KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > windsurfing (91)

Windsurfing*****

Pierwsza na południu Polski profesjonalna szkoła windsurfingu, założona przez doświadczonych i utytułowanych żeglarzy: Mirka Małka i Jacka Błaszczyka. Serwis pełen przygód.

http://www.pol33.com.pl/ - 20 Cze 2000

Wojtek Brzozowski*****

Strona mistrza świata Formuły Windsurfing oraz klasy Funboard. Biografia, prezentacja osiągnięć, zdjęcia prywatne i z zawodów, terminarz wyścigów oraz informacje o sponsorach. Strona również w wersji anglojęzycznej.

http://www.wojtekbrzozowski.com/ - 4 Lut 2002

ABC Windsurfing - Sklep Windsurfingowy****

trona internetowa sklepu windsurfingowego Abc Windsurfing. W ofercie sprzęt nowy i używany renomowanych marek: North Sails, Neilpryde, Bic, Hifly, Fanatic, Atan.

http://www.abcwindsurfing.pl/ - 17 Lip 2001

Alien Riders****

Alien Riders jest to grupa ludzi kochających windsurfing. Na stronie znajdziesz odnośniki do innych stron o windsurfingu, pogodę, firmy surfowe.

http://www.alien-riders.w.pl/ - 8 Kwi 2002

Best Kites.pl - Snowkiting, Kite surfing, Kiteboarding****

Odwiedź nasz surf shop i wybierz najlepszy osprzęt do kiteboardingu. Best Kites to sklep i szkoła kitesurfingu założona i prowadzona przez pasjonatów kajtowania. Jesteśmy oficjalnym partnerem Bestkiteboarding w Polsce

http://www.bestkites.pl/ - 9 Lut 2007

Bo Sport****

Nazwę Bo Sport znają na pewno wszyscy wielbiciele windsurfingu. Na stronach przedstawiono ofertę Polskiej Szkoły Windsurfingu na wyspie Rodos i w Chałupach, podano cenniki, informacje o kursach i innych podróżach.

http://www.bosport.pl/ - 16 Mar 2000

Deska****

Miłośnicy żeglowania na jednej desce mogą na tej stronie znaleźć sporo interesujących informacji (opisy ewolucji, kalendarium imprez). Istnieje możliwość kupna, sprzedaży, zamiany sprzętu. Nie zapomniano o umieszczeniu numerów archiwalnych i wykazu miejsc, w których można zaopatrzyć się w "deskę". Wkrótce dostępne będą serwisy o amatorskim i wyczynowym żeglowaniu.

http://www.deskawind.com/ - 14 Lut 2000

EASY SURF Michał Lussa****

EASY SURF zajmuje się organizacją profesjonalnych kursów windsurfingu i kitesurfingu. Prowadzi szkoły w Chałupach, Grecji i Egipcie. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Firma posiada biuro podróży EASY SURF Travel, w którym można wykupić wyjazd windsurfingowy lub kitesurfingowy do Brazylii, RPA, na Barbados, do Wenezueli, Meksyku, Indonezji, na Mauritius czy na Sri Lankę. Wyjazd może być indywidualny, bądź grupowy.

http://easy-surf.com/pl/ - 15 Lip 2017

Fun Surfing - producent desek windsurfingowych axel****

Fun Surfing - firma Zenona Pietruszki to jeden z nielicznych krajowych producentów desek windsurfingowych. Na stronie znajdziecie: informacje o firmie, pełną ofertę oraz dane kontaktowe.

http://www.funsurfing.pl/ - 23 Kwi 2004

FUN WIND****

Strony www poświęcone takim sportom jak windsurfing i snowboarding. Zamieszczono tutaj ofertę sprzedaży sprzętu (deski, żagle, boomy, maszty, finy, zapięcia) oraz informacje na temat organizowanych wyjazdów szkoleniowych i rekreacyjnych - Letnia Szkoła Windsurfingu. Ponadto news, FAQ i inne.

http://www.funwind.com.pl/ - 19 Kwi 2000