KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Szkoły o profilu sportowym (130)

Kitesurfing, Kite, Kursy, Nauka - Szkoła TakeOff w Jastarni*****

Licencjonowana szkółka Mariusza Leszczyńskiego, funkcjonująca od 2001 roku. Oferujemy wyjazdy zagraniczne, obozy, sprzęt, szkolenia oraz kursy kitesurfingu dla każdego. 15-to letnie doświadczenie, sprawdzona metodyka i uznana jakość na rynku. Uczymy niemożliwego, uczymy latać!

http://www.takeoff.pl/ - 26 Lip 2010

Nauka i doskonalenie pływania Tychy szkoła*****

Witryna szkoły pływania, gdzie prowadzimy naukę pływania od początku oraz doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Witryna również posiada informacje dotyczące techniki pływania.

http://www.plywanie.tychy.pl/ - 13 Maj 2010

Nurkowanie z Nowa AMA*****

Nurkowanie z Centrum Nurkowym Nowa AMA - Techniki Nurkowe. Serwis Informacyjny - baza informacji, ABC nurkowania, porady, forum dyskusyjne; bieżace wiadomości; galerie fotografii; sklep ze sprzętem nurkowym; profesjonalne centrum szkoleniowe, dedykowane osobom pragnącym nurkować turystycznie (szkolenia, wykłady, seminaria i wyjazdy).

http://www.nowa-ama.pl/ - 8 Mar 2001

Szkoła pływania Fregata Swimming w Poznaniu*****

Szkoła Pływania Fregata, która prowadzi miedzy innymi ; kursy pływania, lekcja pływania, aqua aerobik zajęcia w wodzie dla niemowląt, nauka pływania dla dorosłych i wiele innych zajęć na basenie Rataje w Poznaniu. Podchodzimy indywidualnie każdego uczestnika określonych zajęć

http://www.fregata.com.pl/ - 4 Maj 2011

Akademia Tańca BAILADANCE****

Zadbaj o zdrowie i piękną sylwetkę! Dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rodzaje zajęć: lekcje indywidualne, kursy i szkolenia (małe grupy), kursy tańca towarzyskiego, indywidualny taniec w grupie (ZUMBA fitness i ZUMBATOMIC). Zapraszamy!

http://bailadance.pl/ - 14 Lis 2012

Akademia Trenerów Sportu****

Akademia Trenerów Sportu organizuje kursy instruktorskie oraz trenerskie. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców – trenerów. Wydajemy odpowiednie legitymacje, które umożliwiają pracę jako trener czy też instruktor na terenie Unii Europejskiej.

http://ats-sport.pl/ - 9 Cze 2018

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie****

Na stronie krakowskiej AWF zamieszczono informacje dotyczące rekrutacji, imprez organizowanych przez uczelnię, podsumowania konferencji i sympozjów, ciekawe linki do miejsc sportowych w sieci. Istnieje możliwość zapoznania się z wydawnictwami w wersji elektronicznej. Godne polecenia są odwiedziny w sekcji "Wybrane jednostki Uczelni". Tu znajdziecie linki do Instytutu Turystyki i Biblioteki Głównej AWF

http://www.awf.krakow.pl/ - 21 Sty 2000

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu****

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na stronach dostępne są wiadomości o uczelni, jej lokalizacji, wydziałach, bibliotece i aktualnościach.

http://www.awf.wroc.pl/ - 14 Lut 2000

Akademia Żeglarska - szkolenia i kursy żeglarskie, rejsy, czarter jachtów.****

Szkoła żeglarstwa organizująca kursy żeglarskie na stopnie żeglarz, sternik jachtowy, instruktor żeglarstwa. Organizuje rejsy śródlądowe i morskie. Czarter jachtów.

http://www.wiatr.waw.pl/ - 15 Maj 2003

AR-Sport - szkoła sportów zaprasza na kolonie i obozy dla dzieci****

Szukasz pomysłu na organizację czasu wolnego dla dzieci w ferie lub wakacje? A może chciałbyś(chciałabyś) pojechać na rodzinne wakacje, albo ferie razem z dziećmi? Gubisz się w masowo sprzedawanych ofertach biur podróży i szukasz czegoś kameralnego? Szkoła sportów AR-Sport zaprasza na wspólne rodzinne ferie do polskiego centrum sportów zimowych - Białki Tatrzańskiej, oraz latem na wypoczynek w nadmorskim Dziwnówku. Obozy sportowe i kolonie dla dzieci to coś czym AR-Sport zajmuje się od 2003 roku. Mając zatem ponad 10 letnie doświadczenie ta szkoła sportów potrafi zapewnić nie tylko szkolenia narciarstwa i snowboardu (latem windsurfingu i kitesurfingu), ale także właściwą opiekę nad dziećmi w trakcie takich imprez jak kolonie, czy obozy sportowe. Dodatkowo dla bardziej wymagających organizowane są także wyjazdy zagraniczne do greckiego Prasonisi, oraz alpejskich kurortów narciarskich.

http://ar-sport.pl/ - 11 Paź 2014