KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > narciarstwo wodne (13)

Kajnar*****

Witryna Przedsiębiorstwa Turystyczno-Rekreacyjnego z Gliwic. W ofercie znaleźć można obozy, wczasy i spływy kajakowe, wszelkie imprezy żeglarskie i narciarskie, kolonie ekologiczne.

http://www.kajnar.com.pl/ - 15 Cze 2001

Agencja Chopok****

Jeśli na narty - to na Słowację, na górę Chopok.Na stronie można znaleźć szczegóły oferty, informacje o noclegach, cennik, warunki.

http://www.chopok.com.pl/ - 9 Sty 2002

GraalTeam****

Polecamy zapoznanie się z ofertą naszej firmy. Obejmuje ona kursy żeglarskie, a także patent motorowodny sternika. GraalTeam organizuje wszelkie zajęcia na Mazurach, a w tym wyjątkowe półkolonie.

http://patentymazury.pl/ - 30 Lis 2018

Sklep internetowy z akcesoriami do wody - www.wodneharce.eu****

Czujesz się jak ryba w wodzie i lubisz spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu? Wodne Harce prowadzą sklep internetowy z akcesoriami do wody. W sprzedaży posiadamy artykuły takie jak banany wodne, pompowane kajaki oraz narty wodne. Oferujemy również dmuchane materace do wody, kapoki dla dzieci i fotele wodne. Asortyment naszego sklepu jest bardzo szeroki. Znajdziesz u nas również produkty odpowiednie do Twojego ogrodu. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży wysokiej jakości akcesoriów wodnych. W naszej ofercie znajdują się produkty dla dzieci oraz dla dorosłych. Sprzedajemy artykuły przeznaczone dla osób początkujących i zaawansowanych w sportach wodnych. Chcemy, aby popularność tego typu dyscyplin rosła. W tym celu wprowadzamy do sprzedaży najnowsze artykuły. U nas dostaniesz produkty w najlepszych cenach. Odwiedź nasz sklep internetowy z akcesoriami do wody i wybierz produkty, które umożliwią Ci aktywny wypoczynek w te wakacje.

http://www.wodneharce.eu/ - 20 Maj 2017

Szkoła IKO Kitesurf, Wake & SnowBOARD****

Licencjonowana Szkoła KITESURF IKO, WAKEBOARD, SNOWBOARD. Kursy, szkolenia, obozy, wyjazdy.

http://www.wake.pl/ - 30 Cze 2004

Szkoła windsurfing i kitesurfing Łeba - www.lebakite.pl****

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą sportów wodnych w Łebie. Prowadzimy szkolenia w zakresie windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardu,supboardu. Organizujemy także wyjazdy zimowe dla miłośników dyscyplin takich jak snowkite i snowboard. Prowadzimy także szereg zajęć edukacyjnych.

http://www.lebakite.pl/ - 4 Kwi 2014

Water Jet - sporty motorowodne****

Oferta naszych usług obejmuje organizację imprez integracyjno szkoleniowych dla firm, organizację kursów motorowodnych, oraz wypożyczanie sprzętu motorowodnego.

http://www.water-jet.com.pl/ - 7 Maj 2004

Windsurfing, Narciarstwo, Snowboard****

Na stronie oferta rekreacyjno-sportowa szkoły windsurfingu FUNBOARD 2 zlokalizowanej na Półwyspie Helskim. Ponadto kontakt, informacje o imprezach...

http://www.funboard.pl/ - 4 Paź 2001

Centrum Jachtingu i Sportów Wodnych***

Jest to strona Centrum Jachtingu i Sportów Wodnych. Znajduje się tu wiele informacji na temat spotów wodnych. Można również zapoznać się z ofertą sklepu i komisu internetowego.

http://www.kluczynski-sails.com.pl/ - 17 Wrz 2003

Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego***

Serwis dotyczący sportu motorowodnego i narciarstwa wodnego. Zawiera informacje na temat działalności związku, zrzeszonych klubów oraz gdzie uzyskać patent.

http://www.pzmwinw.pl/ - 17 Sie 2001