnacji urody

http://www.fitness.twojecialo.com/ - 14 Lip 2004

Aleksander Walerianczyk****

Strona domowa krakowskiego skoczka wzwyż Aleksandra Waleriańczyka. Historia dyscypliny oraz wyniki i informacje o zawodniku.

http://republika.pl/alexwalery/index.htm - 16 Sie 2004

Biegamy na Śląsku, zapowiedzi i relacje z imprez biegowych****

Na blogu zamieszczamy zapowiedzi ciekawych biegów oraz prezentujemy relacje zawierające wyniki i zdjęcia z imprez na terenie Śląska i w niedalekiej okolicy.

http://www.biegamynaslasku.pl/ - 24 Cze 2010

Bieganie****

Bieganie w INTERIA.PL - serwis news'owy.

http://bieganie.w.interia.pl/ - 17 Gru 2002

Bieganie - pierwszy sport i jego filozofia****

Na łamach serwisu Bieganie - pierwszy sport i jego filozofia znajdują się informacje propagujące tę dziedzinę i sportowy tryb życia. Dostępne są relacje z imprez, biegów masowych. Można się również zapoznać z listą polskich klubów biegowych.

http://www.bieganie.pl/ - 6 Sie 2001

Bookworm on the run blog biegającego mola książkowego****

Blog czterdziestoletniego biegacza, który dwa lata temu odkrył bieganie. Uczestniczę w zawodach na różnych dystansach od 10km aż po maraton. Uwielbiam czytać a w biegu słuchać audiobooków. Wszystkie teksty piszę z humorem, starając się aby mój blog był wolny od polityki a był przesycony pogodą ducha.

http://bwotr.pl/ - 16 Sty 2017

Codzienna dawka motywacji do biegania****

Napieramy.pl to największy zbiór motywatorów biegowych w polskim internecie. Strona zawiera treści wygenerowane przez użytkowników, które mają na celu zainspirować do biegania, zdrowego stylu życia, odchudzania i nie tylko.

http://napieramy.pl/ - 30 Kwi 2013

Drabinka gimnastyczna dla dzieci i dorosłych – Metalowa i drewniana****

Zajmujemy się produkcją metalowych i drewnianych drabinek gimnastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze drabinki doskonale nadają się dla sportowców - profesjonalistów jak i amatorów. Nasz sprzęt jest bardzo solidny i posiada wszystkie wymagane certyfikaty UE. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rewelacyjnymi produktami.

http://benchk.com/ - 23 Cze 2018

Informacje dodatkowe