Google
KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (534)

NARTY - Internetowy Serwis Narciarski****

Narty - Serwis Narciarski. Narty 00/01. Forum Dyskusyjne. Porady. Nauka jazdy na nartach. Ośrodki narciarskie w Polsce i Alpach. Pogoda i warunki narciarskie. Carvingowy Puchar Świata i Polski.

http://www.narty.net.pl/ - 29 Wrz 2000

NAUTIC SWOBODNA INTEGRACJA****

Firma NAUTIC SWOBODNA INTEGRACJA świadczy usługi z zakresu spotkań integracyjno-szkoleniowych oraz obsługi informatycznej firm. Na stronie znajdziesz dokładną ofertę.

http://www.nauticsi.republika.pl/ - 24 Wrz 2002

Nieoficjalna strona KS Cukierki Odra Brzeg****

Nieoficjalna strona KS Cukierki Odra Brzeg. Na niej informacje o drużynie: aktualne i historyczne, klub kibica, śpiewnik, galeria zdjęć.

http://odrabrzeg.w.interia.pl/ - 19 Paź 2001

Nowohuckie Centrum Kultury****

Informacja na temat Nowohuckiego Centrum Kultury. Plan zajęć, opis galerii, zajęcia pracowni i organizowane kursy.

http://www.nck.krakow.pl/ - 13 Lip 2001

Obóz żeglarski****

PuntoVita oferuje kursy i szkolenia żeglarskie, możliwość zdobycia patentu żeglarskiego, a także obozy i kolonie żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy turystyczne w kraju i za granicą.

http://www.puntovita.pl/ - 21 Lis 2012

Organizacja Gier Imprez Integracyjno - Szkoleniowych Działań Niekonwencjonalnych****

Proponujemy quady, motolotnie, balon, paintball, samochody terenowe, małpi gaj, mosty linowe, surwiwal, sporty extremalne, imprezy integracyjne, pokazy walk rycerskich na terenie Warmii i Mazur.

http://paintballclub.akcja.pl/ - 23 Lip 2004

Ośrodek Sportu i Rekreacji - Wałbrzych****

Na stronie znajdziecie informacje o imprezach okresowych, o imprezach cyklicznych, o reklamie i sponsoringu. Jest także terminarz imprez oraz informacje z ostatniej chwili.

http://www.osir.hm.pl/ - 11 Kwi 2000

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach****

Firma zapewnia profesionalną organizację imprez sportowych i rekreacyjnych:mecze i turnieje we wszystkich grach sportowych,zawody i mityngi lekkoatletyczne, organizację zgrupowań i obozów sportowych, spartakiady, festyny. Wynajmuje również obiekty sportowe: hala sportowa (50x25x8m), stadion otwarty (3 płyty piłkarskie, 8-torowa bieżnia), otwarty basen kąpielowy (50x20m), sztuczne lodowisko (60x30m), orczykowy wyciąg narciarski "Magura" (2 nitki-1100m, trasa 1400m, stok oświetlony), orczykowy wyciąg narciarski "Toranga" (dwie trasy 500 i 550m, stok oświetlony), zaczepowy wyciąg narciarski "Gucio" (wyciąg i trasa 150m, stok oświetlony), orczykowy wyciąg narciarski Gorlice (trasa 450m, pojedynczy orczyk, stok oświetlony), kryta pływalnia FALA (basen sportowy 25 x 12,5 m, rekreacyjny, sauna, solarium).

http://www.osir.gorlice.pl/ - 24 Lis 2004

Płocki Klub Przygód DANGER CHALLENGE****

Organizacja imprez plenerowych i integracyjnych dla firm i grup zorganizowanych.

http://www.niebezpiecznewyzwanie.prv.pl/ - 2 Gru 2003

PoGodzinach.Co | Źródło pomysłów na czas wolny po godzinach****

Zobacz, co możesz robić po godzinach. Najciekawsze miejsca i wydarzenia w Twoim czasie wolnym. Życie jest za krótkie, żeby siedzieć po godzinach w domu! PoGodzinach.Co to portal skierowany do ludzi, którzy poszukują aktualnych i ciekawych pomysłów na spędzanie czasu wolnego. Pragniemy dotrzeć do Internautów spragnionych wiedzy na temat bieżących wydarzeń i atrakcji, jak i tych, którzy poszukują informacji na temat tego, co można robić po godzinach - na wszystkich możliwych płaszczyznach: począwszy od ekstremalnej, sportowej, kulturalnej, gastronomicznej, hobbystycznej, na rekreacji i rozwoju osobistym kończąc.

http://www.pogodzinach.co/ - 6 Lut 2014