KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > sporty ekstremalne (300)

Alpinus*****

Strona producenta sprzętu turystycznego i ubrań. Można tutaj poznać techniki zastosowane w produkowanym sprzęcie. Jest też cennik i wykaz sklepów.

http://www.alpinus.com.pl/ - 25 Lut 2000

EXtreme Sport*****

Serwis poświęcony sportom ekstremalnym.

http://www.extremesport.pl/ - 9 Lip 2001

eXtreme sports*****

Sływ pontonowy rwącą górską rzeką, skok na linie czy lot na paraglajcie wymagają nie lada odwagi. Są jedna ludzie, którzy bez tego typu doznań nie potrafią żyć i dla nich właśnie powstała ta witryna. Można tu znaleźć wiele informacji na temat sportów ekstremalnych jak również bezpieczniejszych sposobów spędzania wolnego czasu.

http://4risk.net/ - 3 Paź 2003

Fjord Nansen Team*****

Zespół startujący w Ekstremalnych Rajdach Przygodowych. Na stronie znajdziesz informacje o zespole, galerie zdjęć z zawodów, dotychczasowe starty zespołu, multimedia.

http://www.fjordnansen-team.pl/ - 29 Wrz 2004

Kitesurfing, Kite, Kursy, Nauka - Szkoła TakeOff w Jastarni*****

Licencjonowana szkółka Mariusza Leszczyńskiego, funkcjonująca od 2001 roku. Oferujemy wyjazdy zagraniczne, obozy, sprzęt, szkolenia oraz kursy kitesurfingu dla każdego. 15-to letnie doświadczenie, sprawdzona metodyka i uznana jakość na rynku. Uczymy niemożliwego, uczymy latać!

http://www.takeoff.pl/ - 26 Lip 2010

Skoki Tandemowe*****

Strona poświęcona spadochroniarstwu a w szczególności skokom w systemie tandem, które początkujący skoczek wykonuje razem z instruktorem. Na stronie znajduje się galeria zdjęć, dużo filmów, linki do innych stron poświęconych spadochroniarstwu oraz kalendarz imprez spadochronowych.

http://www.tandemy.pl/ - 4 Lis 2002

Strefa Zrzutu NOWY TARG - Skoki spadochronowe dla każdego*****

Jest to najpopularniejsza polska strona na temat spadochroniarstwa prowadzona przez skoczków z Nowego Targu. Aktualności, ciekawostki, galeria i wiele wiele innych ciekawych rzeczy zarówno dla skoczków jak i dla tych, którzy tylko marzą o lataniu.

http://www.dropzone.pl/ - 15 Paź 2003

Trójmiejska Strona Rowerowa - Gdańsk, Gdynia, Sopot*****

Serwis internetowy poświęcony rowerom w Gdańsku, Gdyni, Sopocie. Ciekawe opisy tras w Trójmieście, humor rowerowy i aktualności. Galerie zdjęć, opisy wyścigów oraz porady dopełniają klimat tej strony.

http://www.rowery.trojmiasto.pl/ - 17 Maj 2002

20 lat Prestige Italia w Polsce****

Prestige Italia to marka rozpoznawalna wśród wszystkich jeźdźców w Polsce. Na naszym rynku jest obecna już od 20 lat. Z tej okazji przygotwali cashback na wybrane modele siodeł. Kup siodło z cashbackiem, a otrzymasz nawet 400 zł na zakupy w salonie jeździeckim Equishop.

http://20latprestige.pl/ - 11 Sie 2017

ABC WSPINANIA - prawie wszystko o wspinaniu****

Licencjonowana Szkoła Wspinania - prowadzimy kursy wspinaczki, szkolenia do prac wysokosciowych, organizujemy imprezy plenerowe i integracyjne dla firm i młodzieży.

http://www.abcwspinania.info/ - 21 Kwi 2005