KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Dyscypliny sportowe > żeglarstwo (406)

Camp Pisz: obozy żeglarskie, obozy windsurfingowe*****

Lato jeszcze nie jest stracone. Cały czas można wykorzystać piękną pogodę i bogatą ofertę mazurskich (i nie tylko) jezior. Organizujemy obozy windsurfingowe, przygotowujemy obozy żeglarskie. Zdobądź nowe sprawności, zostań wilkiem morskim na miarę czasu i potrzeb.

http://www.camp.com.pl/ - 31 Sie 2009

Collegium.pl*****

Witryna firmy zajmującej się organizowaniem obozów żeglarskich i pływackich. Na stronie oferują sprzęt, który można u nich wypożyczyć i wiele innych ciekawych rzeczy.

http://www.collegium.pl/ - 6 Wrz 2001

CyberSails - Internetowy Serwis Sportów Wodnych*****

Zbiór tematycznie posegregowanych odnośników witryn internetowych związanych ze sportami wodnymi.Dzięki ISSW można uzyskać informacje o sprzęcie, firmach ubezpieczających, rejsach, niezbędnym ekwipunku oraz producentach. Jest też lista kapitanów, sterników i instruktorów.

http://www.cybernet.com.pl/cybersails/ - 11 Wrz 2001

Czartery jachtów Punt*****

Strona firmy zawiera oferty rejsów i czarterów na ciepłych morzach. Dostępna jest wyszukiwarka ofert, szczegółowy cennik, opisy jachtów.

http://www.punt.com.pl/ - 19 Lut 2004

Hobby - sklepy żeglarskie*****

Znajdziecie tu prawie wszystkie rzeczy potrzebne do uprawiania czynnego wypoczynku nad wodą. Firma posiada wszystkie potrzebne artykuły do uprawiania sportów żeglarskich, artykuły windsurfingowe. Dokładny opis oferty znaleźć można na stronach.

http://www.hobbyn.com.pl/ - 16 Lip 2001

Honda Marine - Silniki zaburtowe Honda*****

Oficjalny dystrybutor Honda Marine w Polsce. W serwisie znajdziesz informację o Silnikach zaburtowych Honda, Pontonach Honwave, Łodziach dla służb, Łodziach hybrydowych a także Cenniki, Porady oraz adresy dilerów Honda Marine. W serwisie znajdziesz wszystkie modele Silników zaburtowych Honda począwszy od 2,3 do 225 KM. Silniki produkowane są tylko w Japonii, co gwarantuje najwyższą jakość tych produktów. Wszystkie silniki Hondy spełniają z wyprzedzeniem Światowe normy dopuszczalnego poziomu emisji spalin i hałasu EPA 2006, CARB 2008 oraz Dyrektywy Unii Europejskiej. Nowe, drastyczne regulacje prawne odnośnie emisji spalin i głośności wprowadzone w USA i Szwajcarii, wymusiły na wszystkich producentach silników dwusuwowych do łodzi rozpoczęcie wyścigu w przystosowaniu swoich konstrukcji do nowych wymogów i szybkiego rozpoczęcia produkcji ekologicznych silników czterosuwowych. Honda posiada ponad 45 letnie doświadczenie w budowie silników czterosuwowych do łodzi.

http://www.hondamarine.pl/ - 15 Cze 2010

Idea Katamaran Amber Cup 2001*****

Oficjalna strona regat Idea Katamaran Amber Cup 2001. Na stronie wyniki informacje o regatach.

http://www.katamaran.pl/ - 11 Lip 2001

Jachtklub Elektronik Rzeszów*****

Jachtklub Elektronik Rzeszów. Na stronach znajdują się informacje o działalności klubu, ponadto dostępne są wiadomości przydatne żaglującym na Zalewie Solińskim.

http://yc-elektronik.prz-rzeszow.pl/ - 15 Lut 2000

JotDe Czartery jachtów*****

Czartery Jachtów na MAZURACH: do pływania rodzinnego i turystycznego specjalnie przygotowane Tanga 780Family, do pływania szybszego specjalnie przygotowane TANGA 780Sport. W sezonie 2004 w oparciu o system Yacht'sFinder rozpoczynamy autorski program Bezpieczne Mazury oraz program zbieranie MIL.

http://www.jotde.pl/ - 28 Kwi 2004

Kajnar*****

Witryna Przedsiębiorstwa Turystyczno-Rekreacyjnego z Gliwic. W ofercie znaleźć można obozy, wczasy i spływy kajakowe, wszelkie imprezy żeglarskie i narciarskie, kolonie ekologiczne.

http://www.kajnar.com.pl/ - 15 Cze 2001