KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > biura podróży (1 396)

Biuro Podróży P.E.S.*****

Biuro Podróży P.E.S. Na stronie wczasy, kursy językowe, imprezy specjalistyczne, wycieczki, bilety lotnicze, bilety autokarowe i inne, usługi transportowe, last minute.

http://wczasy.pes.home.pl/ - 30 Paź 2001

24LastMinute.pl - oferty last minute*****

Biuro podróży lastminute oraz wakacje last minute Bilety lotnicze tanich linii lotniczych low cost oraz loty rejsowe - cały świat. Bilety autokarowe na międzynarodowe połączenia do 1000 miast. Na stronie wyszukiwarka ofert.

http://www.24lastminute.pl/ - 23 Lis 2005

Active Travel - wyjazdy narciarskie*****

Aktywny wypoczynek letni i zimowy. Wyjazdy na narty i snowboard: Alpy, Włochy, Austria, Francja, Szwajcaria. Na stronie oferty narciarskie. Dla klientów indywidualnych wczasy narciarskie i wyjazdy na snowboard, dla firm imprezy incentive w kraju i zagranicą.

http://www.atravel.pl/ - 9 Wrz 2005

adriatica.net*****

Biuro turystyczne z największą ofertą zakwaterowania w Chorwacji. Na stronach można dokładnie przeglądać ponad 10 170 jednostek w kwaterach prywatnych, 53 hoteli, 11 latarni morskich, 78 jachtów, wille oraz gospodarstwa wiejskie. Możliwość rezerwacji online i przeczytania wielu ciekawych informacji odnośnie Chorwacji.

http://www.adriatica.net/main/an_pl.htm - 25 Kwi 2005

Adriatyk.pl - Chorwacja na wakacje*****

Chorwacja: informator na wczasy, opisy miejsc i regionów: Istria, Hvar, Krk, Dubrownik, Pula, Zadar, Split, Makarska, Brac, Korcula, oferty wyjazdów, noclegi, kwatery, apartamenty, przewodnik po chorwacji, wspomnienia, opinie, nurkowanie.

http://www.adriatyk.pl/ - 18 Kwi 2003

Agenda - wycieczki*****

Biuro Podróży Agenda, oferty turystyczne. Biuro oferuje wycieczki, wczasy, wakacje, kolonie, obozy, zimowiska, wczasy first i wczasy last minute - Egipt, Turcja, Tunezja, Kreta, Majorka, Kenia, Rodos.

http://www.superwakacje.pl/ - 22 Lis 2005

ALFA STAR - biuro podróży*****

Na stronach znajdziecie ofertę turystyczną opartą o aktualny katalog biura podróży ALFA STAR. Można dokonać rezerwacji on-line.

http://www.egipt.com.pl/ - 24 Paź 2000

Almatur - biuro podróży*****

Strona biura turystycznego specjalizującego się w obsłudze ruchu turystycznego młodzieży szkolnej i akademickiej. Można tutaj znaleźć bogatą ofertę wyjazdów krajowych i zagranicznych często połączonych z nauką języka.

http://www.almatur.com.pl/ - 14 Kwi 2005

Alpy*****

Witryna jest katalogiem internetowym firmy Leryx-Trans. Na stronach znajdują się informacje dotyczące wyjazdów w Alpy Francuskie, Włoskie, Szwajcarskie i do Słowenii.

http://www.alpy.pl/ - 25 Lis 2002

Białowieża Travel - Biuro Turystyki Przyrodniczej*****

Wyprawy przyrodnicze po Podlasiu. Obserwacje roślin i zwierząt w Puszczy Białowieskiej, Biebrzańskim i Narwiańskim Parku Narodowym. Kwalifikowani przewodnicy, baza noclegowa w rejonie Puszczy Białowieskiej, Biebrzańskiego Parku Narodowego, imprezy integracyjne dla firm, spływy tratwami po Biebrzy.

http://www.bialowieza.com.pl/ - 7 Maj 2001

Informacje dodatkowe