KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > nurkowanie (175)

Biuro Podróży Najlepsze Nurkowania Polska*****

Biuro Podróży Nurkowych Najlepsze Nurkowania - specjalizujemy się w organizowaniu wakacji nurkowych. W naszej ofercie znajdziecie: hotele, safari nurkowe, bazy nurkowe, rejsy nurkowe w różnorodne miejsca nurkowe na całym świecie oraz wyprawy nurkowe z grupą. Nasze wyjazdy są tanie i posiadają gwarancję niezmienności ceny.

http://www.nurkowanie.travel.pl/ - 3 Wrz 2010

Centrum Działalności Nurkowej OCEANIA*****

Witryna klubu, którego aktyw stanowi grupa zapaleńcow i miłośników podwodnych wrażeń, mieści informacje o organizowanych szkoleniach, zdjęcia wraz z opisami autorskimi niektórych imprez nurkowych, w dziale download znajdziecie między innymi program dla nurków zplanner.

http://www.oceania.poznan.pl/ - 11 Sty 2002

Felix zaprasza na morskie wyprawy wędkarskie na dorsza do Ustki*****

FELIX, Ustka, zaprasza wędkarzy oraz miłośników morskiego wędkowania na morskie wyprawy wędkarskie na Bałtyk. Organizuje rejsy wędkarskie na dorsza na Bałtyk. Zaprasza na morskie połowy wędkarskie na łowiska w okolicach miejscowości Ustka.

http://www.wedkarstwomorskie.ustka.pl/ - 16 Sty 2004

Klub płetwonurków*****

Na stronie Stowarzyszenia Warszawskiego Klubu Płetwonurków znajduje się historia klubu, prezentacja władz, informacje o prowadzonych szkoleniach, relacje z wyjazdów, wiadomości o technikach nurkowania, aktualności i ciekawostki.

http://www.wkp.pl/ - 12 Lip 2001

Koralowe Morze - polscy instruktorzy, kursy nurkowania *****

Polscy instruktorzy oferują szkolenia i kursy nurkowania - nurkowanie Egipt, Hurghada. Organizujemy kursy nurkowania PADI, wyprawy na wraki. Serdecznie zapraszamy nad morze czerwone - Hurghada nurkowanie.

http://www.koralowemorze.com/ - 3 Lip 2007

Nautica on line*****

Nautica on line - internetowa gazeta nurkowa dostarcza informacji o aktualnych wydarzeniach, nurkowaniu na świecie, nie brak rad dla początkujących, oraz wiadomości przydatnych wszystkim nurkującym.

http://www.nautica.com.pl/ - 15 Lut 2000

Nauticus Chorwacja*****

Nauticus Chorwacja - firma organizuje nurkowanie w Chorwacji oraz kursy nurkowania OWD PADI, własna baza Wyspa Iz, aktywne wypoczynek i wakacje w Chorwacji.

http://www.nauticus.pl/ - 7 Cze 2004

Nemo - sprzęt do nurkowania*****

Firma NEMO rozpoczęła swą działalność w maju 2005 roku poprzez sprzedaż internetową najlepszej jakości sprzętu nurkowego firmy COLTRI SUB. Ofertę swę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i do klubów nurkowych oraz sekcji ratownictwa wodnego.

http://www.nemo.augustow.pl/ - 16 Cze 2005

Nurkowa Polska - Internetowy Portal dla Płetwonurków*****

Wyprawy - fotografia. Ubezpieczenia nurkowe, obozy i kursy nurkowania. Instruktorzy, bazy, centra i kluby. Sprzęt nurkowy - maski, fajki, płetwy, pianki, automaty - sklep internetowy - sprzedaż, serwis i komis sprzętu. Twórcy Portalu, to ludzie powiązani z wieloma klubami, wydawnictwami i centrami nurkowymi. Są wśród nich biznesmeni, informatycy, agenci ubezpieczeniowi, lekarze, specjaliści od ryb i ochrony środowiska. Połączyła ich jedna pasja - nurkowanie.

http://www.nurkowa-polska.pl/ - 28 Gru 2004

Nurkowanie, kurs i sprzęt do nurkowania - Marin.pl*****

Nurkowanie to główny temat tej strony. Znajdziecie tu informacje o sklepach ze sprzętem do nurkowania, wypożyczalni, serwisie, szkoleniach. Można także obejrzeć galerię zdjęć.

http://www.marin.pl/ - 19 Cze 2006