KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > pływanie (106)

Collegium.pl*****

Witryna firmy zajmującej się organizowaniem obozów żeglarskich i pływackich. Na stronie oferują sprzęt, który można u nich wypożyczyć i wiele innych ciekawych rzeczy.

http://www.collegium.pl/ - 6 Wrz 2001

DELPHINUS*****

Strona nowoczesnego podkrakowskiego basenu DELPHINUS z Zabierzowa. Na stronie informacje na temat basenu, galeria zdjęć, informacje na temat dojazdu i konktaku.

http://www.basen.qq.pl/ - 25 Lip 2002

Korona-Swim Kielce*****

Strona Miejskiego Uczniowskiego Kluby Pływackiego Korona-Swim Kielce. Aktualne wiadomości z klubu, wyniki zawodów, kontakt, skład zarządu, zawodnicy, trenerzy itd...

http://koronaswim.pl/ - 26 Paź 2010

Pływanie w INTERIA.PL*****

Serwis zawiera najnowsze informacje z najważniejszych imprez w kraju i na świecie, wyniki, tabele, komentarze, opinie, wywiady, puchary, spotkania oraz kontrowersje.

http://sport.interia.pl/inne/plywanie/ - 18 Kwi 2005

Streamoflight - Sklep Sportowy*****

Streamoflight oferuje szeroki wybór sprzętu i odzieży sportowej najlepszych marek takich jak Nike, Adidas, Wilson, Nordica, Arena, Speedo, etc. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm gwarantują szybką przesyłkę i zadowolenie z każdego zakupu!

http://www.streamoflight.pl/ - 4 Gru 2007

3 Waters - sprzęt pływacki i okulary do nurkowania****

Nie jesteśmy zwykłym sklepem sportowym. W naszym asortymencie znajdują się stroje triathlonowe i profesjonalny sprzęt pływacki: automat oddechowy, komputer nurkowy, okulary sportowe etc. Proponujemy też kostiumy startowe Arena, do nurkowania (m.in. specjalną piankę Orca).

http://www.3waters.pl/ - 20 Maj 2016

Artykuły sportowe i rowerowe****

Przegląd branży sportowej i artykułów rowerowych, sklep sportowy, rynek rowerowy, targi SPORT-REKREACJA, Europejskie Stowarzyszenie Wydawnictw Sportowych. Na stronie info o rowerach, motocyklach, deskorolkach, artykułach sportowych, odzieży narciarskiej i snowboardowej, nartach, łyżwach, deskach snowboardowych, kostiumach pływackich...

http://www.tradebizz.pl/branches/sport/ - 15 Sty 2001

Baseny w Krakowie, Baseny w okolicy Krakowa****

Baseny w Krakowie, Baseny w okolicy Krakowa, Akweny - Kąpieliska, Żeglarstwo w Krakowie, Nauka Pływania

http://plywalnie.info/ - 20 Lis 2009

Baseny. Warszawa****

Strona prezentująca pływalnię Ośrodka Sportu i Rekreacji Żoliborz. Znajdziesz tu informacje o wodnych atrakcjach, aktualny cennik i promocje, galerię ze zdjęciami oraz porady jak trafić na miejsce.

http://www.osir-zoliborz.waw.pl/ - 25 Sty 2006

Bielsko-Bialska Szkoła Pływania - profesjonalne lekcje****

Placówka stworzona z myślą o osobach, które chciałyby nauczyć się dowolnych stylów pływackich. Bielsko-Biała Szkoła prowadzi profesjonalne lekcje dla dzieci i dorosłych.

http://www.bbsp.pl/ - 1 Wrz 2017