KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > snowboard (84)

Snowboard w INTERIA.PL*****

Serwis tematyczny dla fanów snowboardu. Znajdziesz tu informacje o sprzęcie, ofertach wyjazdów snowboardowych, wyciągach w kraju i w Europie, a także kursy nauki jazdy. Serwis zawiera specjalnie przygotowany zimowy katalog stron i serwis pogodowy.

http://snowboard.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

ALVIKA*****

Witryna producenta szerokiej gamy odzieży z dzianin poliestrowych i membran oddychających. Znajdziemy tu informacje o wykorzystywanych materiałach, ofertę odzieży, listę sklepów oraz sporo odnośników związanych z szeroko rozumianym outdoorem.

http://www.alvika.com.pl/ - 25 Lut 2000

Browary Żywiec SA*****

Witryna marki Żywiec. Na jej zawartość składają się m.in. informacje o firmie i jej produktach ilustrowane zdjęciami, pełna baza z adresami pubów w których Żywiec jest dostępny i gra z atrakcyjnymi nagrodami. Na uwagę zasługuje również dział poświęcony historii kampanii promujących markę Żywca i kącik miłośników snowbardowego szaleństwa. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano liczne prezenty multimedialne.

http://www.zywiec.com.pl/ - 20 Lip 2001

Hossa - bagażniki, łańcuchy, boxy*****

Na stronie znajdziecie ofertę, a w niej: bagażniki dachowe, bagażniki magnetyczne, uchwyty do nart i snowboardów, łańcuchy śniegowe, boxy bagażowe. Są podane ceny produktów.

http://www.hossa.pl/ - 8 Kwi 2000

Internetowy Serwis Snowboardowy*****

Serwis dla miłośników szusów na jednej desce. Znajdą tu wszystkie informacje niezbędne przed wyruszeniem na stok - rekomendacje sprzętu, porady, linki do stron sklepów, szkół, wypożyczalni i inne. Funkcjonuje także wirtualna giełda sprzętu. Nie zabrakło opisu miejsc do uprawiania snowboardu i zdjęć.

http://www.snowboard.pl - 25 Lut 2000

Sklep snowboardowy Transfer. Deski snowboardowe, odzież oraz freebord do kupienia u nas w sklepie.*****

Sklep snowboardowy oferujący sprzęt najlepszych firm. Profesjonalna obsługa przez ludzi z branży snowboardowej. W naszej ofercie znajdziecie także freebord imitujący jazdę na snowboardzie latem, deskorolki oraz odzież. Dla bardziej zaawansowanych snowboardzistów można nabyć u nas w sklepie pro modele desek Lib tech, Nitro, Dc, Roxy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.transfer-snowboard.pl

http://www.transfer-snowboard.pl/ - 2 Sie 2010

SnowBoard: magazyn dla snowboarderów*****

Internetowa wersja magazynu dla pasjonatów snowboardu zawiera m.in.: opisy i wspomnienia ze szlaków, relacje z zawodów, porady, galerię fotografii i opis aktualnych warunków pogodowych na wielu stokach na całym świecie.

http://www.snowboard.it.pl/ - 20 Kwi 2005

Snowboarding Sprzęt narciarski i snowboardowy (deski snowboardowe).*****

Triki snowboardowe i style (686, rail, jibbing, slopestyle, shred). Giełda narciarska i snowboardowa (deski snowboardowe!), forum snowboardowe, a w nim: snowboard porady, kursy, obozy snowboardowe oraz filmiki snowboardowe

http://www.prosnow.pl/ - 5 Kwi 2007

Szkoła Narciarska SKIZY - Nauka jazdy na nartach*****

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie, szkolenia narciarskie, zawody narciarskie, Szkoła narciarska SKIZY - Licencja PZN i SITN

http://www.skizy.pl/ - 29 Lis 2005

Www.burton.pl*****

Witryna Generalnego przedstawiciela firmy Burton Snowboards w Polsce.Na stronie znajdziemy zdjęcia z opisami oferowanych butów , wiązań , kurtek , spodni ,desek , rękawic, bluz ,czapek , plecaków itd.

http://www.burton.pl/ - 1 Sie 2001