KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > windsurfing (91)

Habenda - Twoja szkoła windsurfingu****

Strona szkoły windsurfingowej i kempingu Habenda, mieszczących się nad jeziorem Sarbsko koło Łeby. Oferta, kontakt i informacje o firmie.

http://www.windsurfing-habenda.pl/ - 17 Wrz 2001

Hase - centrum windsurfingu i snowboardu****

Na stronie pełna oferta sprzętu znanych firm do tych dyscyplin sportu, cennik, giełda.

http://www.hase.pl/ - 4 Sty 2002

Kitesurfing****

Z nami szybko i łatwo zostaniesz prawdziwym kitesurferem! Oferujemy szeroki wybór kursów w zakresie poziomów IKO I, II oraz III, które skierowane są dla amatorów, ale też posiadamy ciekawe propozycje dla tych, które już znają się na kitesurfingu. Zapewniamy zajęcia zarówno z teorii, jak i praktyki, prowadzimy kursy grupowe i indywidualne, wypożyczamy sprzęt oraz zapewniamy mile spędzony czas. Większość naszych kursów odbywa się na Półwyspie Helskim. Zapraszamy na naszą stronę WWW po więcej informacji!

http://www.kurskite.pl/ - 29 Mar 2012

Kitesurfing kurs, windsurfing - Chałupy, Władysławowo, półwysep****

Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu oraz windsurfingowe przedszkole Surfek - kursy windsurfingu i kursy kitesurfingu Chałupy, Władysławowo, półwysep. Kemping Kaper - szkolenia kiteboarding z programem IKO. Obozy windsurfingowe - kitesurfing kurs, windsurfing Chałupy i Władysławowo.

http://free-sport.pl/ - 30 Kwi 2012

Klub Windsurfingowy Miedwie****

Strona poświęcona klubowi Windsurfingowemu. Zdjęcia, aktualności, plany regat i inne iformacje związane z klubem i tym pasjonującym sportem. Relacje z regat. Opis wydarzeń i bogata galeria zdjęć.

http://www.miedwie.pl/ - 25 Lip 2001

Kursy kitesurfingu i windsurfingu Jastarnia****

Szkoła NAISH SURF z Jastarnii proponuje kursy windsurfingu i kitesurfingu dla każdego chętnego. Na zajęciach zbobywa się zarówno wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

http://surfszkola.pl/ - 29 Sty 2013

Kursy, szkoły windsurfingu: obozy windsurfingowe, nauka kitesurfingu Chałupy****

SurfBrother: windsurfing, kursy kitesurfingu, kwatery Chałupy nad morzem. Szkoła Windsurfingu zaprasza na półwysep helski - oferujemy obozy windsurfingowe, kursy kitesurfingu i kursy windsurfingu (nauka indywidualna i grupowa). Szkoły windsurfingu zapraszają - nauka kitesurfingu, windsurfing Chałupy.

http://surfbrother.com.pl/ - 7 Wrz 2015

Obozy windsurfingowe, kursy katamaranowe, wypożyczalnia sprzętu, instruktaż****

Obozy Windsurfingowe i Katamaranowe. Kursy weekendowe, wypożyczalnia sprzętu i instruktaż. Wejdź i dowiedz się więcej. www.obozywindsurfingowe.pl.

http://www.obozywindsurfingowe.pl/ - 11 Maj 2005

Power Sport - narty, windsurfing, golf****

Power Sport, Warszawa - organizacja wypoczynku. Wycieczki i turystyka aktywna - wyjazdy sportowe, imprezy sportowe, golf, żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, narty - wyjazdy narciarskie, sponsoring i turnieje sportowe.

http://www.powersport.pl/ - 15 Mar 2007

Sport - narty, rowery, windsurfing****

Znajdziesz tu informacje o nartach, rowerach i windsurfingu.

http://www.fansport.gliwice.pl/ - 2 Sty 2002