KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > orientacja w terenie (21)

Klub Imprez na Orientację "NEPTUN" w Gdańsku*****

Strona Klubu InO "NEPTUN" poświęcona imprezom na orientację. Znajdziesz na niej: aktualnosci, rankingi, regulaminy, wyniki i wiele innych ciekawych informacji z imprez, rajdów, zlotów oraz życia klubowego.

http://www.neptun.gda.pl/ - 31 Lip 2000

Compass****

Sporty ekstremalne, kursy i szkolenia wraz z turystyka przygodową, biznesową i motywacyjną.

http://www.compass.corporate.pl/ - 9 Paź 2003

Harcerski Klub Turystyczno - Obronny 97 F.O. AKINAKES****

HKT-O AKINAKES jest organizatorem wielu imprez na orientację na terenie Szczecina i okolic. Sztandarową imprezą są Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Turystycznych Marszach na Orientację.

http://free.ngo.pl/hkt/ - 14 Gru 2000

Polski Związek Biegu na Orientację****

Strony oficjalne związku, zawierające informacje o przepisach tej dyscypliny sportu, organizowanych imprezach, kadrze i wynikach różnych zawodów.

http://www.orienteering.org.pl/ - 17 Wrz 2001

Survival****

Strona poświęcona tematyce survivalu. Co zabrać do lasu? Żywność, woda, orientacja w terenie, alfabet Morse'a, klucz Morse'a, szałasy i inne schronienia...

http://shdw.w.interia.pl/ - 15 Sty 2002

Survival****

Survival - sztuka przetrwania. Czasem niezła zabawa, która daje nam możliwość sprawdzenia siebie. Na stronie prawdziwy smak przygody.

http://www.survival.pl/ - 15 Sty 2002

Survival - Jak przeżyć ?****

Kompendium wiedzy o sztuce przetrwania w polskiej i angielskiej wersji językowej. Rodzaje survivalu, gry, imprezy, szkoły i kluby, rekomendowana literatura, zalecane tereny do uprawiania sztuki przetrwania, linki.

http://www.survival.infocentrum.com/ - 17 Lut 2000

Artemis***

Strona wrocławskiego klubu Biegu na Orientację - Artemis. Znajdziesz tu wiadomości na temat biegów na orientacje, a także kalendarz imprez i galerię ze zdjęciami.

http://artemis.vm.pl/ - 8 Kwi 2002

Leśna Szkoła Przygody NEPTUN - Drzewina***

Na swoich stronach Leśna Szkoła Przygody NEPTUN przedstawia ofertę wyjątkowych wycieczek szkolnych, biwaków, imprez integracyjnych dla firm, survivalu i imprez na orientację. Znajdziesz tu bogate opisy proponowanych atrakcji wraz z aktualnymi cenniikami i możliwością dojazdu.

http://www.drzewina.gda.pl/ - 31 Sie 2002

Paintball Poznań - MK Sport***

Paintball (Poznań) jest doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu; z rodziną, znajomymi czy kolegami z pracy. Zabawa na świeżym powietrzu, poparta dynamiczna akcją, rywalizacją, sprawdzeniem się; na to wszystko pozwala paintball (Poznań). Paintball świetnie sprawdza się podczas wypraw integracyjnych; realizacja wspólnych wyzwań, praca w grupie pozwala zintegrować zespół, a następnie przenieść te doświadczenie w przestrzeń biura czy firmy.

http://www.mksport.com.pl/ - 14 Sty 2009