KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (546)

Blumania-Firmowe Imprezy Integracyjne nad Morzem i na Mazurach!***

Organizacja imprez integracyjnych na Mazurach i nad Morzem. Blumania specjalizuje się w tworzeniu i realizacji skutecznych form integracji, nowoczesnych projektów turystycznych.Podejmujemy się organizacji najbardziej ekstremalnych wyzwań, każdą imprezę przygotowując indywidualnie, dzięki czemu współpracujący z nami Klienci są zawsze mile zaskoczeni niepowtarzalnym klimatem. Wszystkie przedsięwzięcia przygotowujemy łącząc nowoczesne formy efektywnej budowy zespołu z oryginalnymi atrakcjami, stawiając na kreatywność, świeżość i element zaskoczenia. Starannie budujemy wyjątkową atmosferę, począwszy od wyboru miejsca, ciekawej koncepcji, unikatowej scenerii i odpowiedniego scenariusza, dzięki czemu każda impreza zaowocuje wymiernymi efektami dla Państwa Firmy.

http://blumania.pl/ - 10 Wrz 2012

Broń, amunicja, kursy, szkolenia, strzelnica***

Sprzedaż broni, amunicji, tuning broni, ekspertyzy, usługi rusznikarskie, kursy, szkolenia, strzelnica, broń kolekcjonerska.

http://www.parabellum.pl/ - 3 Gru 2004

Bytowska Watra***

Na stronie znajdziecie informacje o IX i X imprezie tego cyklu. (Są to zabawy sportowe młodzieży szkolnej, msza świętą w obrządku bizantyjsko-ukraińskim, koncerty). Na stronie znajdziecie także program imprezy oraz informacje o dodatkowych atrakcjach.

http://www.watra.bytow.pl/ - 25 Kwi 2001

COS Cetniewo***

OPO Cetniewo to nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny oraz konferencyjny położony w zespole parkowym tuż przy plaży Bałtyku. OPO Cetniewo to również znakomite miejsce do organizacji zgrupowań sportowych. Pływalnie, hale sportowe, korty. Na stronie cennik, opis bazy hotelowej i sportowej i wszelkie dane kontaktowe.

http://www.cetniewo.cos.pl/ - 23 Wrz 2003

Czas i pomiar***

Komercyjna strona wytwórcy oprogramowania i sprzętu do pomiaru czasu na zawodach

http://www.czaspomiar.pl/ - 13 Lip 2009

Dmuchańce, zjeżdżalnia, skakaniec,suchy basen, nowość Super trampolina***

Nasza firma zapewnia wspaniałą zabawę dzieciom podczas festynów, pikników, firmowych imprez rekreacyjnych i innych imprez okolicznościowych. Nasza obsługa składa się z osób młodych, ambitnych i doświadczonych, którzy zadbają o wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły w czasie przygotowań oraz podczas trwania imprezy. Gwarantujemy fachową, miłą obsługę organizowanych przez Państwa imprez w zakresie zapewnienia dzieciom bezpiecznej i atrakcyjnej zabawy. Program imprez dostosowujemy do wymagań i możliwości klienta. Pragniemy zainteresować Państwa naszą szeroką ofertą. Oferujemy pneumatyczne oraz mechaniczne urządzenia rozrywkowe, przeznaczone do aktywnego wypoczynku dla dzieci lub dorosłych. Są to dmuchańce, zamki i zjeżdżalnie dmuchane, suche baseny. Nasz sprzęt rozrywkowy jest całkowicie bezpieczny. Zabawa, skakanie bądź zjeżdżanie na naszych urządzeniach daje wiele radości i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

http://konmis.ecom.com.pl/ - 30 Cze 2008

ErGUIDE - strona firmowa***

Witryna biura turystycznego. Zamieszczono tu działy: przewpdnicwto, szkolenia, konferencje, kontakt, zespół, akualności.

http://www.erguide.pl/ - 3 Lis 2003

Europejskie Puchary - sezon 2002/2003***

Zawsze aktualne wyniki ze wszystkich meczów Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA, Superpucharu, Pucharu Intertoto, Pucharu Świata, strzelcy, tabele weiser itd.

http://pilkamistrzow.w.interia.pl/ - 26 Lis 2002

Eventy***

Bestur Event’s Group zapewnia kompleksową obsługę imprez w najbardziej urokliwych zakątkach centralnej Polski. Zapraszamy do ośrodków sportowo-rekreacyjnych: Wawrzkowizna, Góra Kamieńsk oraz do centrum konferencyjnego Sport Hotel w Bełchatowie.

http://bestur.net/ - 24 Mar 2011

Extreme sports***

Firma jest w stanie przeprowadzić i wykonać każdą imprezę w Polsce i zagranicą, jej baza sprzętowa oraz kadra instruktorska umożliwia stworzenie i przeprowadzenie wyśmienitej zabawy z elementami pracy zespołowej, rywalizacji oraz dawki podwyższonej adrenaliny.

http://sse.extremesport.pl/ - 17 Sie 2004