KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (536)

ErGUIDE - strona firmowa***

Witryna biura turystycznego. Zamieszczono tu działy: przewpdnicwto, szkolenia, konferencje, kontakt, zespół, akualności.

http://www.erguide.pl/ - 3 Lis 2003

Europejskie Puchary - sezon 2002/2003***

Zawsze aktualne wyniki ze wszystkich meczów Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA, Superpucharu, Pucharu Intertoto, Pucharu Świata, strzelcy, tabele weiser itd.

http://pilkamistrzow.w.interia.pl/ - 26 Lis 2002

Eventy***

Bestur Event’s Group zapewnia kompleksową obsługę imprez w najbardziej urokliwych zakątkach centralnej Polski. Zapraszamy do ośrodków sportowo-rekreacyjnych: Wawrzkowizna, Góra Kamieńsk oraz do centrum konferencyjnego Sport Hotel w Bełchatowie.

http://bestur.net/ - 24 Mar 2011

Extreme sports***

Firma jest w stanie przeprowadzić i wykonać każdą imprezę w Polsce i zagranicą, jej baza sprzętowa oraz kadra instruktorska umożliwia stworzenie i przeprowadzenie wyśmienitej zabawy z elementami pracy zespołowej, rywalizacji oraz dawki podwyższonej adrenaliny.

http://sse.extremesport.pl/ - 17 Sie 2004

Fala Kretowiny - mazury domki***

Pensjonat \"FALA\" zaprasza wszystkich miłośników przyrody mazurskiej na wspaniały wypoczynek połączony z różnorodnymi atrakcjami turystycznymi, znajdującymi się w bliskiej okolicy Kretowin. Kretowiny to miejscowość położona na półwyspie wysuniętym w jezioro Narie, należy do najpiękniejszych miejsc wypoczynkowych. W każdym z czterech lokali znajdują się: - 2 sypialnie na piętrze (każda 3 osobowa); - łazienka z prysznicem, umywalką i WC (z bieżącą zimną i ciepłą wodą); - salon z aneksem kuchennym i wyjsciem na taras (z widokiem na jezioro).

http://www.falakretowiny.pl/ - 14 Cze 2010

Galeria Fotografii Snowboardowej***

Na stronie znajdują sie fotografie snowboardowe a także sekwencje snowboardowe - strona ze zdjęciami autorstwa Marka Kowalskiego.

http://www.jonya.net/ - 8 Kwi 2003

Góral Party Camp- sylwester w górach***

Aktywne obozy i wyjazdy studenckie z licznymi atrakcjami turystycznymi w niezwykłe miejsca. Pragniesz przeżyć niezapomnianą, pełną wrażeń przygodę? Już teraz wybierz dogodny dla siebie termin i zarezerwuj pobyt. Gwarantujmy rozrywkę i zabawę na najwyższym poziomie w doborowym towarzystwie.

http://www.goralpartycamp.pl/ - 31 Mar 2011

GRAVITY - Bikers Paradise***

Klub miłośników sportów extremalnych. Park Rowerowy Warszawa Ursynów Kazury Profesjonalny tor do 4X forcrossu 4cross dual slalom.

http://www.gravity.intertop.pl/ - 28 Lut 2003

Hale sportowe***

Potrzebujesz zadaszonego obiektu sportowego? Twoja okolica nie dysponuje takim zapleczem infrastrukturalnym? W takim wypadku możesz wynająć hale sportowe, które możesz idealnie dopasować do swoich potrzeb.

http://www.neptunus.pl/hale-sportowe - 5 Kwi 2013

Informatyczna obsługa zawodów sportowych***

Elektroniczna rejestracja czasu zawodników, profesjonalna obsługa informatyczna zawodów sportowych, klasyfikacje końcowe, przetwarzanie wyników zawodów.

http://www.pomiarczasu.maraton.pl/ - 26 Lis 2004