KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (549)

Obóz żeglarski****

PuntoVita oferuje kursy i szkolenia żeglarskie, możliwość zdobycia patentu żeglarskiego, a także obozy i kolonie żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy turystyczne w kraju i za granicą.

http://www.puntovita.pl/ - 21 Lis 2012

Organizacja Gier Imprez Integracyjno - Szkoleniowych Działań Niekonwencjonalnych****

Proponujemy quady, motolotnie, balon, paintball, samochody terenowe, małpi gaj, mosty linowe, surwiwal, sporty extremalne, imprezy integracyjne, pokazy walk rycerskich na terenie Warmii i Mazur.

http://paintballclub.akcja.pl/ - 23 Lip 2004

Ośrodek Sportu i Rekreacji - Wałbrzych****

Na stronie znajdziecie informacje o imprezach okresowych, o imprezach cyklicznych, o reklamie i sponsoringu. Jest także terminarz imprez oraz informacje z ostatniej chwili.

http://www.osir.hm.pl/ - 11 Kwi 2000

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach****

Firma zapewnia profesionalną organizację imprez sportowych i rekreacyjnych:mecze i turnieje we wszystkich grach sportowych,zawody i mityngi lekkoatletyczne, organizację zgrupowań i obozów sportowych, spartakiady, festyny. Wynajmuje również obiekty sportowe: hala sportowa (50x25x8m), stadion otwarty (3 płyty piłkarskie, 8-torowa bieżnia), otwarty basen kąpielowy (50x20m), sztuczne lodowisko (60x30m), orczykowy wyciąg narciarski "Magura" (2 nitki-1100m, trasa 1400m, stok oświetlony), orczykowy wyciąg narciarski "Toranga" (dwie trasy 500 i 550m, stok oświetlony), zaczepowy wyciąg narciarski "Gucio" (wyciąg i trasa 150m, stok oświetlony), orczykowy wyciąg narciarski Gorlice (trasa 450m, pojedynczy orczyk, stok oświetlony), kryta pływalnia FALA (basen sportowy 25 x 12,5 m, rekreacyjny, sauna, solarium).

http://www.osir.gorlice.pl/ - 24 Lis 2004

Płocki Klub Przygód DANGER CHALLENGE****

Organizacja imprez plenerowych i integracyjnych dla firm i grup zorganizowanych.

http://www.niebezpiecznewyzwanie.prv.pl/ - 2 Gru 2003

PoGodzinach.Co | Źródło pomysłów na czas wolny po godzinach****

Zobacz, co możesz robić po godzinach. Najciekawsze miejsca i wydarzenia w Twoim czasie wolnym. Życie jest za krótkie, żeby siedzieć po godzinach w domu! PoGodzinach.Co to portal skierowany do ludzi, którzy poszukują aktualnych i ciekawych pomysłów na spędzanie czasu wolnego. Pragniemy dotrzeć do Internautów spragnionych wiedzy na temat bieżących wydarzeń i atrakcji, jak i tych, którzy poszukują informacji na temat tego, co można robić po godzinach - na wszystkich możliwych płaszczyznach: począwszy od ekstremalnej, sportowej, kulturalnej, gastronomicznej, hobbystycznej, na rekreacji i rozwoju osobistym kończąc.

http://www.pogodzinach.co/ - 6 Lut 2014

Pomiar Czasu na Zawodach Sportowych****

Elektroniczny Pomiar Czasu na Zawodach Sportowych to profesjonalny, wysokiej jakości system firmy PWSK dedykowany organizatorom różnych zawodów sportowych i eventów . Wykorzystuje technikę radiową RFID. Program ma duże możliwości konfiguracyjne: -definiuje trasy wraz z dowolną ilością punktów kontrolnych, - tworzy listy startowe, - przypisuje tagi RFID zawodnikom, - elastycznie konfiguruje trasy, od najprostszej z pomiarem czasu na mecie brutto, do wieloetapowych, z pomiarem czasu pomiędzy etapami - prezentuje wyniki na ekranach sędziów i telebimach - generuje raporty z wynikami i możliwością wydruku. - podgląd wyników w dowolnej konfiguracji (czasy netto/brutto, grupy wiekowe, kategorie itp. itd.) - podgląd LIVE System do pomiaru czasu zawodników jest wielokrotnie wykorzystywany przy organizacji oficjalnych imprez sportowych, łatwy i intuicyjny w obsłudze.

http://pomiar-czasu-rfid.tumblr.com/ - 3 Paź 2015

RUN-TIMING - Elektroniczny pomiar czasu****

Profesjonalny pomiar czasu. Elektroniczne systemy pomiaru czasu podczas imprez biegowych. Organizowanie i obsługa imprez sportowych.

http://www.run-timing.com/ - 4 Lis 2015

Sandra Szuta Foto, fotografia eventowa, biznesowa i sportowa Katowice, fotografia pejzażowa****

Cześć, jestem Sandra Szuta i robię zdjęcia. Zdjęcia to moje hobby, pasja i sposób na życie. Osobiście najbardziej lubię wykonywać fotografie sportową. Moja oferta to: fotografia eventowa, fotografia biznesowa, fotografia pejzażowa oraz fotografia sportowa. Moja marka to Fotografie Sandry Szuty. Pasja i doświadczenie, następnie efekt świetnych fotografii. Każda fotografia przenosi Cię w sam środek wydarzenia lub miejsca do którego chcę Cię przenieść. Towarzyszą temu emocje, która znane są tylko uczestnikom wydarzenia. Moi klienci trafiają do mnie przez wpisanie fraz takich jak fotografia Bielsko-Biała, fotograf Śląsk, sesja zdjęciowa Bielsko, fotografia biznesowa Bielsko, fotografia eventowa Kraków, fotografia sportowców. To tylko przykłady fraz po których moi klienci trafiają na moją stronę. Nie mam ograniczeń, dojadę w każde miejsce w Polsce.

http://fotografiesandryszuty.pl/ - 21 Kwi 2019

Serwis Rakiet - Naciąganie rakiet tenisowych****

Serwis, personalizacja oraz tuning rakiet tenisowych, do squasha i badmintona. Pomiar, dobór i ekspresowa wymiana naciągu w rakiecie. Malowanie, odnawianie i nakładanie hydrografiki. Sprzedaż sprzętu tenisowego. Dodatkowo od lat organizujemy tenisowe, sportowe urodziny dla dziecka. Tenisowe urodzinki czyli niezapomniana zabawa dla dzieci Warszawa Wawer.

http://www.serwisrakiet.com.pl/ - 20 Cze 2016

Informacje dodatkowe