KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > tenis stołowy (29)

Pingpong - magazyn tenisa stołowego*****

Pingpong - magazyn tenisa stołowego w Polsce i na świecie w wersji elektronicznej.

http://www.pingpong.pl/ - 20 Kwi 2005

Polski Magazyn Tenisa Stołowego*****

Serwis o tenisie stołowym. Najnowsze wiadomości, ciekawe artykuły, wywiady, forum. Tenis stołowy w Polsce i na świecie. Informacje o turniejach, aktualne klasyfikacje, potężny dział video.

http://www.pingpong.com.pl/ - 5 Lip 2005

Polski związek tenisa stołowego*****

Aktualne wydarzenia w polskim tenisie stołowym. Wyniki oficjalnych zawodów w tenisie stołowym organizowanych przez Polski Związek Tenisa stołowego we wszystkich kategoriach wiekowych, klasyfikacje, wyniki i tabele rozgrywek ligowych, przepisy gry tenia stołowego regulaminy rozgrywek, tenis tołowy wśród dzieci i młodzieży. Odnośniki do stron związanych z tenisem stołowym.

http://www.tenis-stolowy.pl/ - 5 Lip 2001

Butterfly - sprzęt do tenisa stołowego****

Oficjalna polska strona renomowanego producenta sprzętu sportowego.

http://www.butterfly.pl/ - 8 Gru 2000

Klubowy Portal Internetowy****

Strona zawiera szereg informacji dotyczących działalności klubu tenisa stołowego w Śremie oraz ogólnych informacji na temat tenisa stołowego w kraju i na świecie.

http://www.tenis-stolowy.srem.pl/ - 29 Paź 2004

Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Gdansku****

Wiadomości dotyczące tenisa stołowego. Można tu znaleźć rankingi, wyniki turniejów, informacje o klubach, również o PWZTS w Gdańsku. Ponadto kalendarz rozgrywek oraz przepisy i regulaminy.

http://www.gdansk-tenis-stolowy.qs.pl/ - 21 Wrz 2001

Rzeszowski Młodzieżowy Klub Osiedlowy Tenisa Stołowego****

Strona Młodzieżowego Osiedlowego Klubu Tenisa Stołowego w Rzeszowie. Znajdziecie tutaj informacje jak zapisać się do klubu, regulamin, a także informacje o tym sporcie.

http://ping.vel.pl/ - 2 Paź 2001

Tenis Stołowy w Polsce i na świecie****

Oficjalna witryna magazynu poświęconego tenisowi stołowemu. Znajdziesz tu informacje o wydarzeniach z kraju i ze świata, komentarze, wywiady, ciekawe artykuły, fotografie oraz wirtualny sklep ze sprzętem.

http://tenis-stolowy.modest.com.pl/ - 20 Kwi 2005

Tobisto - sklep sportowy****

W ofercie firmy znajduje się między innymi: ławka pod sztangę, stół do ping ponga, kije do Nordic Walking i inne artykuły. Tobisto to profesjonalny sklep sportowy, który w swoim asortymencie posiada szeroką gamę sprzętów do skutecznych oraz przyjemnych ćwiczeń.

http://www.tobisto.pl/ - 31 Lip 2017

Udane Zakupy od ręki****

Sprzęt sportowy , meble ogrodowe , stoły tenisowe , place zabaw, insportline , hulajnogi , rowery ctm , rowery miejskie , felgi aluminiowe Anzio , yachty luksusowe.

http://efektownipl.istore.pl/ - 29 Maj 2015