KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (541)

COS Cetniewo***

OPO Cetniewo to nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny oraz konferencyjny położony w zespole parkowym tuż przy plaży Bałtyku. OPO Cetniewo to również znakomite miejsce do organizacji zgrupowań sportowych. Pływalnie, hale sportowe, korty. Na stronie cennik, opis bazy hotelowej i sportowej i wszelkie dane kontaktowe.

http://www.cetniewo.cos.pl/ - 23 Wrz 2003

Czas i pomiar***

Komercyjna strona wytwórcy oprogramowania i sprzętu do pomiaru czasu na zawodach

http://www.czaspomiar.pl/ - 13 Lip 2009

Dmuchańce, zjeżdżalnia, skakaniec,suchy basen, nowość Super trampolina***

Nasza firma zapewnia wspaniałą zabawę dzieciom podczas festynów, pikników, firmowych imprez rekreacyjnych i innych imprez okolicznościowych. Nasza obsługa składa się z osób młodych, ambitnych i doświadczonych, którzy zadbają o wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły w czasie przygotowań oraz podczas trwania imprezy. Gwarantujemy fachową, miłą obsługę organizowanych przez Państwa imprez w zakresie zapewnienia dzieciom bezpiecznej i atrakcyjnej zabawy. Program imprez dostosowujemy do wymagań i możliwości klienta. Pragniemy zainteresować Państwa naszą szeroką ofertą. Oferujemy pneumatyczne oraz mechaniczne urządzenia rozrywkowe, przeznaczone do aktywnego wypoczynku dla dzieci lub dorosłych. Są to dmuchańce, zamki i zjeżdżalnie dmuchane, suche baseny. Nasz sprzęt rozrywkowy jest całkowicie bezpieczny. Zabawa, skakanie bądź zjeżdżanie na naszych urządzeniach daje wiele radości i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

http://konmis.ecom.com.pl/ - 30 Cze 2008

ErGUIDE - strona firmowa***

Witryna biura turystycznego. Zamieszczono tu działy: przewpdnicwto, szkolenia, konferencje, kontakt, zespół, akualności.

http://www.erguide.pl/ - 3 Lis 2003

Europejskie Puchary - sezon 2002/2003***

Zawsze aktualne wyniki ze wszystkich meczów Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA, Superpucharu, Pucharu Intertoto, Pucharu Świata, strzelcy, tabele weiser itd.

http://pilkamistrzow.w.interia.pl/ - 26 Lis 2002

Eventy***

Bestur Event’s Group zapewnia kompleksową obsługę imprez w najbardziej urokliwych zakątkach centralnej Polski. Zapraszamy do ośrodków sportowo-rekreacyjnych: Wawrzkowizna, Góra Kamieńsk oraz do centrum konferencyjnego Sport Hotel w Bełchatowie.

http://bestur.net/ - 24 Mar 2011

Extreme sports***

Firma jest w stanie przeprowadzić i wykonać każdą imprezę w Polsce i zagranicą, jej baza sprzętowa oraz kadra instruktorska umożliwia stworzenie i przeprowadzenie wyśmienitej zabawy z elementami pracy zespołowej, rywalizacji oraz dawki podwyższonej adrenaliny.

http://sse.extremesport.pl/ - 17 Sie 2004

Fala Kretowiny - mazury domki***

Pensjonat \"FALA\" zaprasza wszystkich miłośników przyrody mazurskiej na wspaniały wypoczynek połączony z różnorodnymi atrakcjami turystycznymi, znajdującymi się w bliskiej okolicy Kretowin. Kretowiny to miejscowość położona na półwyspie wysuniętym w jezioro Narie, należy do najpiękniejszych miejsc wypoczynkowych. W każdym z czterech lokali znajdują się: - 2 sypialnie na piętrze (każda 3 osobowa); - łazienka z prysznicem, umywalką i WC (z bieżącą zimną i ciepłą wodą); - salon z aneksem kuchennym i wyjsciem na taras (z widokiem na jezioro).

http://www.falakretowiny.pl/ - 14 Cze 2010

Galeria Fotografii Snowboardowej***

Na stronie znajdują sie fotografie snowboardowe a także sekwencje snowboardowe - strona ze zdjęciami autorstwa Marka Kowalskiego.

http://www.jonya.net/ - 8 Kwi 2003

Góral Party Camp- sylwester w górach***

Aktywne obozy i wyjazdy studenckie z licznymi atrakcjami turystycznymi w niezwykłe miejsca. Pragniesz przeżyć niezapomnianą, pełną wrażeń przygodę? Już teraz wybierz dogodny dla siebie termin i zarezerwuj pobyt. Gwarantujmy rozrywkę i zabawę na najwyższym poziomie w doborowym towarzystwie.

http://www.goralpartycamp.pl/ - 31 Mar 2011