KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (536)

Płocki Klub Przygód DANGER CHALLENGE****

Organizacja imprez plenerowych i integracyjnych dla firm i grup zorganizowanych.

http://www.niebezpiecznewyzwanie.prv.pl/ - 2 Gru 2003

PoGodzinach.Co | Źródło pomysłów na czas wolny po godzinach****

Zobacz, co możesz robić po godzinach. Najciekawsze miejsca i wydarzenia w Twoim czasie wolnym. Życie jest za krótkie, żeby siedzieć po godzinach w domu! PoGodzinach.Co to portal skierowany do ludzi, którzy poszukują aktualnych i ciekawych pomysłów na spędzanie czasu wolnego. Pragniemy dotrzeć do Internautów spragnionych wiedzy na temat bieżących wydarzeń i atrakcji, jak i tych, którzy poszukują informacji na temat tego, co można robić po godzinach - na wszystkich możliwych płaszczyznach: począwszy od ekstremalnej, sportowej, kulturalnej, gastronomicznej, hobbystycznej, na rekreacji i rozwoju osobistym kończąc.

http://www.pogodzinach.co/ - 6 Lut 2014

Pomiar Czasu na Zawodach Sportowych****

Elektroniczny Pomiar Czasu na Zawodach Sportowych to profesjonalny, wysokiej jakości system firmy PWSK dedykowany organizatorom różnych zawodów sportowych i eventów . Wykorzystuje technikę radiową RFID. Program ma duże możliwości konfiguracyjne: -definiuje trasy wraz z dowolną ilością punktów kontrolnych, - tworzy listy startowe, - przypisuje tagi RFID zawodnikom, - elastycznie konfiguruje trasy, od najprostszej z pomiarem czasu na mecie brutto, do wieloetapowych, z pomiarem czasu pomiędzy etapami - prezentuje wyniki na ekranach sędziów i telebimach - generuje raporty z wynikami i możliwością wydruku. - podgląd wyników w dowolnej konfiguracji (czasy netto/brutto, grupy wiekowe, kategorie itp. itd.) - podgląd LIVE System do pomiaru czasu zawodników jest wielokrotnie wykorzystywany przy organizacji oficjalnych imprez sportowych, łatwy i intuicyjny w obsłudze.

http://pomiar-czasu-rfid.tumblr.com/ - 3 Paź 2015

RUN-TIMING - Elektroniczny pomiar czasu****

Profesjonalny pomiar czasu. Elektroniczne systemy pomiaru czasu podczas imprez biegowych. Organizowanie i obsługa imprez sportowych.

http://www.run-timing.com/ - 4 Lis 2015

Serwis Rakiet - Naciąganie rakiet tenisowych****

Serwis, personalizacja oraz tuning rakiet tenisowych, do squasha i badmintona. Pomiar, dobór i ekspresowa wymiana naciągu w rakiecie. Malowanie, odnawianie i nakładanie hydrografiki. Sprzedaż sprzętu tenisowego. Dodatkowo od lat organizujemy tenisowe, sportowe urodziny dla dziecka. Tenisowe urodzinki czyli niezapomniana zabawa dla dzieci Warszawa Wawer.

http://www.serwisrakiet.com.pl/ - 20 Cze 2016

Skionline.pl - Internetowy Serwis Narciarski****

Najnowsze kolekcje sprzętu i odzieży narciarskiej, porady, informacje, newsy, nauka jazdy na nartach, oferty wyjazdów na narty, informacje sportowe, aktualności, informacje o ośrodkach narciarskich w kraju i za granicą, pogoda i warunki narciarskie, forum dyskusyjne,

http://skionline.pl/ - 3 Paź 2003

Sklep kibica- odzież i gadżety sportowe****

Wszystko dla kibica, czyli koszulki, szaliki, czapeczki, kieliszki i inne biało-czerwone gadżety z nadrukiem godła i flagi. Dla każdego kibica piłki nożnej, F1 czy skoków narciarskich. Nasze gadżety są niezastąpione na olimpiadę, mistrzostwa i inne wielkie wydarzenia sportowe.

http://www.wszystkodlakibica.pl/ - 15 Lip 2008

Skokiwtandemie24.pl****

W ofercie naszej firmy dostępne są skoki spadochronowe, wykonywane w tandemie. Stanowią one gwarancję niezapomnianych przeżyć i wspomnień, a także zastrzyk adrenaliny. Nasze sporty powietrzne to także idealny, oryginalny prezent dla bliskich osoby.

http://www.skokiwtandemie24.pl/ - 24 Maj 2014

snowboard - centrum szkolenia SIGN-X****

Serwis snowboardowy centrum szkolenia SIGN-X dla wszystkich tych, którzy złapali już bakcyla deski i szukają informacji, kontaktów lub ciekawych ludzi!

http://www.signx.maxi.pl/ - 6 Wrz 2000

Sport Camps - zimowe obozy narciarskie****

Organizator letnich i zimowych obozów młodzieżowych, a także wyjazdów sportowych dla dorosłych. Firma oferuje m.in. kolonie narciarskie i piłkarskie.

http://www.sportcamps.pl/ - 11 Mar 2015