KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > narciarstwo (326)

Adam Małysz w INTERIA.PL - strona oficjalna *****

Jedyna oficjalna, polska strona Adama Małysza. Newsy, zdjęcia, wywiady, multimedialne gadżety, terminarz startów i księga gości. Można także skorzystać z oferty sklepu z gadżetami.

http://malysz.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Active Travel - wyjazdy narciarskie*****

Aktywny wypoczynek letni i zimowy. Wyjazdy na narty i snowboard: Alpy, Włochy, Austria, Francja, Szwajcaria. Na stronie oferty narciarskie. Dla klientów indywidualnych wczasy narciarskie i wyjazdy na snowboard, dla firm imprezy incentive w kraju i zagranicą.

http://www.atravel.pl/ - 9 Wrz 2005

Adam Małysz*****

Strona o najlepszym skoczku Adamie Małyszu. Codzienne aktualizacje. Wszystko czego szukasz.

http://www.adammalysz.wb.pl/ - 13 Lut 2001

ALVIKA*****

Witryna producenta szerokiej gamy odzieży z dzianin poliestrowych i membran oddychających. Znajdziemy tu informacje o wykorzystywanych materiałach, ofertę odzieży, listę sklepów oraz sporo odnośników związanych z szeroko rozumianym outdoorem.

http://www.alvika.com.pl/ - 25 Lut 2000

Carving - wszystko o nartach carvingowych*****

Pierwsza strona o nartach carvingowych. Opisy sprzętu, porady dla początkujących i zaawansowanych, informacje o zawodach Pucharu Polski i Świata, lista dyskusyjna. Informacje o imprezach carvingowych w Polsce.

http://www.carving.com.pl/ - 18 Sie 2001

Centrum Skoków Narciarskich*****

Centrum Skoków Narciarskich to kompleksowy serwis o najbardziej widowiskowej dycsyplinie świata. Znajdziesz tu wszystko, czego szukasz, a nawet więcej: publicystyka, relacje z konkursów, rozbudowany dział o grach, świeże wiadomości.

http://www.skoki.tvk.pl/ - 11 Lut 2004

Centrum Sportu i Turystyki - Sorba*****

Strona firmy zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów sportowych i turystycznych. Na stronie zamieszczono katalog wraz z ofertą firmy.

http://www.sorba.pl/ - 25 Paź 2001

Dolomity Tour: wczasy narciarskie, wyjazdy na narty w Alpy i Dolomity*****

Biuro podróży oferuje wyjazdy narciarskie w Alpy i w Dolomity włoskie do Val di Fassa, Val di Sole, Falcade, Alleghe, Malga Ciapela, Kronplatz, Marmolada. Oferty specjalne na wyjazdy narciarskie, programy ski safari. Narty - Austria, Francja, Włochy.

http://www.dolomity.com.pl/ - 7 Paź 2004

Hossa - bagażniki, łańcuchy, boxy*****

Na stronie znajdziecie ofertę, a w niej: bagażniki dachowe, bagażniki magnetyczne, uchwyty do nart i snowboardów, łańcuchy śniegowe, boxy bagażowe. Są podane ceny produktów.

http://www.hossa.pl/ - 8 Kwi 2000

Jaworzyna Krynicka*****

Doborowe towarzystwo, świetna atmosfera i jazda od świtu do później nocy to zima na Jaworzynie Krynickiej. Witryna zapoznaje z trasami, cenami, usługami w okolicy stoku.

http://www.jaworzynakrynicka.pl/ - 1 Mar 2004