KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > surfing (16)

Sklep żeglarski STER*****

Strona sklepu prowadzącego sprzedaż artykułów do nurkowania,żeglarskich,motorowodnych,surfingowych.Na stronie znajdziesz aktualny katalog ofert.

http://www.ster-sc.com.pl/ - 30 Paź 2000

Activegames.pl aktywność zawsze i wszedzie - na wodzie i na lądzie****

Activegames.pl to sklep internetowy dla miłośników aktywność na świeżym powietrzu - na lądzie i na wodzie. Istnieje od 2007r. Specjalizuje się w wyjątkowym systemie treningowym - głównie dla służb mundurowych, replikach broni, sprzęcie do gry w paintball oraz asortymencie ASG. żeglarstwo, woda, SUP, silnik elektryczny, wojsko, policja, straż graniczna, żandarmeria, służba więzienna, szkolenie z bronią, trening strzelecki, szkolenie taktyczne, taktyka, doskonalenie umiejętności strzeleckich, symulacje strzeleckie, milsim, magfed, asg, paintball, RAM, trenażer strzelecki, samoobrona, rap4, milsig, maxtact, tiberius, miłośnicy broni, LOK, liga obrony kraju, proobronny, tarcza, strzelnica, ROMB, ruch obywatelski, miłośników broni, Aqua Marina, jacht, motorówka, ponton, kajak łódź, deska SUP, deska,

http://activegames.pl/ - 4 Lut 2018

Alien Riders - Hard Core Team****

Na stronce znajdziesz informacje o drużynie Alien Riders. Poza tym pokaźny zbiór odnośników do innych stron o windsurfingu. Znajdziecie również trochę fotek z wyczynów na wodzie i nie tylko.

http://www.alien-riders.pl/ - 23 Lis 2001

DeSki - Warszawskie Towarzystwo Sportowe****

Znajdziecie tu informacje o imprezach letnich i zimowych organizowanych przez towarzystwo (obozy surfingowe, zawody alpejskie i inne).

http://www.deski.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Obozy windsurfingowe, kursy katamaranowe, wypożyczalnia sprzętu, instruktaż****

Obozy Windsurfingowe i Katamaranowe. Kursy weekendowe, wypożyczalnia sprzętu i instruktaż. Wejdź i dowiedz się więcej. www.obozywindsurfingowe.pl.

http://www.obozywindsurfingowe.pl/ - 11 Maj 2005

Sailing World- Żeglarstwo Regatowe****

Ajszybsze , najlepsze , najaktualniejsze wyniki z regat w Polsce i na świecie , Opisy klas Rankingi, ogłoszenia, wyniki, filmy, galerie...

http://www.regaty.fr.pl/ - 21 Lis 2001

Szkoła IKO Kitesurf, Wake & SnowBOARD****

Licencjonowana Szkoła KITESURF IKO, WAKEBOARD, SNOWBOARD. Kursy, szkolenia, obozy, wyjazdy.

http://www.wake.pl/ - 30 Cze 2004

Aktywny wypoczynek - Surf Magic***

Strona poświęcona tematyce windsurfingu i kitesurfingu. Na stronie zamieszczono informacje o obozach, kursach i szkoleniach. Znajdziesz tu formularz, dzięki któremu możesz przesłać swoje zgłoszenie za pomocą Internetu.

http://www.surfmagic.pl/ - 16 Sty 2003

Czarter Jachtów na Mazurach. Piękna góra k/ Giżycka.***

Firma JazCzarter bogata oferta czarterowa, doświadczenie i tradycja.

http://www.jazczarter.pl/ - 31 Maj 2005

HURAGAN windsurfing & snowboard***

Strona stworzona na potrzeby firmy HURAGAN. Oferty sprzedaży desek snowboardowych, desek windsurfingowych, żagli, bomów i innych akcesori związanych z tymi sportami.

http://www.huragan.com.pl/ - 13 Lip 2001