KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Organizacje sportowe (1 890)

Centralny Nurt Basketu Amatorskiego*****

Centralny Nurt Basketu Amatorskiego to łódzka amatorska liga koszykówki. Na stronach znajdują się informacje na temat regulaminu, kalendarza rozgrywek, drużyn, sponsorów, wyników. Dostępne są również zdjęcia.

http://www.amg.net.pl/cnba/ - 17 Lut 2000

Stronski Rally Team*****

Strona teamu rajdowego: historia, załoga, sponsorzy, galeria zdjęć oraz filmy w formacie mpg i linki.

http://www.stronski.w.pl/ - 25 Lut 2000

8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego****

Serwis 8 Pułku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego - ułani, konie, żurawiejki, piosenki ułańskie, kawaleria, sport, zwyczaje kawaleryjskie...

http://www.ulani.pl/ - 1 Kwi 2005

AIKIDO Warszawa Mokotów Klub Budokai****

Ćwiczymy: AIKIDO - dynamiczną sztukę walki, AIKI KEN - miecz japoński. Zajęcia odbywają się na Mokotowie.

http://www.budokai.pl/ - 30 Mar 2005

Akademia Chińskich Sztuk Walk SAN-BAO w Gdańsku - treningi Tai-Chi i Kung-Fu****

Zapraszamy na stronę Akademii Chińskich Sztuk Walk SAN-BAO, na której znajdziecie: informacje o aktualnych godzinach treningów w grupach Shaolin Kung-Fu i SAN-DA oraz Tai-Chi stylu Yang. Odrębne grupy treningowe dla dzieci oraz młodzieży i dorosłych. Na stronie ponadto: obozy, szkolenia, seminaria, bogata galeria zdjęć, materiały szkoleniowe, legendy, opowiadania itp.

http://www.sanbao.pl/ - 16 Sie 2005

Akademia Sprawnego Dziecka****

Strona sekcji prowadzącej zajęcia sportowe dla dzieci mające na celu kształtowanie wszechstronnej sprawności fizycznej. Zajęcia uzupełnione są elementami samoobrony i prowadzone metodą gier i zabaw przez nauczyciela WF i instruktora nowoczesnych form gimnastycznych. Na stronie m.in. informacje o akademii, instruktorze, artykuły, galeria zdjęć i forum.

http://www.sprawnedziecko.pl/ - 4 Sty 2006

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie****

Na stronie krakowskiej AWF zamieszczono informacje dotyczące rekrutacji, imprez organizowanych przez uczelnię, podsumowania konferencji i sympozjów, ciekawe linki do miejsc sportowych w sieci. Istnieje możliwość zapoznania się z wydawnictwami w wersji elektronicznej. Godne polecenia są odwiedziny w sekcji "Wybrane jednostki Uczelni". Tu znajdziecie linki do Instytutu Turystyki i Biblioteki Głównej AWF

http://www.awf.krakow.pl/ - 21 Sty 2000

Arue Capoeira****

Klub Arue Capoeira działa na terenie całego Śląska. Zapraszamy na zajęcia wszystkich, którzy są zainteresowani nauczeniem się tej brazylijskiej sztuki walki. Zadbasz o formę, a ponadto poznasz kulturę południowoamerykańską i innych zafascynowanych nią ludzi.

http://aruecapoeira.eu/ - 19 Paź 2018

Atlantic Squash i Fitness****

Szukasz klubu fitness w Krakowie w dogodnej lokalizacji? Zapraszamy do naszego kompleksu, który znajduje się w centrum miasta, bardzo blisko Wawelu. Wewnątrz znajdują się siłownia oraz korty do gry w squasha. Zapraszamy do nas całe rodziny. Każdy z Was może przyjemnie spędzić czas w naszym obiekcie sportowym.

http://atlanticsports.pl/ - 1 Sie 2018

AZS-AWF Gorzów****

Strona poświęcona piłkarzom ręcznym AZS-AWF Gorzów.

http://azs-awfgorzow.prv.pl/ - 26 Lut 2004