KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > turystyka górska, alpinizm (162)

Alpinizm*****

Witryna stanowi skarbnicę wiedzy dla wszystkich entuzjastów gór i turystyki górskiej. Na stronach znajduje się galeria zdjęć, encyklopedia górska, wykaz schronisk górskich i wiele innych informacji.

http://www.alpinizm.pl/ - 6 Mar 2000

Alpinizm, Góry, Wspinaczka...*****

Prawdziwa skarbnica informacji dla lubiących się wspinać. Są informacje o imprezach, wydawnictwach prasowych i książkowych, lista miejsc noclegowych (do niektórych odsyłacze). Umieszczono linki do klubów i stowarzyszeń (polskich i zagranicznych), szkół wspinaczkowych, konkursy, recenzje. Dla poprawienia humoru umieszczono kilka galerii zabawnych rysunków

http://www.alpinizm.com/ - 22 Lip 2004

Alpinus*****

Strona producenta sprzętu turystycznego i ubrań. Można tutaj poznać techniki zastosowane w produkowanym sprzęcie. Jest też cennik i wykaz sklepów.

http://www.alpinus.com.pl/ - 25 Lut 2000

ALVIKA*****

Witryna producenta szerokiej gamy odzieży z dzianin poliestrowych i membran oddychających. Znajdziemy tu informacje o wykorzystywanych materiałach, ofertę odzieży, listę sklepów oraz sporo odnośników związanych z szeroko rozumianym outdoorem.

http://www.alvika.com.pl/ - 25 Lut 2000

Campus*****

Campus jest producentem sprzętu i odzieży dla osób aktywnych. Strony zawierają informacje o firmie, aktualnościach, kolekcji...

http://www.campus.com.pl/ - 9 Mar 2000

E-pamir.pl - turystyczny sklep górski*****

Sklep górski E-Pamir.pl. W sklepie znajdziesz sprzęt wspinaczkowy, trekkingowy, górski, turystyczny. Bardzo niskie ceny i profesjonalna obsługa. Zapraszamy do naszych sklepów w Krakowie i Kielcach.

http://www.e-pamir.pl/ - 25 Lut 2013

GÓRY: górski magazyn sportowy*****

Internetowa strona magazynu wspinaczkowego. Opisy tras, porady zdrowotne, testy sprzętu, wspomnienia i opowiadania, forum.

http://www.gory.wyd.pl/ - 29 Cze 2001

Grupa Karkonoska GOPR*****

Oficjalna strona Grupy Karkonoskiej GOPR. Historia ratownictwa na świecie, w Polsce i w Karkonoszach. Bieżące informacje o pogodzie, warunkach narciarskich i zagrożeniach w Karkonoszach. Porady dla turystów i narciarzy.

http://gopr.karkonosze.net.pl/ - 4 Gru 2003

Klub Podróży i Przygody TORRE*****

Witryna zawiera informacje praktyczne, relacje i fotogalerie z podróży do: Egiptu, Syrii, Turcji, Meksyku, Peru, Boliwii, Indii, Nepalu, RPA, Namibii, Zimbabwe, Botswany, Tanzanii, Ugandy, Malawii, Mozambiku, Rumunii, USA, Kanady, Nowej Zelandii.

http://torre.pl/ - 30 Sie 2002

Miesięcznik "Góry i Alpinizm"*****

Strona www Miesięcznika Ludzi Gór "Góry i Alpinizm". Znajdziecie tutaj najświeższe informacje z gór najwyższych i tych niższych, sylwetki alpinistów, relacje z wypraw, opowiadania górskie, humor i wiele innych rzeczy.

http://www.gia.alpinizm.pl/ - 31 Sty 2001