KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (535)

Carplan -kosmetyki samochodowe****

Kosmetyki i chemia samochodowa Produkty do pielęgnacji samochodu marki Carplan i AutoPratic oraz oleje i smary marki Carlube.

http://www.carplan.pl/ - 16 Lis 2004

FHU Ryszard Słowikowski****

Firma zajmuje się organizacją rozrywki podczas pikników, festynów i innych masowych imprez z wykorzystaniem dmuchanych urządzeń. Posiada w ofercie wynajmu i dzierżawy kilkanaście urządzeń. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.

http://slowik.silnet.pl/ - 7 Sie 2002

Freestyle Family - Eventy dla firm****

Naszą specjalnością są sporty ekstremalne - organizujemy pokazy kaskaderskie oraz FMX. W naszych eventach dla firm biorą udział polscy zawodnicy Freestyle Motocross, atmosferę podgrzewają zaś dziewczyny z Psycho Dolls.

http://freestylefamily.pl/ - 4 Paź 2016

GSR - Górnośląska Strona Rowerowa****

Strona jest poświęcona wszystkim miłośnikom jazdy na dwóch kółkach. Znajdziemy tu takie działy jak: nowości, sprzęt, porady, zawody, różności, zdjęcia (także tapety), ludzie (adresy bikerów, możemy się również dopisać do listy), linki i chat.

http://www.gsr.of.pl/ - 8 Lis 2001

Hale magazynowe, namiotowe, produkcyjne, sportowe i stalowe, oraz namioty magazynowe i ujeżdżalnie.****

Nasza firma oferuje solidne hale magazynowe, namiotowe, produkcyjne, sportowe i stalowe, oraz namioty magazynowe, weselne i sferyczne. Ponadto oferujemy ujeżdżalnie i wynajem namiotów oraz naszych hal. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą.

http://freespan.pl/ - 11 Kwi 2011

HOGA - Formuła 1****

Serwis wyścigów Formuły 1. Artykuły, wyniki, codzienne newsy, forum czytelników, serwis sms, typowanie wyników.

http://f1.hoga.pl/ - 12 Wrz 2000

Holistix Sports Group - Zarządzanie i szkolenia fitness,****

Holistix Sports Group to nowoczesne sposoby na rządzenie i szkolenia fitness i ośrodków sport. To kursy instruktorskie, baza trenerow i organizacja imprez sportowych i integracyjnych.

http://www.holistix.pl/ - 25 Lut 2014

Impresariat ITI****

IMPRESARIAT ITI skupia grupę organizatorów i producentów imprez artystycznych, promocyjnych, sportowych oraz wydarzeń medialnych.

http://www.impresariat-iti.pl/ - 19 Lis 2003

Internetowa Giełda Koni****

Internetowa Giełda Koni - serwis dający możliwości kupna, sprzedaży konia lub czegoś związanego z jeździectwem.

http://www.gieldakoni.com/ - 16 Maj 2007

Joga sosnowiec****

Planujesz konferencje czy szkolenie? Chcesz je połączyć z wyjątkowymi atrakcjami? Może ścianka wspinaczkowa? Czy może być lepsza zabawa i lepszy sposób na naukę wzajemnego zaufania między pracownikami? Spróbuj! U nas znajdziesz najlepsze sale konferencyjne wyposażone w najlepszy sprzęt audiowizualny, największą ścianę wspinaczkową w Polsce, a także sale do uprawiania fitnessu i przytulną kawiarnię. Organizujemy również atrakcje dla dzieci, takie jak imprezy wspinaczkowe. Sosnowiec, Katowice, zapraszamy!

http://poziom450.pl/ - 22 Wrz 2013