KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka (25 830)

Portal Turystyczny Suwalszczyzna - baza informacji turystycznej*****

Portal Turystyczny Suwalszczyzna - największa baza informacji turystycznej regionu. Agroturystyka, pensjonaty, hotele, kempingi, turystyka aktywna, spływy kajakowe, turystyka rowerowa, atrakcje turystyczne w regionie.

http://www.suwalszczyzna.net/ - 18 Lut 2005

Promocyjny Portal Internetowy Stronie Śląskie ONLINE*****

Promocyjny Portal Internetowy Stronie Śląskie ONLINE. Rekreacja, turystyka, agroturystyka, hotele, pensjonaty, wyszukiwarka, forum, pogoda, pks, pkp. Promocja regionu i E - Wizytówki lokalnych firm.

http://www.stronie.alpha.pl/ - 8 Sty 2001

Propozycje wyjazdów wakacyjnych.Super Last Minute*****

Sprzedaż internetowa oraz klasyczna podróży w każdy zakątek świata. Partner wszystkich największych Tour Operatorów z Polski i Niemiec.

http://www.travelportal.pl/ - 16 Sie 2005

Przewodnik po Tunezji*****

Na stronie znajduje się wiele praktycznych wiadomości o Tunezji - m.in. o klimacie, walucie, kwestii bezpieczeństwa, zdrowiu (w tym o grożących turystom chorobach i sposobach ich unikania). Można też znaleźć podstawowe zwroty w języku arabskim.

http://tunezja.pl/ - 3 Lip 2001

Rada Konsultacyjna Izb Turystyki w Polsce*****

Na łamach strony znajdziesz prezentację Rady, jej członków oraz aktualności dotyczące działalności. Ponadto biuletyn ITP, akty prawne i formularz do sprawdzania informacji o biurach.

http://www.izbyturystyki.pl/ - 29 Sie 2002

Rowery Northtec Polski Producent Czechowice Dziedzice*****

Nasze rowery są starannie zaprojektowane pod względem osprzętu jak i grafiki, przez co mają niepowtarzalny wygląd i śmiało konkurują z innymi znanymi markami na rynku.Są produkowane na bazie oryginalnych części-dobrych i znanych firm, m.in.: Shimano, Suntour, Tektro,Rock Shox,Kalloy,Velo,Zoom itd.

http://www.northtec-bike.com/ - 6 Sie 2008

Rowery od A do Z - wRower.pl - Polski Portal Rowerowy*****

Rowery od A do Z - największa w Polsce strona poświęcona rowerom - rowery, sprzęt, wyprawy rowerowe, wiadomości, książki, programy, gry online, instrukcje, tapety, wygaszacze, humor, jedzenie, ubranie, zdrowie, trasy, prawo, setki linków do stron WWW o rowerach.

http://www.wrower.pl/ - 11 Sty 2006

Serwis Noclegowy - aktualne oferty z całej Polski*****

Jeżeli chcesz wybrać dla siebie dogodne miejsce na wakacje to dobrze trafiłeś ! Na www.serwisnoclegowy.eu znajdziesz oferty noclegowe z całego kraju. Od morza po góry. Zaawansowana wyszukiwarka pomoże znaleźć miejsce którego szukasz. Apartamenty, Pensjonaty, Hotele, Sanatoria, Campingi, Pola namiotowe. Przeszukuj bazę aż znajdziesz to, czego szukasz. Wybierz najlepsze miejsce na wakacje !

http://www.serwisnoclegowy.eu/ - 18 Lut 2009

Solina*****

Nasz portal zawiera bardzo dużo informacji na temat ciekawych zabytków, takich jak zamki, pałace, skanseny, fortyfikacje, kościoły czy drewniane cerkwie. W tutejszych lasach nie tylko możesz zobaczyć grubego zwierza ale także zapoznać się z wyjątkowo bogatą przyrodą, która skrywa 750 gatunków roślin naczyniowych, ponad 250 gatunków mchów i 350 gatunków porostów. Największym zainteresowaniem ludzi fotografujących bieszczadzką faunę cieszy się: niedźwiedź, wilk, żubr, ryś, żbik oraz jesienne rykowiska jelenia karpackiego.

http://www.zalewsolina.pl/ - 19 Paź 2010

STM Turystyka - wyjazdy integracyjne, rekreacja, szkolenia, konferencje*****

Organizowujemy wypoczynek dla grup. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zechcą Państwo być. Organizujemy wczasy, imprezy integracyjno-rekreacyjne, weekendy motywacyjne i pobyty lecznicze w najpiękniejszych zakątkach Polski. W miłej i spokojnej atmosferze. Dzięki współpracy z firmą Exploris dysponujemy bogatą bazą noclegową.

http://www.stmturystyka.pl/ - 27 Kwi 2005

Informacje dodatkowe