KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > wioślarstwo (8)

AZS Wilkasy*****

Ośrodek Sportowo-Turystyczny AZS w Wilkasach k/Giżycka położony nad jeziorem Niegocin. Kempingi, motele, wypożyczalnie sprzętu, itp.

http://www.azs-wilkasy.com.pl/ - 17 Sie 2001

Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia - Kabel*****

Witryna Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego Bydgostia-Kabel mającego na swym koncie wiele wygranych mistrzostw. Na stronie można m.in. zapoznać się z aktualnościami, poznać historię towarzystwa, obejrzeć zdjęcia, wpisać się do księgi gości, zapisać się do listy dyskusyjnej i skorzystać z chat-roomu. W klubie działają trzey sekcje: wioślarska - wyczynowa, żeglarska (Klub posiada jacht pełnomorski s/y "Solanus" i turystyki kajakowej.

http://www.bydgostia.org.pl/ - 14 Lip 2004

Bydgoszcz-Cambridge Boat Race***

Strona dotyczy pierwszego w historii wyścigu wioślarskiego w Londynie pomiędzy Akademią Bydgoską a Uniwersytetem Cambridge organizowanego przez International House i Fundację Polsko Brytyjską.

http://www.boatrace.ih.pl/ - 11 Lut 2005

MOS 2 Warszawa***

Nieoficjalna strona wioślarskiego klubu sportowego. Znajdziesz tu galerię ze zdjęciami, informacje, nowości dotyczące wioślarstwa i mapę ułatwiającą dojazd do klubu.

http://mos2warszawa.w.interia.pl/ - 19 Wrz 2002

PERMATECH Centrum Sportów Wodnych***

W ofercie firmy pontony, kajaki nadmuchiwane, łodzie pneumatyczne, wiosłowe, motorówki, echosondy, sonary, GPS-y, kamery podwodne, silniki przyczepne zaburtowe elektryczne i spalinowe, narty wodne itd. dla wędkarzy, żeglarzy, motorowodniaków, płetwonurków i służb ratownictwa wodnego.

http://www.brig.pl/ - 24 Paź 2000

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich***

Aktualności, kalendarz i wyniki imprez krajowych i międzynarodowych, linki, kluby w kraju, regulaminy regat i inne informacje.

http://www.pztw.neostrada.pl/ - 4 Kwi 2002

WMOZTW - Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Towarzystw Wioślarskich***

Na stronie informacje oZwiązku, aktualności, fotogalerie, nowości.

http://wmoztw.waw.pl/ - 19 Cze 2006

Concept 2**

Strona sklepu sprzedającego akcesoria wioślarskie. Na stronie poza ofertą zamieszczono informacje o IX Międzynarodowych Mistrzostwach Polski na Ergometrze Wioślarskim oraz szczyptę humoru.

http://www.concept2.markus.com.pl/ - 4 Sty 2001