KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka (25 830)

Hotele w Krakowie - Gremium*****

Portal rezerwacji miejsc noclegowych w Krakowie i Małopolsce. Prezentujemy hotele, które posiadają długą, często nawet wielowiekową tradycję, oraz te, które powstały całkiem niedawno. Patronat nad serwisem objęła Małopolska Izba Hotelarska GREMIUM

http://krakaccommodation.com/ - 4 Maj 2011

Hotele w Wilnie*****

Rezerwacja hoteli w Wilnie

http://www.wilno-hotele.pl/ - 26 Lut 2007

Igor Czajkowski*****

Niezwykłe wyprawy rowerowe (Alpy, Japonia, Madagaskar, Wielki Kanion, Kuba, Meksyk/Belize/Gwatemala) i rekord w objechaniu Polski rowerem dookoła (2450 km w 146 godzin). Do tego wspaniałe zdjęcia.

http://wyprawy.cyklotur.com/ - 4 Lut 2009

Intersport - internetowy sklep sportowy*****

Internetowy sklep sportowy największej sieci sklepów sportowych na świecie. W ofercie narty, buty narciarskie, wiązania, rowery, łyżworolki i inne. Oferty specjalne w najlepszych cenach.

http://sklep.intersport.pl/ - 5 Lut 2007

INVIA.PL - online last minute wycieczki do wszystkich krajów swiata, zakwaterowanie*****

Ciągle aktualna oferta wycieczek last minute do destynacji całego świata. Korzystne informacje dla podróżników - informacje o krajach, pogodzie, recenzje hoteli i inne usługi.

http://www.invia.pl/ - 4 Paź 2006

IRLANDIA.COM.PL - praca, biznes, turystyka i życie w Irlandii*****

Irlandia - tutaj znajdziesz oferty - praca czasowa i praca stala. Przedstawiamy informacje jak żyć Irlandii albo jak znaleźć pracę. Oferty pracy - Irlandia. Wynajem mieszkania, robienie zakupów, studia, informacje ogólne - to wszystko jest u nas. Szukam pracy - Irlandia. Firma w Irlandii - doradzimy w kwestiach import i eksport.

http://www.irlandia.com.pl/ - 26 Cze 2006

Joker Travel - podróże dalekie i bliskie*****

JokerTravel.pl to portal z tanimi ofertami wakacji niemieckich touroperatorów, wczasy i wakacje z Polski, zakup online dodatkowych usług, takich jak bilety lotnicze i autokarowe, ubezpieczenia turystyczne.

http://www.jokertravel.pl/ - 2 Lis 2010

Jura EcoTravel - Turystyka na Jurze Krakowsko-Czestochowskiej*****

Katalog Ofert Turystycznych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, Ojcowskim Parku Narodowym i Ojcowie - wybierz się znami na Jurajską Przygodę - wycieczki, wczasy, imprezy integracyjne, kuligi, jaskinie, zamki i warownie...

http://www.jura.ecotravel.pl/ - 24 Sie 2004

JUVID TRAVEL - biuro podróży*****

Turystyka krajowa i zagraniczna, wczasy, wycieczki, bilety autokarowe, promowe, karty EURO<26 i ISIC. Duż baza ofert last minute.

http://www.juvidtravel.pl/web/ - 23 Kwi 2004

K2 Adventure - przygoda, adrenalina, integracja*****

Firma K2 Adventure zajmuje się organizacją imprez integracyjnych, turystyką aktywną oraz alternatywnymi formami spędzania wolnego czasu. Paintball, offroad, liny itp.

http://www.k2adventure.pl/ - 4 Kwi 2007

Informacje dodatkowe