KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > wrotki, rolki, deskorolki (68)

Chrupaki - mania chrupania*****

Młodzieżowy serwis internetowy, na którym znajdziesz wszystko na temat: chrupaków, deskorolek, rowerów, rolek, snowboardu, itp.

http://www.chrupaki.pl/ - 29 Gru 2003

Rolki*****

Na stronie znajduje się opis grupy zapalonych rolkarzy. Jest słowniczek żargonu rolkarzy oraz relacje z zawodów okraszone zdjęciami.

http://www.pigula.cad.pl/ - 12 Lip 2001

Techramps*****

Produkcja i wypożyczanie skateparków i samodzielnych elementów takich jak bank, funbox, quoter, piramida, minirampa, rampa, itp. Organizowanie pokazów i imprez na deskorolce, rolkach i bmx-ach. Na stronie znajdziesz informacje na temat usług, urządzeń oraz dane kontaktowe.

http://www.republika.pl/skateparks/ - 19 Gru 2003

4Freaks Boardshop – deskorolka, snowboard i wiele więcej****

Firma 4Freaks Boardshop jest prowadzony z pasją, którą od lat jest deskorolka oraz deska snowboardowa. Dlatego na stronie 4frx.pl można odnaleźć szkółkę, wypożyczalnię sprzętu i jego serwis oraz sklep. Oprócz deskorolki i snowboardu kupić tu można także longboard, odzież, buty Vans, ochraniacze, a nawet muzykę, która jest doskonale dopasowana do panującego w firmie klimatu i znakomicie pasuje do wspólnej pasji jej klientów i właścicieli. Deskorolka to nie tylko sprzęt, ale również styl życia, jeśli ktoś podziela ten pogląd na 4frx.pl poczuje się znakomicie.

http://4frx.pl/ - 17 Gru 2012

Artykuły sportowe i rowerowe****

Przegląd branży sportowej i artykułów rowerowych, sklep sportowy, rynek rowerowy, targi SPORT-REKREACJA, Europejskie Stowarzyszenie Wydawnictw Sportowych. Na stronie info o rowerach, motocyklach, deskorolkach, artykułach sportowych, odzieży narciarskiej i snowboardowej, nartach, łyżwach, deskach snowboardowych, kostiumach pływackich...

http://www.tradebizz.pl/branches/sport/ - 15 Sty 2001

BMX w Łodzi****

Znajdziecie tu informacje o imprezach i łódzkich spotach(miejscówkach), zdjęcia tutejszych riderów, troche o organizacji AlternatywaBMX.

http://www.bmxlodz.prv.pl/ - 30 Mar 2004

BoscrU DeskA****

Strona poświęcona zagadnieniom deskorolkowym. Fotki, filmiki, szkoła triku oraz opis squadu Boscru.

http://boscru.w.interia.pl/ - 27 Mar 2002

Deskorolka****

Serwis poświęcony deskorolce. Na stronie zostały zamieszczone zdjęcia deskorolek, polskich skaterów, tapety, filmy. Można zapoznać się z budową deski oraz jej historią, nauczyć się tricków.

http://www.deskorolka.com/ - 20 Paź 2001

Deskorolka****

Serwis poświęcony deskorolce. Na stronie zostały zamieszczone zdjęcia skaterów oraz filmy. Można tutaj również nauczyć się kilku tricków.

http://www.republika.pl/talajkowski/ - 12 Gru 2003

Deskorolka.akcja.pl****

Strona poświęcona w całości tematyce deskorolki- informacje, multimedia, porady, elita skateboardowa i gry.

http://www.deskorolka.akcja.pl/ - 16 Paź 2003