KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (536)

Polski Portal Golfowy*****

Kompletny przewodnik po świecie polskiego i zagranicznego golfa. Najnowsze informacje, sklep golfowy, giełda, polskie i zagraniczne turnieje wraz z wynikami, zdjęcia z turniejów, opis polskich i zagranicznych pól golfowych, ranking pól, polscy i zagraniczni gracze, darmowa poczta golfowa, lista dyskusyjna, linki, szkoła golfa i wiele innych pożytecznych informacji dla sympatyków golfa.

http://www.golf.pl/ - 29 Paź 2004

Polsporty.pl - szkoła windsurfingu Jastarnia, Jurata, Kuźnica*****

Strona szkoły windsurfingu na półwyspie helskim. Prowadzimy kursy dla początkujących oraz zaawansowanych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm zapewniają nam opinię najlepszej szkółki windsurfingu na helu. Zapraszamy!

http://lato.polsporty.pl/ - 12 Lut 2008

Promenada Country Club*****

Promenada Country Club to urokliwe miejsce zaledwie 10 km od centrum Warszawy na prawym brzegu Wisły. Znajdziecie tu wspaniałą kuchnię polską i światową, piękną przyrodę. Doświadczony i miły personel spełni oczekiwania nawet najwybredniejszych gości.

http://www.promcountryclub.pl/ - 4 Sty 2007

ACTIGRA Imprezy Integracyjne****

Przygotowujemy pełne spektrum prac podczas organizacji Imprez Integracyjnych. Nie ograniczamy naszego działania do konkretnych miejsc i rejonów. Wspólnie osiągniemy zaplanowane cele, spośród których najistotniejsze to: Integracja pracowników i współpracowników z firmą; Optymalizacja komunikacji interpersonalnej; Koordynacja przeciwdziałania stresom w zespole; Wypoczynek i relaks w niespotykanej atmosferze; Mobilizacja uczestników i rozwój ich kreatywności; Wyzwalanie pozytywnych emocji; Gry taktyczno - strategiczne; Akceleracja podejmowania decyzji; Aktywizacja efektywnej pracy w zespole.

http://www.actigra.pl/ - 28 Paź 2004

Aktywny wypoczynek w Beskidach****

Perfekcyjny organizator aktywnego wypoczynku: kuligi, paintball, rodeo, quady, skutery, konkurencje linowe, łuki, kusza, wiatrówka, itp zabawy integracyjne

http://www.konfer.com.pl/ - 8 Gru 2003

Allsport - zaopatrzenie imprez sportowych****

Firma specjalizuje się w zaopatrzeniu imprez sportowych różnej wielkości. Allsport dostarcza swoim Klientem profesjonalną odzież z trwałymi nadrukami, a także zajmuje się produkcją medali i pucharów.

http://allsport.net.pl/ - 23 Wrz 2017

Alter Trio | Pokazy Akrobatyczne****

Alter Trio to grupa artystów wykonująca niesamowite i unikatowe pokazy akrobatyczne, oparte na zaufaniu, sile i koncentracji. W trakcie pokazu staramy się zachwycić niekiedy wręcz niewyobrażalnymi dla widza piramidami oraz skokami połączonymi między sobą choreografią przy akompaniamencie specjalnie dobranej muzyki.

http://www.altertrio.com/ - 10 Lis 2015

Bergauto - internetowy salon sprzedaży samochodów.****

Internetowa prezentacja oferty grupy BERG w zakresie sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych oraz łodzi i skuterów wodnych. Ponadto w serwisie zamieszczono galerię zdjęć z II Eliminacji Samochodowych Mistrzostw Szczecina.

http://www.bergauto.pl/ - 23 Sie 2001

BOMBA****

Napój energetyczny BOMBA. Informacje o produkcie, konkurs, galeria, reklama.

http://www.bomba.pl/ - 23 Maj 2003

Bukmacherzy****

Jeżeli od dawna interesujecie się sportem, jeżeli śledzenie bieżących wydarzeń sportowych jest dla was sposobem na życie, a dodatkowo posiadacie w sobie żyłkę hazardzisty to koniecznie sprawdźcie co oferuje Wam serwis etypypl.pl. Jest to jedyne takie miejsce w sieci gdzie na bieżąco podawane są najbardziej aktualne wyniki, oraz najbardziej aktualne typy wystawiane przez najlepszych bukmacherów z takich serwisów jak bwin, betsson, expect, betway oraz bet-at-home. Dodatkowo widoczne jest wiele statystyk.

http://www.etypypl.com/ - 5 Lut 2013