KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka (25 623)

Strona rowerowa Uli i Piotrka*****

Na stronie znajdziecie mapy oraz krótkie opisy wycieczek rowerowych po Polsce jak i dalszych wypraw po Europie. Interesują Was górskie szlaki Gór Stołowych czy egzotycznej Krety? Wejdźcie na stronę.

http://www.ursula.republika.pl/ - 28 Cze 2001

Syberia - realizacja marzeń*****

Relacja z wyprawy na Syberię oraz plany na ten rok: Kazachstan, Chiny, Indie, Australia z opisem ich kultur.

http://www.wyprawa.civ.pl/ - 1 Paź 2001

System Oprogramowania Hotelowego CHART*****

Strony PGNiG S.A Oddział GEOVITA, znanej sieci hotelarskiej oraz producenta Systemu Oprogramowania Hotelowego CHART - najczęściej użytkowanego programu hotelowego w Polsce. System CHART to bogaty w funkcje, łatwy w obsłudze system informatyczny przeznaczony dla obiektów hotelowych wszystkich typów. Strona zawiera ofertę, zdjęcia.

http://www.geovita.com.pl/ - 5 Mar 2002

Szklarska Poręba serwis turystyczny*****

Szklarska Poręba noclegi, na stronie znajdziesz spis obiektów noclegowych pensjonaty, hotele, kwatery w Szklarskiej Porębie.

http://www.szklarskaporeba.info.pl/ - 4 Maj 2009

Szydłowiec - oficjalna strona miasta*****

Na stronie tej znajdziesz informator, przeczytasz o walorach turystycznych, zapoznasz się z historią miasta, a także dowiesz się ciekawych informacji o władzach Szydłowca.

http://www.szydlowiec.pl/ - 13 Wrz 2000

Świętokrzyskie. Jakie cudne.*****

Zobacz jakie cudne jest świętokrzyskie. Ile tam miejsc wyjątkowych, osobliwych i uroczych. Na stronach serwisu zobaczysz zdjęcia tych miejsc oraz dowiesz się jak do nich trafić.

http://jakiecudne.pl/ - 13 Sie 2009

Ta Fajna Fundacja*****

Fundacja prowadzi ośrodek jeździecki a wnim organizuje zróżnicowane programowo zielone szkoły, kwalifikowane obozy jeździeckie, imprezy dla firm, okolicznościowe zabawy,wycieczki rowerowe ..itp a dochody z tej działalności, przeznacza na pomoc niepełnosprawnym, defaworyzowanym i ochronę środowiska.

http://tafajnafundacja.org.pl/ - 27 Mar 2007

Tanie bilety lotnicze*****

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lotów i zarezerwuj dla siebie tanie bilety lotnicze. Znajdą Państwo oferty ponad 1000 linii lotniczych z całego świata. Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania informatycznego mają Państwo pewność, że decydują się na zakup biletów w konkurencyjnej cenie. U nas dostaniesz bilety przewoźników tradycyjnych jak LOT, Lufthansa, Swiss Air oraz tych tanich Ryanair, Wizzair, Norwegian.

http://www.bilety.rezerwuj.org/ - 23 Paź 2009

Tanie linie lotnicze to tanie loty.*****

W serwisie znajdują się linie lotnicze, określane jako tanie linie lotnicze. Oferują one bilety lotnicze w niskich cenach, przez co tanie latanie staje się popularne. U nas można zarezerwować bilety na tanie linie lotnicze takie jak WizzAir, AirPolonia, EasyJet, SkyEurope, RyanAir i wiele innych.

http://www.air.travele.pl/ - 24 Lis 2004

Tanie noclegi, kwatery w Bułgarii, wczasy nad morzem, w Hiszpanii, we Włoszech i innych krajach*****

Tanie noclegi nad morzem, kwatery w górach, tanie wczasy, wynajem apartamentów, domów, willi wakacyjnych w Polsce, Bułgarii, Hiszpanii, na Cyprze, we Włoszech i w innych krajach w Europie i na świecie bezpośrednio od właściciela.

http://www.wakacyjnywynajem.pl/ - 11 Maj 2009