KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (544)

Stadiony Sportowe****

Największe stadiony sportowe w Polsce, Europie i na Świecie

http://stadionysportowe.pl/ - 26 Wrz 2018

Stowarzyszenie Regatowe Klasy 730****

Strona poświęcona regatom jachtów klasy 730. Informacje, relacje i klasyfikacje z polskich i zagranicznych akwenów, kalendarz imprez na sezon 2001, przepisy regatowe oraz zdjęcia z zawodów.

http://www.server.pl/race730/ - 9 Lis 2001

Strzelnica Warszawianka****

Oferujemy dziesięć stanowisk w naszej strzelnicy Warszawianka. Zajmujemy się również organizacją zawodów KS Cover w Warszawie.

http://www.strzelnicawarszawianka.pl/ - 18 Lut 2017

Świat maratończyka****

Na stronie znajdziesz reportarze z imprez biegowych organizowanych na terenie całej Polski. Znajdziesz tu informacje o treningu, porady oraz opinie.

http://www.bordych.com/ - 18 Lip 2001

Triathlon zawody****

Jeżeli jesteś aktywną osobą, chcesz zmierzyć się na imprezie sportowej, na której łączy się bieganie oraz jazdę na rowerze górskim, zapraszamy bardzo serdecznie na imprezę o nazwie Cross Duathlon, której organizatorem jest Hotel Polanica Resort & Spa - jeden z najlepszych hoteli w południowej części Polski. Pod adresem www.DuathlonPolanica.pl będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o tej imprezie.

http://duathlonpolanica.pl/ - 30 Mar 2017

Tukan Imprezy integracyjne Poznań****

Bogata oferta eventowa: imprezy integracyjne (Poznań, Wielkopolska), imprezy dla firm, pikniki, paintball, imprezy plenerowe, imprezy dla dzieci

http://www.tukanimprezy.pl/ - 3 Wrz 2012

Victory - puchary statuetki, medale sportowe****

Firma zajmuje się dystrybucją gadżetów, które upamiętniają uczestnictwo w różnego typu zawodach. W ofercie znaleźć można medale sportowe, puchary oraz statuetki okolicznościowe.

http://www.puchary-nagrody.pl/ - 8 Maj 2014

Worona Cup****

Wyścigi psich zaprzęgów Worona Cup. Na stronie można znaleźć historię, relacje, galerię, wyniki, formularz zgłoszeniowy i kontakt.

http://www.wyscigi.worona.pl/ - 12 Paź 2001

Wyjazdy na Formułę 1 Sports Events Imprezy Integracyjne****

Sports Events jest organizatorem wyjazdów integracyjnych na formułę 1, Kubicę, europejskie rozgrywki piłkarskie, ligę mistrzów, rajdowe samochodowe mistrzostwa świta WRC.

http://wyjazdyf1.pl/ - 19 Maj 2009

Wynajem sal na Stadionie Narodowym****

Oferujemy wynajem sal na Stadionie Narodowym. Atrakcyjna, elastyczna oferta cenowa oraz przestronne wnętrza dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. To kompleksowo wyposażona strefa biznesu zarządzana przez spółkę PL.2012+.

http://www.stadionnarodowy.org.pl/ - 7 Gru 2013