KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > czartery jachtów (311)

Czarter jachtów i barek w Grecji oraz Chorwacji - Corba*****

Corba to firma, która prowadzi czarter jachtów i barek. Grecja, Chorwacja, Karaiby, to miejsca, gdzie są wspaniałe warunki na rejsy morskie i żeglarskie. Rejsy (Chorwacja, Grecja) są w zasięgu ręki dzięki atrakcyjnym ofertą na czarter jachtów prowadzony przez firmę Corba w tych krajach.

http://www.corba.pl/ - 22 Lip 2010

Czarter jachtów na akwenie jeziora Drawsko w Czaplinku*****

Czarter jachtów na pojezierzu drawskim.Zapraszamy do wizyty na stronie firmy wynajmującej jachty na akwenie jeziora Drawsko.Strona zawiera opis i warunki czarterów.

http://www.drawskoczarter.com/ - 31 Sty 2008

Czartery jachtów Punt*****

Strona firmy zawiera oferty rejsów i czarterów na ciepłych morzach. Dostępna jest wyszukiwarka ofert, szczegółowy cennik, opisy jachtów.

http://www.punt.com.pl/ - 19 Lut 2004

Jachty motorowe, Łodzie motorowe, Lazurowe wybrzeże, Monaco, Nieruchomości - Yacht Club Posłuszny*****

Yacht Club Posłuszny oferuje Państwu jachty motorowe i łodzie motorowe - nowe oraz używane. Lazurowe Wybrzeże czy Monaco to najlepsze miejsca na wypoczynek. Nasz klub ma w swojej ofercie także atrakcyjne oferty na nieruchomości w tych lokalizacjach. Wejdź zobacz i znajdź coś dla siebie! Zapraszamy!.

http://www.yc-p.pl/ - 2 Lis 2010

Okucia jachtowe - Topiko - produkty ze stali nierdzewnej. Węgorzewo*****

Wszelkie okucia jachtowe do popularnych jachtów. Orurowanie samochodów: atrakcyjne wykończenia pojazdów. Balustrady i poręcze: dopasowane do schodów czy tarasów - eleganckie i lśniące. Produkty dla przemysłu spożywczego oraz innych branż.

http://www.topiko.pl/ - 16 Sty 2006

Rumszewicz Sailing - Obozy żeglarskie, kursy i rejsy żeglarskie, czartery jachtów*****

Obozy żeglarskie, kolonie i kursy żeglarskie nad jeziorem Pluszne koło Olsztyna. Rejsy i czartery na Mazurach oraz w Chorwacji. Żeglarskie imprezy dla firm.

http://www.obozy.net.pl/ - 13 Maj 2009

Strona WIOSKI ŻEGLARSKIEJ MIKOŁAJKI*****

Duży port w Mikołajkach jeśli nie największy na WJM. Czarter jachtu Omega. Zimowanie jachtów, gastronomia, remonty i wodowanie jachtów. Na stronie także wiele zdjęć i informacji turystycznych.

http://www.marina-mikolajki.com.pl/ - 29 Sie 2001

Yacht Klubu Stal Gdynia*****

Znajdziesz tutaj morskie jachty, ofertę rejsów tak dla członków klubu, jak i czarterowych, informacje o wszelkich imprezach, odpoczniesz przy opowieściach z mórz dalekich i całkiem bliskich.

http://www.ykstal.org.pl/ - 27 Sie 2001

Absolutnie wszystko o Mazurach - MAZURY INFO PL****

Mazury - czarter jachtów, domki letniskowe, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty...

http://mazury.info.pl/ - 29 Kwi 2004

Active Yacht Club - jachty do czarteru****

W ofercie naszej firmy znajdują się nowoczesne i luksusowe jachty do czarteru. Wszystkie z nich doskonale sprawdzają się podczas ekskluzywnych wakacji na Majorce.

http://www.activeyachtclub.com/ - 22 Kwi 2017