KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > łyżwiarstwo (17)

Klub Sportowy PILICA****

Strona Klubu sportowego Pilica. Na niej historia klubu, prowadzone sekcje, galerie zdjęć, aktualności, sponsorzy, kontakt

http://www.kspilica.pl/ - 27 Cze 2002

Lodowisko POSiR - Poznań Malta****

Oficjalna strona sztucznego, przenośnego lodowiska rekreacyjnego POSiR - Poznań nad jez. Malta. Na stronie zawarto informacje o obiekcie, cenach biletów , danych technicznych, a także relacje z otwarcia lodowiska.

http://www.malta.poznan.pl/lodowisko/index.php - 2 Gru 2003

Schort Track****

Strona zawiera dużą ilość zdjęć i parę linków a także informacje o autorze.

http://doopek.w.interia.pl/ - 23 Lis 2001

Sklep hokejowy EDGE - łyżwy hokejowe, figurowe****

Sklep hokejowy EDGE zajmuje się sprzedażą profesjonalnego sprzętu do jazdy figurowej oraz łyżwy hokejowe. W ofercie sklepu internetowego znajdują się także rowery oraz akcesoria rowerowe na sprzedaż. Zapewniamy również szereg usług związanych z branżą łyżwiarską.

http://www.edge.shop.pl/ - 23 Wrz 2013

Sklep Rolla - miejsce z pasją - rolki, wrotki, łyżwy.****

Jesteśmy pasjonatami sportów wrotkarskich i pasją tą staramy się zarażać wszystkich w około. Sklep Rolla mieści się w Toruniu ale możecie nas spotkać w każdym zakątku Polski (i nie tylko) na zawodach jazdy szybkiej na rolkach jako drużynę Rolla Speed Team. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o rolkach, wrotkach, łyżwach lub innym sprzęcie związanym z szeroko pojętym skating’iem przyjdźcie lub w inny sposób skontaktujcie się z nami. Z wielką przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą, pomożemy dobrać sprzęt i stawiać pierwsze kroki na wrotkach, rolkach lub łyżwach.

http://www.sklep.rolla.pl/ - 26 Wrz 2017

ABC Narty dla każdego. Skwierzyna***

Sprzedaż hurtowa i detaliczna sprzętu narciarskiego. Narty zjazdowe, narty biegowe, snowbord, mini ski, s-lina, wiązania, buty zjazdowe i biegowe, kije, serwis, wypożyczalnia, sprzedaż wysyłkowa.

http://republika.pl/sporten/ - 2 Lut 2006

Lodowiska***

Serwis zawierający wykaz i krótką charakterystykę lodowisk i ślizgawek w poszczególnych miastach Polski. Ponadto porady na temat wyboru łyżew i kurs jazdy na łyżwach.

http://www.lodowiska.win.pl/ - 8 Maj 2002

Lodowisko Torwar. Warszawa***

Informacje o godzinach otwarcia, cenach biletu, dojeździe. Sporo linków

http://www.torwar.pl/ - 3 Lut 2006

Łyżwy***

Sklep Sportowy Disport.pl. Sprzęt - Sportowy, Turystyczny. Łyżwy. Profesjonalny sprzęt sportowy ? kategoria: Łyżwy

http://disport.pl/233-lyzwy/ - 1 Lut 2013

Łyżwy dla dzieci - niecodzienni.pl***

Zimą nic nie sprawia większej radości naszym pociechom niż jazda na łyżwach. Jednak dopasowanie łyżew dla dzieci często jest problemem. Nasze pociechy szybko rosną, a rozmiar ich buta zmienia się po jednym sezonie. Wówczas jesteśmy skazani na wymianę sprzętu. Producenci, wychodząc naprzeciw potrzebom małych klientów oferują łyżwy z prostym systemem regulacji. W naszym sklepie mamy do wyboru łyżwy dla dzieci różnych marek, jak K2, Bladerunner, Jackson, Tempish, CCM oraz Bauer. Możecie wybrać łyżwy figurowe, hokejówki lub rekreacyjne. Do wyboru - do koloru.

http://niecodzienni.pl/lyzwy-dla-dzieci.html - 24 Lis 2016