KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > łucznictwo (8)

Bitwy Łucznicze.****

Archery tag, lub bardziej po polsku bitwy łucznicze to nowa wyjątkowa forma aktywności łącząca w sobie elementy łucznictwa klasycznego, paintballowego speedballa i popularnej gry w zbijaka. W bitwie może uczestniczyć każdy, zarówno dziecko, jak i dorosły. Grać można w plenerze, jak i pod dachem, na przykład na sali gimnastycznej. Trafienie strzałą nie jest bolesne a poziom adrenaliny we krwi w czasie rozgrywki zawsze utrzymuje się w górnych zakresach. Jurajskie starcia łuczników są szczególnie ekscytujące i stylistyczne korespondują ze średniowieczną przeszłością krainy Orlich Gniazd. Przed bitwą (albo po niej, jak kto woli)możecie Państwo także postrzelać u nas z mocniejszych „ostrych” łuków klasycznych, na specjalnych strzelnicach. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy lub eventy, gry organizujemy w miejscach dogodnych dla klienta, zapraszamy też na nasze położone w centrum Jury pole stacjonarne.

http://www.archerytag-jura.pl/ - 27 Sie 2017

Jednostka Strzelecka 3024 Katowice****

Strona jednostki strzeleckiej 3024 z Katowic - prezentacja jednostki, dokonań i zdjęcia ze szkoleń.

http://www.strzelec.of.pl/ - 16 Wrz 2002

Paintball łuczniczy Łódź****

Zbierz grupę przyjaciół, zarezerwujcie termin gry i przekonajcie się, który z Was jest najlepszym łucznikiem. Przeżyjcie prawdziwą bitwę łuczników w Archery Battle.

http://www.archery-battle.pl/ - 27 Lis 2015

STRZELNICA****

Bardzo wiele informacji o PAINTBALLu i ŁUCZNICTWIE. Zdjęcia, filmy z imprez organizowanych przez przedsiębiorstwo AWINET. Dodatkowo na stronie sklep internetowy z możliwością zkupu broni bez zezwolenia, akcesorii do paintballa i nie tylko.

http://www.strzelnica.pl/ - 14 Sie 2001

Klub Sportowy Społem Łódź***

Sekcja łucznicza przy Społem Łódź, zdjęcia, opisy, Halowe Mistrzostwa Polski, trenerzy, zawodnicy, itp.

http://www.spolem.of.pl/ - 8 Gru 2000

Łucznictwo w Krakowie***

Strona mająca na celu popularyzację łucznictwa. Znajdziesz tu informacje na temat tego sportu, wyposażenia, informacje o klubach i zawodnikach, zawodach, wynikach oraz galerię zdjeć.

http://archery.krakow.w.interia.pl/ - 6 Sie 2003

ŁUKSPORT***

ŁukSport to profesjonalny partner w łucznictwie. Firma nasza zajmuje się sprzedażą i serwisem sprzętu łuczniczego. W swojej ofercie posiadamy łuki oraz akcesoria najlepszych firm łuczniczych na całym świecie. Organizujemy również szkolenia oraz pokazy łucznicze. Na stronie również sklep internetowy.

http://www.luksport.pl/ - 18 Wrz 2003

Tarcze tekturowe IDPA / IPSC do strzelectwa praktycznego*

Tarcze tekturowe IDPA / IPSC do strzelectwa praktycznego

http://www.tarcze.educenter.pl/ - 11 Gru 2007