KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka (25 823)

Africa RSA Tours and Travel****

Odwiedź mało znany ale bardzo ciekawy kraj jakim jest Republika Południowej Afryki i Johannesburg. Biuro organizuje wycieczki i wczasy w tym pięknym kraju.

http://www.republika.pl/africarpa/ - 13 Lut 2001

Agencja Promocji Sportu i Turystyki****

Agencja przedstawia na stronie: akutalności, ofertę dla firm, galerię.

http://www.apsit.com.pl/ - 9 Mar 2001

Agencja Turystyczna eWakacje.pl****

Internetowe Biuro Podrózy. Rezerwacje on-line i telefoniczne. Oferty Triady, Rainbow Tours, LogosTour, TUI i inne. Egzotyka, zwiedzanie i wypoczynek. Fotogaleria, felietony, przydatne informacje, kartki elektroniczne.

http://www.shab.pl/ - 13 Lut 2001

Agencja Turystyczna Inter-Student Kraków****

"Inter-Student": Studenckie Biuro Kwater - mieszkania i pokoje studenckie do wynajęcia w Krakowie. Szeroki wybór pokoi i mieszkań studenckich. W ofercie także wyjazdy studenckie: obozy studenckie, wyprawy, trampingi, sylwestry oraz szkolenia turystyczne.

http://www.inter-student.pl/ - 19 Maj 2009

Agro ranczo - rajdy konne, obozy jeździeckie****

Gospodarstwo agroturystyczne zajmujące się hodowlą koni. Położone w urokliwej dolinie Popradu w Beskidzie Sądeckim - Z naszego gospodarstwa prowadzą szlaki turystyczne w kierunku Bieszczad, Pienin i Tatr. Oferujemy rajdy konne, wyjazdy w teren, obozy

http://www.agro-ranczo.com/ - 3 Lip 2014

Agroturystyka - katalog gospodarstw agroturystycznych****

Agroturystyka - gospodarstwa agroturystyczne w Polsce. Noclegi i kwatery agroturystyczne. Turystyka i wypoczynek - góry, jeziora, morze, lasy.

http://agroturystyka.info/ - 26 Wrz 2017

Agroturystyka - ośrodek w Dziwiszowie****

Strona agroturystycznego ośrodka prowadzącego również hodowlę i sprzedaż koni rasy Haflinger. Na stronie więcej informacji o ośrodku i jego ofercie, cennik, zdjęcia oraz możliwość dokonania rezerwacji on-line. Pokoje gościnne, wypoczynek

http://www.agroturystyka.jgora.pl/ - 19 Wrz 2003

Agroturystyka - Pod brzozą****

Pod Brzozą to Gospodarstwo agroturystyczne, znajdujące się w małej wsi Olszyna. Olszyna leży, niedaleko autostrady A4 Wrocław – Berlin. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, organizacje konferencji i imprez okolicznościowych. Zapraszamy gości w podróży, którzy potrzebują noclegu oraz gości, którzy planują wczasy blisko przyrody.

http://pod-brzoza.com/ - 6 Maj 2019

Agroturystyka Karkonosze****

Zapraszamy w Sudety w górzysty, przygraniczny rejon Karkonoszy nieopodal przełęczy Okraj. Miejsce położone w dolinie bobru i jeziora Bukowskiego. Gospodarstwo agroturystyczne Agro-Dom położone jest u podnóża Karkonoszy w pobliżu Karkonoskiego Parku Narodowego. Opawa to miejscowość graniczna i znajduje się w samym sercu Sudet. Z tego miejsca w Sudetach wszędzie jest blisko. Na południe od Opawy źródła Bobru, na wschód Jezioro Bukowskie a od zachodu Opawa przytulona jest do wschodniej części Karkonoszy. Na jeziorze Bukowskim istnieją doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa oraz sportów wodnych takich jak windsurfing, kajakarstwo, żeglarstwo. Agro-Dom zaprasza w Sudety. Pobyt w Opawie i okolicach to okazja by poznać wspaniałe atrakcje turystyczne w Sudetach.

http://www.agrodom.veus.pl/ - 13 Sie 2012

Agroturystyka nad Bugiem - www.nadbugiem.com.pl****

Informacje na temat rzeki Bug i okolic. Serwis zawiera informacje o regionie oraz największą bazę noclegową. Agroturystyka, spływy kajakowe rzeką Bug oraz galeria zdjęć z pleneru Podlaski Przełom Bugu. Na stronie znajdziesz również wiadomości o miejscowościach turystycznych: Drohiczyn, Mielnik, Janów Podlaski, Serpelice, Kodeń, Wyszków...

http://www.nadbugiem.com.pl/ - 14 Cze 2005

Informacje dodatkowe