KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka (25 830)

Towarzystwo Polsko - Irlandzkie*****

Strona Towarzystwa Polsko - Irlandzkiego z siedzibą w Poznaniu. Znajdziesz tutaj dużo ciekawych informacji na temat uroczego miejsca jakim jest Irlandia (kalendarium, konflikt, kuchnia, galeria, pisarze, sklepik oraz linki).

http://www.tpi.poznan.pl/ - 3 Mar 2000

Traveliada.pl - internetowe biuro podróży.*****

Internetowe biuro podróży oferujace wczasy w Polsce i zagranicą, wycieczki objazdowe i szkolne, weekendy, dalekie wyprawy, trampingi, kolonie, obozy, zielone szkoły, kursy językowe, noclegi, wypożyczalnie, bilety lotnicze i autokarowe. Praca na świecie. Incentive. Oferty first minute i last minute. Rezerwacja online oraz telefoniczne. Można wybierać z ponad 60 tysięcy ofert.

http://www.traveliada.pl/ - 4 Kwi 2005

Tvhotel - hotele na wideo*****

Pierwszy polski wideo przewodnik po hotelach. Najciekawsze hotele zaprezentowane w technologii wideo streamig.

http://www.tvhotel.pl/ - 5 Maj 2008

VivaTravel.pl - last minute z Niemiec, Egipt, Turcja, Kuba, Meksyk, Tajlandia, wczasy, egzotyka*****

VivaTravel.pl - największa baza ofert last minute z Niemiec. Porównaj ceny z polskimi biurami podróży. Egipt, Turcja, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Kenia, Malediwy. Tania egzotyka tylko z Niemiec.

http://www.vivatravel.pl/ - 31 Paź 2007

Wakacje z Webtravel.pl*****

Tysiące ofert last i first minute. Przewodniki, porady, wskazówki. Propozycje wyjazdów do Egiptu, Grecji, Chorwacji, Hiszpanii itp.

http://webtravel.wakacje.pl/ - 29 Kwi 2004

WARS*****

Witryna firmy WARS zajmującej się obsługą pasażerów w wagonach sypialnych, kuszetkach i gastronomicznych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, ceny biletów, opis działalności gastronomicznej oraz rozkład jazdy.

http://www.wars.pl/ - 13 Wrz 2000

Waxy.pl Portal turystyczny*****

Nasza firma jest ogólnopolskim serwisem turystycznym.Dzięki wykorzystaniu najnowszych systemów informatycznych dostarczonych przez firmę Nettur, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu dostęp do jednej z największych obecnie baz ofertowych dostępnych na Polskim rynku.Współpracujemy tylko z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami. Każdy z naszych Partnerów posiada niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia, licencje i ubezpieczenia.

http://www.waxy.pl/ - 18 Lip 2007

Wczasy - Grecja, Bułgaria, Czarnogóra, Słowenia*****

Wczasy nad morzem. Serwis turystyczny z ofertami m.in. do Grecji i Bułgarii. Bezpośredni tuoroperator turystyki. Ponad 80.000 ofert, specjalne do 28% taniej, last minute. Apartamenty, hotele, kwatery.

http://www.adriatyk.wczasy.info.pl/ - 12 Lis 2007

Wczasy.info - wycieczki, wczasy last minute, noclegi, wyloty z niemiec, rezerwacja online*****

Wczasy.info - to portal turystyczny oferujący wycieczki, wczasy, last minute, noclegi oraz rezerwację online m.in Bułgaria, Turcja, Tunezja, Grecja, Egipt, Majorka oraz wiele innych kierunków. Gwarancja najniższej ceny.

http://www.wczasy.info/ - 27 Lip 2010

witojcie.com*****

Bardzo bogata i ciekawa strona - górski katalog turystyczny i kulturalny, serwis informacyjny.

http://witojcie.com/ - 14 Lut 2001

Informacje dodatkowe