KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (549)

Sporty Olimpijskie****

Igrzyska Olimpijskie - Zimowa i Letnia Olimpiada

http://sportyolimpijskie.pl/ - 26 Wrz 2018

Stacja Narciarska Rusin-ski, Karczma Regionalna, Organizacja Wesel****

Wyciągi narciarski Rusin-Ski zlokalizowane są na północnym zboczu Wierchu Rusińkiego. Trasy narciarskie oznaczone są kolorem niebieskim i czerwonym odcinki. Dla chętnych do jazdy na tyczkach i startu w narciarskich lub snowboardowych slalomach udostępniona jest trasa sportowa, tuż obok pozostałych stoków. Tym co wyróżnia Stację Narciarską RUSIŃ-SKI pośród innych podhalańskich ośrodków jest najlepsze usytuowanie. Tylko tutaj kolej linowa i trasy zjazdowe zlokalizowane są niemal idealnie na północ. Dodatkowo, stoki w Bukowinie Tatrzańskiej, to jedne z najwyżej położonych tego typu terenów na Podhalu. Wszystko to gwarantuje, że na Rusińskim Wierchu śnieg utrzymuje się do wiosny, a dobre warunki narciarskie panują od rana do późnego wieczora. Warunki naturalne i specyficzny mikroklimat sprzyjają temu, że to właśnie tutaj w ciągu ostatnich lat uruchamiane są, najwcześniej pośród polskich stoków, armatki śnieżne.

http://www.rusin-ski.pl/ - 9 Sie 2016

Stacja Narciarska Wierchomla****

Dokładny opis stajcji narciarskiej. Znajdują się tu informacje o noclegach, imprezach sportowych, pogoda. Można znaleźć informacje o szkółce narciarskiej oraz niezbędny informator.

http://www.wierchomla.com.pl/ - 10 Paź 2003

Stadion Śląski w Chorzowie****

Oficjalna strona Stadionu Śląskiego w Chorzowie - informacje, zdjęcia, sekcje sportowe działające na stadionie.

http://www.stadion-slaski.pl/ - 19 Sty 2004

Stadiony Sportowe****

Największe stadiony sportowe w Polsce, Europie i na Świecie

http://stadionysportowe.pl/ - 26 Wrz 2018

Stowarzyszenie Regatowe Klasy 730****

Strona poświęcona regatom jachtów klasy 730. Informacje, relacje i klasyfikacje z polskich i zagranicznych akwenów, kalendarz imprez na sezon 2001, przepisy regatowe oraz zdjęcia z zawodów.

http://www.server.pl/race730/ - 9 Lis 2001

Strzelnica Warszawianka****

Oferujemy dziesięć stanowisk w naszej strzelnicy Warszawianka. Zajmujemy się również organizacją zawodów KS Cover w Warszawie.

http://www.strzelnicawarszawianka.pl/ - 18 Lut 2017

Świat maratończyka****

Na stronie znajdziesz reportarze z imprez biegowych organizowanych na terenie całej Polski. Znajdziesz tu informacje o treningu, porady oraz opinie.

http://www.bordych.com/ - 18 Lip 2001

Triathlon zawody****

Jeżeli jesteś aktywną osobą, chcesz zmierzyć się na imprezie sportowej, na której łączy się bieganie oraz jazdę na rowerze górskim, zapraszamy bardzo serdecznie na imprezę o nazwie Cross Duathlon, której organizatorem jest Hotel Polanica Resort & Spa - jeden z najlepszych hoteli w południowej części Polski. Pod adresem www.DuathlonPolanica.pl będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o tej imprezie.

http://duathlonpolanica.pl/ - 30 Mar 2017

Tukan Imprezy integracyjne Poznań****

Bogata oferta eventowa: imprezy integracyjne (Poznań, Wielkopolska), imprezy dla firm, pikniki, paintball, imprezy plenerowe, imprezy dla dzieci

http://www.tukanimprezy.pl/ - 3 Wrz 2012

Informacje dodatkowe