KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Imprezy sportowe (538)

Agencja Promocji Sportu***

Strona agencji zajmujacej się promocją sportu na wiele sposobów, m.in. poprzez: organizację imprez, usługi reklamowe oraz public relations.

http://www.megasport.com.pl/ - 11 Sie 2000

Alcoelita - młodzieżowa organizacja ze Szczecina***

To co AlcoElita lubi najbardziej: imprezy, futbol, muzykę...

http://www.alcoelita.webpark.pl/ - 25 Lut 2004

AMWIT Studio Kreatywne***

Profesjonalna organizacja spotkań firmowych, zabaw, gier terenowych, festynów, bankietów i konferencji. Atrakcyjne szkolenia, podnoszące adrenalinę sporty ekstremalne, współpraca z wieloma artystami, hotelami i ośrodkami konferencyjnymi.

http://www.amwit.com.pl/ - 23 Sie 2004

A&R Wynajem i Sprzedaż Urzadzeń Sportowo-Rozrywkowych. Obsługa imprez.***

Firma oferuje sprzęt do współzawodnictwa i zabaw (Kula Sferyczna, Super Sumo, paintball, Ściana do Wspinaczki, Zamki Pneumatyczne...) na imprezy integracyjne, team building, pikniki oraz prywatne przyjęcia.

http://www.zamkidmuchane.com/ - 20 Sie 2003

AS KLUB SPORTOWY***

Organizator zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży w zakresie narciarstwa alpejskiego, tenisa ziemnego jazdy na łyżworolkach wspinaczki skałkowej i pływania.

http://www.klubas.pl/ - 18 Paź 2004

Blumania-Firmowe Imprezy Integracyjne nad Morzem i na Mazurach!***

Organizacja imprez integracyjnych na Mazurach i nad Morzem. Blumania specjalizuje się w tworzeniu i realizacji skutecznych form integracji, nowoczesnych projektów turystycznych.Podejmujemy się organizacji najbardziej ekstremalnych wyzwań, każdą imprezę przygotowując indywidualnie, dzięki czemu współpracujący z nami Klienci są zawsze mile zaskoczeni niepowtarzalnym klimatem. Wszystkie przedsięwzięcia przygotowujemy łącząc nowoczesne formy efektywnej budowy zespołu z oryginalnymi atrakcjami, stawiając na kreatywność, świeżość i element zaskoczenia. Starannie budujemy wyjątkową atmosferę, począwszy od wyboru miejsca, ciekawej koncepcji, unikatowej scenerii i odpowiedniego scenariusza, dzięki czemu każda impreza zaowocuje wymiernymi efektami dla Państwa Firmy.

http://blumania.pl/ - 10 Wrz 2012

Broń, amunicja, kursy, szkolenia, strzelnica***

Sprzedaż broni, amunicji, tuning broni, ekspertyzy, usługi rusznikarskie, kursy, szkolenia, strzelnica, broń kolekcjonerska.

http://www.parabellum.pl/ - 3 Gru 2004

Bytowska Watra***

Na stronie znajdziecie informacje o IX i X imprezie tego cyklu. (Są to zabawy sportowe młodzieży szkolnej, msza świętą w obrządku bizantyjsko-ukraińskim, koncerty). Na stronie znajdziecie także program imprezy oraz informacje o dodatkowych atrakcjach.

http://www.watra.bytow.pl/ - 25 Kwi 2001

COS Cetniewo***

OPO Cetniewo to nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny oraz konferencyjny położony w zespole parkowym tuż przy plaży Bałtyku. OPO Cetniewo to również znakomite miejsce do organizacji zgrupowań sportowych. Pływalnie, hale sportowe, korty. Na stronie cennik, opis bazy hotelowej i sportowej i wszelkie dane kontaktowe.

http://www.cetniewo.cos.pl/ - 23 Wrz 2003

Czas i pomiar***

Komercyjna strona wytwórcy oprogramowania i sprzętu do pomiaru czasu na zawodach

http://www.czaspomiar.pl/ - 13 Lip 2009