KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (546)

Skokiwtandemie24.pl****

W ofercie naszej firmy dostępne są skoki spadochronowe, wykonywane w tandemie. Stanowią one gwarancję niezapomnianych przeżyć i wspomnień, a także zastrzyk adrenaliny. Nasze sporty powietrzne to także idealny, oryginalny prezent dla bliskich osoby.

http://www.skokiwtandemie24.pl/ - 24 Maj 2014

snowboard - centrum szkolenia SIGN-X****

Serwis snowboardowy centrum szkolenia SIGN-X dla wszystkich tych, którzy złapali już bakcyla deski i szukają informacji, kontaktów lub ciekawych ludzi!

http://www.signx.maxi.pl/ - 6 Wrz 2000

Sport Camps - zimowe obozy narciarskie****

Organizator letnich i zimowych obozów młodzieżowych, a także wyjazdów sportowych dla dorosłych. Firma oferuje m.in. kolonie narciarskie i piłkarskie.

http://www.sportcamps.pl/ - 11 Mar 2015

Sport Hotel - Centrum sportu i kongresu****

SPORT HOTEL położony jest w centrum miasta, przy drodze Warszawa-Wrocław, w odległości 15 min. jazdy od trasy szybkiego ruchu Warszawa - Katowice. Połączenie komfortu i elegancji z centralnym położeniem w Polsce stwarza doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, naukowych i integracyjnych. System rezerwacji pozwala na szybką i bezkonfliktową obsługę.

http://www.sporthotel.com.pl/ - 18 Mar 2004

Sport i Imprezy w Ostródzie****

Ostródzkie wiadomości sportowe. Imprezy w Ostródzie i okolicy. Program ostródzkich imprez kulturalnych i sportowych. Opisy, wyniki, tabele, newsy, informacje.

http://www.sport.ostroda.pl/ - 4 Lis 2003

Sport Projekt****

Firma SPORT PROJEKT zajmuje się obsługą przedsiębiorstw w zakresie organizacji imprez integracyjnych, wyjazdów firmowych, pikników oraz szkoleń.

http://www.sportprojekt.pl/ - 17 Sie 2005

Sport Promotion****

Strona internetowa firmy oferującej kurs na instruktora narciarstwa oraz snowboardu i patenty żeglarskie. Organizujemy obozy sportowe, rejsy w Chorwacji i proponujemy czarter jachtów na Mazurach.

http://sportpromotion.pl/ - 14 Paź 2015

Sporty Olimpijskie****

Igrzyska Olimpijskie - Zimowa i Letnia Olimpiada

http://sportyolimpijskie.pl/ - 26 Wrz 2018

Stacja Narciarska Rusin-ski, Karczma Regionalna, Organizacja Wesel****

Wyciągi narciarski Rusin-Ski zlokalizowane są na północnym zboczu Wierchu Rusińkiego. Trasy narciarskie oznaczone są kolorem niebieskim i czerwonym odcinki. Dla chętnych do jazdy na tyczkach i startu w narciarskich lub snowboardowych slalomach udostępniona jest trasa sportowa, tuż obok pozostałych stoków. Tym co wyróżnia Stację Narciarską RUSIŃ-SKI pośród innych podhalańskich ośrodków jest najlepsze usytuowanie. Tylko tutaj kolej linowa i trasy zjazdowe zlokalizowane są niemal idealnie na północ. Dodatkowo, stoki w Bukowinie Tatrzańskiej, to jedne z najwyżej położonych tego typu terenów na Podhalu. Wszystko to gwarantuje, że na Rusińskim Wierchu śnieg utrzymuje się do wiosny, a dobre warunki narciarskie panują od rana do późnego wieczora. Warunki naturalne i specyficzny mikroklimat sprzyjają temu, że to właśnie tutaj w ciągu ostatnich lat uruchamiane są, najwcześniej pośród polskich stoków, armatki śnieżne.

http://www.rusin-ski.pl/ - 9 Sie 2016

Stacja Narciarska Wierchomla****

Dokładny opis stajcji narciarskiej. Znajdują się tu informacje o noclegach, imprezach sportowych, pogoda. Można znaleźć informacje o szkółce narciarskiej oraz niezbędny informator.

http://www.wierchomla.com.pl/ - 10 Paź 2003